Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 29 z 36 1 2 27 28 29 30 31 35 36
Tazen #6372441 02/12/2014 17:51
Dołączył: Oct 2014
Posty: 173
T
member
member
T Offline
Dołączył: Oct 2014
Posty: 173
Originally Posted by Tazen
Nienawiść nienawiścią, ale po chuj cieszyć się, że jakaś ekipa z Polski dostaje zakaz domowy/wyjazdowy? I to w europejskich pucharach? Kara to już w ogóle kpina, bo oprócz rac i jakiejś spiny z policją NIC ZŁEGO nie zrobili. Niech awansują do 1/8 i wykręcą coś, czego nawet regulamin uefy nie przewiduje.

A co do Milika to już w ogóle nie kumam tej debaty. Chłop ze Śląska, to został przez Warszawiaków pojechany, co w tym dziwnego? Dajcie mecz reprezentacji w Białymstoku, to kosecka czy jakiś korzym będą zbierali więcej kurew niż przeciwnik.
Zniszczyłeś mi system, na meczu reprezentacji wyzywał byś zawodnika reprezentacji POLSKI ?? To szczerze Ci współczuje, z Milikiem to całkiem inna sytuacja zwykły mecz klubowy na którym wyzywa się zawodników drużyny przeciwnej nic nowego, no ale Ty rozłożyłeś mnie swoją kontra, a co do Legii i kary jaką otrzymali to raczej zaskoczenia nie ma, mają już wyrobioną kartoteke w Uefa są tam na cenzurowanym więc było to bardziej jak pewne niestety.

Bonus: Unibet
Conrad #6372444 02/12/2014 17:57
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Moje podejście jest może spaczone trochę, bo reprezentacja mnie mało interesuje i nigdy nie żyłem ich meczami. Ale nie dyskutujmy o mnie, bo jestem tylko jednostką, ważne że masz normalne podejście do tego co zrobili Legioniści w Hadze.

Kara od uefy jest PRZE SA DZO NA.

Jeszcze co do mojego podejścia to dorzucę cytacik 'Rzeźniczak chuj ci na imię..' wink

connor #6372447 02/12/2014 18:11
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by connor
simons co dzis pijesz z tej okazji?

Pić to ja będę jak fani legii na tym forum zaczną obiektywnie się wypowiadać, bo ewidentnie oczy mają zarośniete elk-ą smile

Tazen #6372449 02/12/2014 18:14
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Originally Posted by Tazen
Moje podejście jest może spaczone trochę, bo reprezentacja mnie mało interesuje i nigdy nie żyłem ich meczami. Ale nie dyskutujmy o mnie, bo jestem tylko jednostką, ważne że masz normalne podejście do tego co zrobili Legioniści w Hadze.

Kara od uefy jest PRZE SA DZO NA.

Jeszcze co do mojego podejścia to dorzucę cytacik 'Rzeźniczak chuj ci na imię..' wink
jeszcze brakuje tutaj filmiku gdzie Legia śpiewa " Bo nienawiści do tej drużyny .." laugh

Conrad #6372451 02/12/2014 18:17
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Albo gwizdy przez 50 tys ludzi na Mazurka na narodowym.

Conrad #6372507 02/12/2014 20:03
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Kara 100% słuszna, zresztą Legia nie będzie się ośmieszać i od niej odwoływać. Rasizm i buractwo trzeba tępić z największą surowością.

Conrad #6372511 02/12/2014 20:12
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Straty Lesnego:

15 tysięcy euro za wyjazdowy mecz z Metalurgsem Lipawa (19.07.2012) – użycie przez fanów Legii środków pirotechnicznych i rzucanie ich na okalającą boisko bieżnię
10 tysięcy euro za domowy mecz z Metalurgsem Lipawa (26.07.2012) – odpalenie przez kibiców środków pirotechnicznych oraz rzucanie na boisko serpentyn, co spowodowało przerwę w grze
3 tysiące euro za wyjazdowy mecz z SV Ried (02.08.2012) – odpalenie rac przy zaprezentowaniu okolicznościowej oprawy nawiązującej do rocznicy Powstania Warszawskiego
35 tysięcy euro za domowy mecz z SV Ried (09.08.2012) – użycie środków pirotechnicznych przez kibiców, rzucanie serpentyn na murawę
75 tysięcy euro za domowy mecz z Rosenborgiem (23.08.2012) – użycie środków pirotechnicznych oraz rzucanie na boisko papierowymi rolkami, co spowodowało opóźnienie oraz czterokrotne przerwanie meczu przez sędziego
30 tysięcy euro za wyjazdowy mecz z Rosenborgiem (30.08.2012) – użycie środków pirotechnicznych, chuligańskie wybryki oraz spalenie ośmiu krzesełek
30 tysięcy euro za wyjazdowy mecz z SV Ried (druga kara) – wywieszenie na sektorze baneru o treści „Good night left side”, a także krzyża celtyckiego i transparentu towarzyszącego oprawie upamiętniającej Powstanie Warszawskie
zamknięta Żyleta w meczu ze Steauą i 45 tysięcy euro za wyjazdowy mecz z New Saints (17.07.2013) – zachowania rasistowskie, odpalenie rac
zamknięty stadion na mecz z Apollonem i 150 tysięcy euro za dwumecze z Molde i ze Steauą – rasistowskie zachowania, rzucanie przedmiotów i rac na boisko, używanie wskaźników laserowych
100 tysięcy euro za wyjazdowy mecz z Lazio (19.09.2013) – odpalenie kilkudziesięciu rac
80 tysięcy euro za domowy mecz z Aktobe (28.08.2013) – transparent w stronę UEFA, race
2 mecze bez udziału publiczności, zakaz wyjazdowy do końca sezonu i 100 tysięcy euro za wyjazdowy mecz z Lokeren – zamieszki, użycie pirotechniki, rasistowskie zachowania

plus trzy mecze bez publiki daje to jakieś 8-10 mln smile

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Danielsan
Kara 100% słuszna, zresztą Legia nie będzie się ośmieszać i od niej odwoływać. Rasizm i buractwo trzeba tępić z największą surowością.
aplauz

Conrad #6372526 02/12/2014 20:22
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
rasizm nie istnieje, chyba że w końcu zacznie to działać jak w definicji, czyli nie tylko w stosunku do czarnych i nie pierdolcie, że tego nie widzicie, niech kurwa pedałownia z fare, nigdy więcej zdycha pod płotami, gloryfikatorzy roznosiciela hiv i ludzi 'europejskich'

przypominam co kurwy z sevilli krzyczały na meczu ze Śląskiem 'Welcome to Katyń' - kary brak, żydzi za sierpa i młota nie oberwali, Legia za celtyki i rzekome 'SS' na fladze i owszem, a no i dżihad Legia laugh

nie wiem czy ci kretyni z uefy ogarniają, ale Legia i tak zapewne pojedzie w 2-3 stówki na każdy wyjazd i wtedy dopiero zacznie się problem, no ale przecież nie warto mieć wszystkich w kupie

Conrad #6372527 02/12/2014 20:23
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Jazda z frajerami w końcu jest realna. Wypier.olić to gówno wpizdu !

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Danielsan
Rasizm i buractwo trzeba tępić z największą surowością.


Tom182 #6372532 02/12/2014 20:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Tom182
Originally Posted by Danielsan
Kara 100% słuszna, zresztą Legia nie będzie się ośmieszać i od niej odwoływać. Rasizm i buractwo trzeba tępić z największą surowością.
aplauz


krótki wpis jak moj sex laugh ale najlepszy , podpisuje sie pod tym ,

wypierdalajcie gdzies do lasów i tam sie oblewajcie kwasami ,napierdalajcie ile wlezie itd

Conrad #6372535 02/12/2014 20:34
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
ale nikt nikogo nie bił, tylko jacyś ludzie buczeli, krew się nie polała

Conrad #6372536 02/12/2014 20:34
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,717
Likes: 10
niech obcinają sobie łby jak ISIS

hunters #6372553 02/12/2014 20:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by hunters
Jazda z frajerami w końcu jest realna. Wypier.olić to gówno wpizdu !
bez przesady, to w końcu tylko czarnoskóry bramkarz i to z malo znaczącego klubu, niech sobie gra dalej.

Conrad #6372558 02/12/2014 20:49
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Originally Posted by bolo_lacznik
Originally Posted by hunters
Jazda z frajerami w końcu jest realna. Wypier.olić to gówno wpizdu !
bez przesady, to w końcu tylko czarnoskóry bramkarz i to z malo znaczącego klubu, niech sobie gra dalej.
laugh laugh laugh rozjebane, koniec dyskusji

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by Danielsan
Kara 100% słuszna, zresztą Legia nie będzie się ośmieszać i od niej odwoływać. Rasizm i buractwo trzeba tępić z największą surowością.

Brawo panie Legierski.

Niektórzy, to się powinni wody napić, bo odlatują. Nigdy więcej chce nam wchodzić na trybunę laugh a lunatycy wszelkiej maści bredzą jak Palikot na spidzie w mediach i internecie. Odkąd pojawił się tu simonds ten temat osiągnął poziom dna. Posty oszołomów w stylu huntersa czy innych do powiedzenia mają jedno zdanie po jakiejś 'aferze' na dodatek ośmieszają autorów. Nie widzę sensu dalszego wypowiadania się tutaj.
oświadczenie grup kibicowskich na pożegnanie.

Grupy Kibicowskie Legii odniosły się do oświadczenia Stowarzyszenia "Nigdy Więcej", odnośnie "incydentu o charakterze rasistowskim". "W dniu dzisiejszym ukazało się zaskakujące oświadczenie skompromitowanego stowarzyszenia "Nigdy Więcej", które w przeszłości wielokrotnie szkalowało kibiców Legii i dokładało wielu starań, aby Legia była surowo karana za prawdziwe jak i te wyimaginowane przewinienia stołecznych fanów.

Abstrahując od powodów, dla których antypolskie "NW" nagle zmieniło swoją optykę, pragniemy poinformować, że ani ta, ani żadna inna instytucja nigdy nie będzie decydować o tym, jak będzie wyglądało życie trybun naszego stadionu. Nie zamierzamy wspierać żadnych inicjatyw tej organizacji i oświadczamy, że na Żylecie nie ma i nie będzie miejsca dla lewacko – tęczowej propagandy.

Ciągle prowadzimy dialog z Zarządem Klubu. Wiemy ile udało już nam się zrobić i wiemy, ile jeszcze pracy przed nami. Jednak decyzję o eliminacji z trybun marginalnych zachowań uznanych za rasistowskie podejmujemy tylko i wyłącznie my sami, i to jedynie ze względu na surowe kary nakładane na Legię przez UEFA."

Grupy Kibicowskie Legii Warszawa

Conrad #6372950 03/12/2014 08:36
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A Ty jesteś pewnie ten owłosiony na głowie i inteligentny ?

I innego rozwiązania nie widzisz inteligencie ?

Zdziwiłbyś się jaki jest przekrój społeczny tych " łysych ".
Zdziwiłbyś się również jaka jest średnia ich wykształcenia.

Ale co tam,
taki inteligent będzie się dziwił.

Rusz kiedyś dupę od klawiatury,
pojeździj na chociaż kilkanaście, kilkadziesiąt wyjazdów.

Zobaczysz jak to jest,
a później skończ dziennikarstwo na jakimś zaocznym Harvardzie z czesnym po 300 zł i będziesz mógł pisać w jakimś Gościu Niedzielnym.

A tak...

to piszesz głupoty.

Conrad #6373224 03/12/2014 21:47
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
akagi też tępa łysa pała?

Nieźle się obruszyłeś laugh

Inteligentem czy nie... jestem jaki jestem, ale nie rozpierdalam systemu czyjejś pracy i założeń.

Nie będę jeździł z debilami na wyjazdy po to, żeby jeszcze jeden z drugim przez pomyłke mi wpier.olił bo pomyli swojego z przeciwnikiem. Bo co za różnica, komu je.nie.

W dupie mam Twoje myśli i zamiłowania. Jedno jest pewne, przy jakiejś waszej śmiesznej akcji rozjebał byś mój samochód, na który mógłbym pół życia zapier.alać to wtedy zrobiłbym tylko jedno - na pal i zawołać Biedronia (niech 3 noce się zaspokaja).

Strona 29 z 36 1 2 27 28 29 30 31 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1