Najlepsze to jest to, że najgłośniej o sytuacji na stadionach krzyczą ludzie, którzy na trybunach nie bywają. A ten kto bywa, a nie jest zaangażowany to i tak ma zdrowe podejście do tego wszystkiego.
Chuj was to w sumie obchodzi co się tam dzieje? Przecież i tak nie chodzicie na mecze, no może jedynie reprezentacja u siebie, ale tam kiboli garstka. Mam nadzieję, że kiedyś jakiś niemiec czy anglik z tej cywilizowanej europy wykurwi wam konkretnie i zmieni wasze poglądy.
W sumie za kilka lat mundial w Rosji, tam dopiero wszyscy będą szukać schronienia za plecami sportowych chłopców z Polski
Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy
Zwykła pokazówka.dzieciaku nie wiem czy wiesz Widzew jechał wtedy do Zabek na mecz i musieli przejsć na stacje kolejowa Warszawa Wileńska... dojście tam jest przez galerie handlowa do tego w obstawie wąsów byli haha Nikt i tak by nie robił żadnej akcji w galeri pod kamerami itd...Jak by mieli ochote dłużej pozwiedzać Sto(L)ice to wiedzieli by napewno gdzie szukać atrakcji
Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy
Zwykła pokazówka.dzieciaku nie wiem czy wiesz Widzew jechał wtedy do Zabek na mecz i musieli przejsć na stacje kolejowa Warszawa Wileńska... dojście tam jest przez galerie handlowa do tego w obstawie wąsów byli haha Nikt i tak by nie robił żadnej akcji w galeri pod kamerami itd...Jak by mieli ochote dłużej pozwiedzać Sto(L)ice to wiedzieli by napewno gdzie szukać atrakcji
Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy
Zwykła pokazówka.dzieciaku nie wiem czy wiesz Widzew jechał wtedy do Zabek na mecz i musieli przejsć na stacje kolejowa Warszawa Wileńska... dojście tam jest przez galerie handlowa do tego w obstawie wąsów byli haha Nikt i tak by nie robił żadnej akcji w galeri pod kamerami itd...Jak by mieli ochote dłużej pozwiedzać Sto(L)ice to wiedzieli by napewno gdzie szukać atrakcji
ta ostatnio Ruch szukał atrakcji i skończyło się na warszawskich posrancach
Najlepsze to jest to, że najgłośniej o sytuacji na stadionach krzyczą ludzie, którzy na trybunach nie bywają. A ten kto bywa, a nie jest zaangażowany to i tak ma zdrowe podejście do tego wszystkiego.
Chuj was to w sumie obchodzi co się tam dzieje? Przecież i tak nie chodzicie na mecze, no może jedynie reprezentacja u siebie, ale tam kiboli garstka. Mam nadzieję, że kiedyś jakiś niemiec czy anglik z tej cywilizowanej europy wykurwi wam konkretnie i zmieni wasze poglądy.
W sumie za kilka lat mundial w Rosji, tam dopiero wszyscy będą szukać schronienia za plecami sportowych chłopców z Polski
Chyba masz z 15 lat i wydaje cię że jak specnaz do Polski wpadnie to nie będziecie spierdalać jak na sektorze w Warszawie tylko wschodnią flankę Polski utrzymacie zawodnikami lokalnego klubu MMA aż przylecą helikopterami murzyny z Nato. No niestety to nie jest piąta część Niezniszczalnych tylko realny świat. A już myślenie że piknik, janusz czy jak to tam nazywają będzie szukał łaski u kilku karków a nie służb porządkowych czy lokalnej milicji jest tak naiwne jak myślenie 5 letniego dziecka że Mikołaj przez komin wszedł w bloku i przyniósł mu prezent. Już nie wspominając o tym że do Rosji nikt nie wjedzie bo wyślą im wszystkich karanych czy z zakazami i zatrzymają ich na granicach tak jak ruskich u nas na euro zatrzymali.