Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 36 1 2 28 29 30 31 32 35 36
hunters #6373316 03/12/2014 23:20
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm

w Biedronce...może..czekali wink

Conrad #6373338 04/12/2014 08:08
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Jesteś jaki jesteś... grin

To nic dziwnego że nic z tego nie zrozumiałeś,
chociaż zakładam że nie jesteś aż taki tępy jak jeden z moich przedmówców.

A Twoje preferencje seksualne mnie nie interesują.

Po prostu jesteś jaki jesteś.

I to by było na tyle.

Conrad #6373339 04/12/2014 08:33
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Bujaj się smile

Mi wystarczy obrona tego stadionowego debilizmu i wiem kim jesteś.

Frajerem.

To by było na tyle.


Conrad #6373341 04/12/2014 08:41
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

Już masz wytrysk...

Szybko się podnieciłeś.

Spróbuj teraz numer z palem - palancie. smile



Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm

grin ooo

Conrad #6373366 04/12/2014 12:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Andrzejowi wreszcie udało się coś narysować

[Linked Image]

Conrad #6373369 04/12/2014 12:39
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Najlepsze to jest to, że najgłośniej o sytuacji na stadionach krzyczą ludzie, którzy na trybunach nie bywają. A ten kto bywa, a nie jest zaangażowany to i tak ma zdrowe podejście do tego wszystkiego.

Chuj was to w sumie obchodzi co się tam dzieje? Przecież i tak nie chodzicie na mecze, no może jedynie reprezentacja u siebie, ale tam kiboli garstka. Mam nadzieję, że kiedyś jakiś niemiec czy anglik z tej cywilizowanej europy wykurwi wam konkretnie i zmieni wasze poglądy.

W sumie za kilka lat mundial w Rosji, tam dopiero wszyscy będą szukać schronienia za plecami sportowych chłopców z Polski wink

Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm
a później kaptury na głowe i szybko do domu żeby przypadkiem Legia nie zdazyła przyjechać tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm
Ty! To nawet lepsze jak moja parada po Białymstoku w szaliku Legii, pamietam jak dzis -20 w cieniu.

11kera11 #6373381 04/12/2014 14:08
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm
Ty! To nawet lepsze jak moja parada po Białymstoku w szaliku Legii, pamietam jak dzis -20 w cieniu.

Kolejny z oczami zarośniętymi Elk-ą. Hmm to jest gorsze niż sekta ...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm

O co w tym chodzi ? w takich galeriach mogą sobie śpiewać do bólu jak tam same pedały w rurkach chodzą i galerianki.

Mogli wyjść na ulice np i tak pośpiewać.

Conrad #6373640 05/12/2014 09:30
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Zapomniałem dodać w razie jakiejś niespodzianki mogą się schować z ladami w sklepie i być chronionym przez monitoring.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm

Zwykła pokazówka.dzieciaku nie wiem czy wiesz Widzew jechał wtedy do Zabek na mecz i musieli przejsć na stacje kolejowa Warszawa Wileńska... dojście tam jest przez galerie handlowa do tego w obstawie wąsów byli haha Nikt i tak by nie robił żadnej akcji w galeri pod kamerami itd...Jak by mieli ochote dłużej pozwiedzać Sto(L)ice to wiedzieli by napewno gdzie szukać atrakcji cool

Conrad #6373678 05/12/2014 13:20
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 5,925

chyba warto wspomnieć tą przeróbke. Dla mnie absolutne top 3 beki w tej tematyce grin

Aronek #6373751 05/12/2014 19:01
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm

Zwykła pokazówka.dzieciaku nie wiem czy wiesz Widzew jechał wtedy do Zabek na mecz i musieli przejsć na stacje kolejowa Warszawa Wileńska... dojście tam jest przez galerie handlowa do tego w obstawie wąsów byli haha Nikt i tak by nie robił żadnej akcji w galeri pod kamerami itd...Jak by mieli ochote dłużej pozwiedzać Sto(L)ice to wiedzieli by napewno gdzie szukać atrakcji cool

Aronek #6373822 05/12/2014 20:52
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Originally Posted by Aronek
Originally Posted by simons1986
Widzew w stolicy :



Jestem ciekaw gdzie był wtedy hooligan akagi? Skoro taki obcykany to pewnie dostał cynk że widzew wpadnie na zakupy hmm

Zwykła pokazówka.dzieciaku nie wiem czy wiesz Widzew jechał wtedy do Zabek na mecz i musieli przejsć na stacje kolejowa Warszawa Wileńska... dojście tam jest przez galerie handlowa do tego w obstawie wąsów byli haha Nikt i tak by nie robił żadnej akcji w galeri pod kamerami itd...Jak by mieli ochote dłużej pozwiedzać Sto(L)ice to wiedzieli by napewno gdzie szukać atrakcji cool

ta ostatnio Ruch szukał atrakcji i skończyło się na warszawskich posrancach grin

Tazen #6373924 06/12/2014 01:40
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Tazen
Najlepsze to jest to, że najgłośniej o sytuacji na stadionach krzyczą ludzie, którzy na trybunach nie bywają. A ten kto bywa, a nie jest zaangażowany to i tak ma zdrowe podejście do tego wszystkiego.

Chuj was to w sumie obchodzi co się tam dzieje? Przecież i tak nie chodzicie na mecze, no może jedynie reprezentacja u siebie, ale tam kiboli garstka. Mam nadzieję, że kiedyś jakiś niemiec czy anglik z tej cywilizowanej europy wykurwi wam konkretnie i zmieni wasze poglądy.

W sumie za kilka lat mundial w Rosji, tam dopiero wszyscy będą szukać schronienia za plecami sportowych chłopców z Polski wink
Chyba masz z 15 lat i wydaje cię że jak specnaz do Polski wpadnie to nie będziecie spierdalać jak na sektorze w Warszawie tylko wschodnią flankę Polski utrzymacie zawodnikami lokalnego klubu MMA aż przylecą helikopterami murzyny z Nato. No niestety to nie jest piąta część Niezniszczalnych tylko realny świat. A już myślenie że piknik, janusz czy jak to tam nazywają będzie szukał łaski u kilku karków a nie służb porządkowych czy lokalnej milicji jest tak naiwne jak myślenie 5 letniego dziecka że Mikołaj przez komin wszedł w bloku i przyniósł mu prezent.
Już nie wspominając o tym że do Rosji nikt nie wjedzie bo wyślą im wszystkich karanych czy z zakazami i zatrzymają ich na granicach tak jak ruskich u nas na euro zatrzymali.


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Originally Posted by vamos rafa

chyba warto wspomnieć tą przeróbke. Dla mnie absolutne top 3 beki w tej tematyce grin

to jest klasyka laugh
"nie lubiałem" typowy kibic Legii laugh

Conrad #6373973 06/12/2014 10:43
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Typowy Sensei grin

Strona 30 z 36 1 2 28 29 30 31 32 35 36

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, forty), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,166
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1