|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
ja to gram Zenit, Villas-Boas skonstruował zgraną machine do strzelania brameczek, a Monaco moim zdaniem nie zasługuje na wyjście z grupy, ostatnio zwyżka formy co w zwiążku z czym będzie ciężki mecz, ale ruskie stać na awans no i ten kurs @3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,752 Likes: 10 |
ktoś tam trąbi od tygodnia over Basel
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
chyba, że ta ruska swołocz ma w planach walke w Lidze Europy... bo te ich wyniki z grupy to takie nie za bardzo, raczej zbastuje z nimi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live
sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem? Basel nawbijał im 11 a Pool 7
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Zenit x2 Basel x2 Oly Galata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live
sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem? Basel nawbijał im 11 a Pool 7 szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live
sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem? Basel nawbijał im 11 a Pool 7 szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy  a teraz skumał o co Ci chodzi, kurde może i masz racje, teraz to nie wiem przekonam się jak Real strzeli jeszcze jedną bramkę i czy przesunie się w tabeli na pierwsze miejsce...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live
sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem? Basel nawbijał im 11 a Pool 7 szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy  Tak tyle że jeżeli jest mała tabelka to brakuje im jednej bramki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
na żywo Real przeskoczył na 1 miejsce, ale może zrobią taki podział jak piszesz kiedy skończą grać, ale z obrazu gry widać, że Liverpool ciśnie, a Basel broni wyniku, a jakby było tak jak piszesz to powinno być na odwrót
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
doliczono 13 minut Liverpool U19 strzelać gola 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
2 jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
The Reds U19 2222222222222222222-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
co z LM na dzis >?
za komplet wynikow darmowe pierogi !! To żeś mi zaimponował. Prawdziwe biznesowe podejście. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live
sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem? Basel nawbijał im 11 a Pool 7 szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy  Tak tyle że jeżeli jest mała tabelka to brakuje im jednej bramki. masz racje, bo teraz Basel wyjątkowo bardzo się spieszy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
co z LM na dzis >?
za komplet wynikow darmowe pierogi !! To żeś mi zaimponował. Prawdziwe biznesowe podejście.  spam na skrzynke przyszedl od najlepszych userow tego forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
The Reds U19 333333333333-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
33333333333333 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
LM: Benfica zagra rezerwą w meczu z Leverkusen We wtorek jednym z najatrakcyjniejszych meczów do obstawiania u bukmachera może okazać się pojedynek Benfiki Lizbona z Bayerem Leverkusen. Portugalczycy nie mają już szans na dalszą grę w europejskich pucharach, natomiast Niemcy powalczą o wyjście z pierwszego miejsca z grupy. Aby było ciekawiej, trener Benfiki, Jorge Jesus zapowiedział na konferencji prasowej, że w spotkaniu 6. kolejki fazy grupowej LM zagrają piłkarze, którzy do tej pory nie mieli zbyt wielu szans na pokazanie swoich umiejętności. W kadrze Benfiki nie ma wielu zawodników podstawowego skład, m.in.: Enzo Pereza, Rubena Amorima, Nicolasa Gaitana, Eduardo Salvio, Miralem Sulejmaniego, Bebe i Jonasa, Julio Cesara, Luisao, Eliseu, Maxi Pereiry, Andreasa Samarisa, Ljubomira Fejsa. źródło: http://tylkopilka.pl/lm-benfica-zagra-rezerwa-w-meczu-z-leverkusen/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569 |
czyli leverkusen izi 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|