Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
ja to gram Zenit, Villas-Boas skonstruował zgraną machine do strzelania brameczek, a Monaco moim zdaniem nie zasługuje na wyjście z grupy, ostatnio zwyżka formy co w zwiążku z czym będzie ciężki mecz, ale ruskie stać na awans no i ten kurs @3.00

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744
Likes: 10
ktoś tam trąbi od tygodnia over Basel

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
chyba, że ta ruska swołocz ma w planach walke w Lidze Europy... bo te ich wyniki z grupy to takie nie za bardzo, raczej zbastuje z nimi

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Real ladnie klepie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by koleszka
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live

sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze
Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem?
Basel nawbijał im 11 a Pool 7

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Zenit x2
Basel x2
Oly
Galata

boks

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by TEO
Originally Posted by koleszka
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live

sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze
Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem?
Basel nawbijał im 11 a Pool 7
szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by TEO
Originally Posted by koleszka
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live

sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze
Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem?
Basel nawbijał im 11 a Pool 7
szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy smile
a teraz skumał o co Ci chodzi, kurde może i masz racje, teraz to nie wiem przekonam się jak Real strzeli jeszcze jedną bramkę i czy przesunie się w tabeli na pierwsze miejsce...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by TEO
Originally Posted by koleszka
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live

sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze
Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem?
Basel nawbijał im 11 a Pool 7
szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy smile
Tak tyle że jeżeli jest mała tabelka to brakuje im jednej bramki.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
na żywo Real przeskoczył na 1 miejsce, ale może zrobią taki podział jak piszesz kiedy skończą grać, ale z obrazu gry widać, że Liverpool ciśnie, a Basel broni wyniku, a jakby było tak jak piszesz to powinno być na odwrót

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
doliczono 13 minut

Liverpool U19 strzelać gola boks

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
2 jeszcze jeden boks

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
The Reds U19 2222222222222222222-0

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Uve87
co z LM na dzis >?

za komplet wynikow darmowe pierogi !!

To żeś mi zaimponował.

Prawdziwe biznesowe podejście. grin

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by TEO
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by TEO
Originally Posted by koleszka
http://www.livesports.pl/mecz/KjY91NQN/#tabela;live

sprawdz tabele więcej niz Real albo Basel, aby przegonic Basel to najmarniej 3 gole jeszcze
Pewny jesteś? A nie jest tak że przy równej ilości punktów trzech drużyn robiona jest mała tabelka bez meczy z Ludogorcem?
Basel nawbijał im 11 a Pool 7
szczerze to nie wiem, wiem tyle, że jak nie strzelą wiecej nie nie wyjdą z grupy smile
Tak tyle że jeżeli jest mała tabelka to brakuje im jednej bramki.
masz racje, bo teraz Basel wyjątkowo bardzo się spieszy

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by akagi
Originally Posted by Uve87
co z LM na dzis >?

za komplet wynikow darmowe pierogi !!

To żeś mi zaimponował.

Prawdziwe biznesowe podejście. grin

spam na skrzynke przyszedl od najlepszych userow tego forum grin

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
The Reds U19 333333333333-0

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
33333333333333 laugh

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873

LM: Benfica zagra rezerwą w meczu z Leverkusen

We wtorek jednym z najatrakcyjniejszych meczów do obstawiania u bukmachera może okazać się pojedynek Benfiki Lizbona z Bayerem Leverkusen. Portugalczycy nie mają już szans na dalszą grę w europejskich pucharach, natomiast Niemcy powalczą o wyjście z pierwszego miejsca z grupy.

Aby było ciekawiej, trener Benfiki, Jorge Jesus zapowiedział na konferencji prasowej, że w spotkaniu 6. kolejki fazy grupowej LM zagrają piłkarze, którzy do tej pory nie mieli zbyt wielu szans na pokazanie swoich umiejętności.

W kadrze Benfiki nie ma wielu zawodników podstawowego skład, m.in.: Enzo Pereza, Rubena Amorima, Nicolasa Gaitana, Eduardo Salvio, Miralem Sulejmaniego, Bebe i Jonasa, Julio Cesara, Luisao, Eliseu, Maxi Pereiry, Andreasa Samarisa, Ljubomira Fejsa.

źródło: http://tylkopilka.pl/lm-benfica-zagra-rezerwa-w-meczu-z-leverkusen/

Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Apr 2013
Posty: 4,569
czyli leverkusen izi smile

Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1