|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Witam
z niewiadomych mi przyczyn ktos usunal moj poprzedni zalozony temat,i nie bede ukrywal ze nie bylo to niekulturalne,a zarazem powiedzialbym karygodne zachowanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
Dzis tak na szybko w systemie 4z6 ,lub dla bardziej ostroznych 3z6 ,6spotkan...stawka oczywiscie kazdy wedle swojego budzetu. 1. Slask Wroclaw - Belchatow 1 1,75 2. Furth - Leipzig 1 2,3 3. Schwenningen - Eisbaren 2 2,05 4. Villach - Vienna 2 2,22 5. Heinolan - Jukurit 2 1,75 6. Jong - Sp. Rotterdam 2 1,72 zycze wysokich wygranych  PozdRo
|
|
|
Link skopiowany do schowka