|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
o wszystkich jakies transakcje nie wiadomo skad, widze ze salda odjete, oby jak najszybciej ta usterke naprawili
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
W odpowiedzi na zgłoszenie uprzejmie informujemy, iż z powodu usterki technicznej Pana ostatnie płatności kartą Skrill zostały podwójnie zaksięgowane. Nasz zespół obecnie pracuje nad tą sprawą i dołożymy wszelkich starań aby skorygować bilans jak najszybciej. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Ktoś się orientuje o której powinno wrócić wszystko do normy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
odpowiedź jest prosta: jak to naprawią to wszystko wróci do normy a kiedy to będzie to pewnie nawet oni nie wiedzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
Dajcie znać jak Wam wróci do normy, u mnie do samo - brakuje trochę $$$, ale na razie nie zgłaszam tego skoro to masowy problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Następne transakcje rozliczają, ale błąd nadal nie naprawiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Coś się ruszyło... Jedna transakcja anulowana, w moim przypadku jeszcze 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
wszystko wyprostowane u Mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
I u mnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2013
Posty: 745 |
U mnie jest o 1000 zł więcej niż powinno, ale ciiiiiiiii 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
U mnie jest o 1000 zł więcej niż powinno, ale ciiiiiiiii  nie ciesz się, na 100% ci to zabiorą, chyba że wcześniej wybierzesz z bankomatu  wtedy byłbyś typowy polaczek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Witam serdecznie Jeszcze w sumie na dobre nie zacząłem korzystać ze Skrill'a, a już mnie wkurzają  Wystąpiłem wczoraj rano o kartę Skrill, bo przelewy bezepośrednio na konto zrobiły się kapkę niebezpieczne  Nie miałem żadnych środków na koncie. Pojawił się komunikat co by zasilić konto równowartością 10 euro (41,76 zł naliczyło). Zrobiłem wypłatę z Bet365 w wysokości 45 zł, która wpłyneła na Skrilla koło godziny 17.00. Cały czas, do chwili obecnej mam komunikat że pobieranie prowizji jest w toku, mimo, że środki są na koncie. Normalne toto, czy interweniować mailem/telefonem??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Sprawa nieaktualna, wreszcie popchnęli sprawę do przodu. No cóż, taka kultura działania widocznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Przecież to nie trwa sekundę. Złożenie wniosku, zatwierdzenie, opłata za kartę, zatwierdzenie opłaty za kartę, wytłoczenie karty, zgłoszenie do wysyłki, zatwierdzenie wysyłki... Co w tym dziwnego, że kilka godzin wisi jako "w toku"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Przecież to nie trwa sekundę. Złożenie wniosku, zatwierdzenie, opłata za kartę, zatwierdzenie opłaty za kartę, wytłoczenie karty, zgłoszenie do wysyłki, zatwierdzenie wysyłki... Co w tym dziwnego, że kilka godzin wisi jako "w toku"? Witam Zgodzę się z Tobą, aczkolwiek tylko do fazy zatwierdzenie opłaty za kartę. O reszcie może być mowa kiedy pobiorą kasę. Wracając do meritum - osobiście traktowałem to jako coś w rodzaju debetu, bądź nie zapłaconej raty na koncie w banku. Masz minusa, nie mając hajsu. Hajs się pojawia, bank pobiera odpowiednią kwotę momentalnie. Założyłem sobie, że tu będzie podobnie, a trwało to około 19 godzin w sumie. Ot cała moja fiozofia, pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
trwało to około 19 godzin w sumie. Ot cała moja fiozofia, pozdrawiam. Zajebistą masz filozofię. Straszny ból. Nie wiem jak Ci ulżyć. Jak tu dalej żyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Nie wiem po co te śmieszne napinki ale kto co lubi. Pozdrawiam i już bez odbioru w tym temacie, bo niepotrzebna pyskówka się robi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Zgłosiłeś "problem", wyjaśniłem z czego wynikał.
Szukanie na siłę problemów tam gdzie ich nie ma, jest średnio sensowne. Ot cała moja filozofia.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|