|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Arsenal 2.
niech Lech wbija 2 gola do ch...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
małooooooooooooooooooooooooooooooooooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Arsenal 3.
niedobrze, bo kartki nie złapią :/
ale i tak mnie Lech utopi, kolejny raz - tym razem ostatni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 4,216 |
bramkarz Sassuolo co za kretyn  no tak... dostali czerwo.. zamknalem zaklad i wyrownali  a niech szlag trafi to zamykanie w becie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
kontra brak 4.gola @3,400
850,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Kur co ten Lech robi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Hamalainen sam na sam i w bramkarza  nie no kurwa marzę o tym żeby było 1-1 bo 2-0 nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
sam na sam gosc z Lecha jaki strzał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Lech  nigdy więcej tego szrotu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3 |
Lech  nigdy więcej tego szrotu. na co rzygasz? wygrać wygrali a że jedną bramką to Barca by wzięła dzisiaj taką wygraną z pocałowaniem ręki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Lech  nigdy więcej tego szrotu. na co rzygasz? wygrać wygrali a że jedną bramką to Barca by wzięła dzisiaj taką wygraną z pocałowaniem ręki nie wiesz, to nie komentuj. milion sytuacji na 2-0, zmarnowany karny, dwa sam na sam + raz na pustą bramkę ... to nie jest pierwszy raz kiedy mnie okradli bo nie potrafią zabijać spotkań. na szczęście był ostatni bo już im nie zaufam, tak jak nawet nie patrzę na spotkania Borussi i dzisiaj mogłem się tylko uśmiechnąć jak zobaczyłem ich wynik z Herthą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
to jest hazard panowie ,jak wygrywasz 10 x to mozesz i 10 x przegrac
dobry wieczór wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2014
Posty: 8,435 |
Dlatego dziś nic nie grałem i wyszedłem na plus  Jutro trzeba cos przywalić niczym Hazardzistian , który się w tańcu nie pierd.... ( cytat jednego usera z tym tancem  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
Nie zdenerwowałbym się jakby tych sytuacji nie było i zagrali słaby mecz. Ale sytuacje mieli takie, że zwykli kopacze na orlikach takich nie marnują ...
Tym bardziej, że już w tym sezonie dostali kilka razy nauczkę co znaczy prowadzić 1 golem i cofnąć się.
Lechia zagrała dramat i tu powinno być 3-0, ale tylko własnej głupocie mogą zawdzięczać małe nerwy w końcówce, bo to oddawanie inicjatywy to jest skrajny kretynizm jak się ma tej klasy obrońców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3 |
Nie zdenerwowałbym się jakby tych sytuacji nie było i zagrali słaby mecz. Ale sytuacje mieli takie, że zwykli kopacze na orlikach takich nie marnują ...
Tym bardziej, że już w tym sezonie dostali kilka razy nauczkę co znaczy prowadzić 1 golem i cofnąć się.
Lechia zagrała dramat i tu powinno być 3-0, ale tylko własnej głupocie mogą zawdzięczać małe nerwy w końcówce, bo to oddawanie inicjatywy to jest skrajny kretynizm jak się ma tej klasy obrońców. to co ja mam powiedzieć jak sędzia (tego pepika cieżko nazwać sędziom) mnie okradł z prawdidłowego gola karabachów w LE na których miałem postawione duże siano
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,319 Likes: 3 |
Nie zdenerwowałbym się jakby tych sytuacji nie było i zagrali słaby mecz. Ale sytuacje mieli takie, że zwykli kopacze na orlikach takich nie marnują ...
Tym bardziej, że już w tym sezonie dostali kilka razy nauczkę co znaczy prowadzić 1 golem i cofnąć się.
Lechia zagrała dramat i tu powinno być 3-0, ale tylko własnej głupocie mogą zawdzięczać małe nerwy w końcówce, bo to oddawanie inicjatywy to jest skrajny kretynizm jak się ma tej klasy obrońców. to co ja mam powiedzieć jak sędzia (tego pepika cieżko nazwać sędziom) mnie okradł z prawdidłowego gola karabachów w LE na których miałem postawione duże siano sędzią
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
co barca b robi  To co mieli zrobić czyli wtopić, to nie jest Barcelona tylko młode szczurki jak i drużyna która też ma coś zarobić na boku
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
aker suma szczescia = zero, dzisiaj oni nas ,jutro my ich
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|