|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
aby zarabiać na bukmacherów. Zarabiają na mojej chciwości i naiwnej, głupiej wiary w wygraną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 726 |
...chciwosc i naiwnosc ...hmmm ... pora popracowac nad swoim charakterem z takimi cechami w zakladach nie ma czego szukac ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 81
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 81 |
Pewnie masz tyle samo lat co ja, albo jesteś jeszcze młodszy odemnie, ponieważ ja też jestem chciwy, a buki na tylko czekają, aby do gry wprowadziła się jak największa osób, które nie mają pojęcia o grach =] Cóż... Ja jakoś sobie radzę. Wczoraj 28 zł wygrałem w STS :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198 |
i znowu poranek. ech, żyć się odechciewa. kiedy uśmiechnie się ta fortuna?? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Revange czy to nie ty ostatnio miales problem co zrobic z niespodziewana wygrana w gamebookers?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka