|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 50 |
SIemka mi cos chyba wala wykrecili albo sie pomylili wczoraj dokonalem przelewu z mojego konta na konto expektu (min. 50 zl dzis patrze czy moje konto w expekcie jest juz aktywne a tam mi pisze ze mam tylko 19.11 zl co mam zrobic??? prosze o pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,044 |
Oryginalnie wysłał Hasiak_18: [qb]SIemka mi cos chyba wala wykrecili albo sie pomylili wczoraj dokonalem przelewu z mojego konta na konto expektu (min. 50 zl dzis patrze czy moje konto w expekcie jest juz aktywne a tam mi pisze ze mam tylko 19.11 zl co mam zrobic??? prosze o pomoc[/qb] napisałeś do nich?
|
|
|
Link skopiowany do schowka