|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
To ile Simeone wyciska z AtleTICO to mistrzostwo świata  mają mega pakę i kozaka na ławce [ Linked Image] ilu oni mieli zajebistych napastników Fernando Torres ( 2001-07) 214 games, 84 goals Sergio Aguero (2006-11) 199 games, 83 goals Diego Forlan (2007-11) 66 games, 19 goals Radamel Falcao (2011-13) 86 games, 68 goals Diego Costa (2010-) 100 games, 53 goals David Villa (right, 2013-) 39 games, 13 goals
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Świeżak się zakręcił  Haczyk starszyzna nie spreparowała mu soloneza ?  Oszczędzili go, ale w następnych już bał się zabarwiać Colą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Nie przesadzaj Biczyk z tą mega paką. Każdy z tych zawodników osobno nie jest jakąś wielką gwiazdą światowego formatu, ale jako drużyna są przez Diego świetnie poustawiani plus team spirit i wyniki jakie są każdy widzi. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
ale dziś się nawąchałem, taka degustacja każdej po kolei aż mi nos spuchł a zatoki to ze 3 dni będą puszczać Co tam chudy? Jakieś cipki wąchałeś? ostatnio marnie, w Londynie siedziałem ostatnio i chciałem gdzieś zakisić ogóra ale z angielskim słabo a prostytutki(polki) takie ceny miały że aż się odechciewało. Na czarne wielkie zady się napatrzyłem, szukam teraz w swojej okolicy (w Polsce) coś egzotycznego ale murzynki to jedynie zsolaryzowane panny z nadwagą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Turan Koke Godin Garcia Miranda to nie gwiazdy ale zajebiści zawodnicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
ale dziś się nawąchałem, taka degustacja każdej po kolei aż mi nos spuchł a zatoki to ze 3 dni będą puszczać Co tam chudy? Jakieś cipki wąchałeś? ostatnio marnie, w Londynie siedziałem ostatnio i chciałem gdzieś zakisić ogóra ale z angielskim słabo a prostytutki(polki) takie ceny miały że aż się odechciewało. Na czarne wielkie zady się napatrzyłem, szukam teraz w swojej okolicy (w Polsce) coś egzotycznego ale murzynki to jedynie zsolaryzowane panny z nadwagą. mój kolega najebany kiedyś dzwonił po agencjach i się pytał o eskimoskę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Macie rację forty-forty.
Prawda jest taka, że jakby zamiast Simeone był np. taki Allegri to Atleti miałoby środek tabeli max.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Macie rację forty-forty.
Prawda jest taka, że jakby zamiast Simeone był np. taki Allegri to Atleti miałoby środek tabeli max. [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
BTW ile jest w nim pasji to sam chciałbym się umieć tak nakręcić. Dzisiaj miał cieszynkę z synem, który podawał piłki. Fajny obrazek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Do jutra Inwestorzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,763 Likes: 10 |
zdrówko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 4,227 |
Alcacer zwrot Dobranoc 
|
|
|
Link skopiowany do schowka