|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 486 |
Czy to prawda, ze jak wplace kase do sportingbet przy pomocy karty Visy to jak bede chcial wyplacic sianko to tylko poprzez karte, a nie przelew?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
w SB nie mozna obecnie wyplacac na karte mimo, ze pisza o takiej mozliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 8,076 |
Dotyczy tylko przelewów bankowych Proszę wpisać: Nazwę banku, adres, nazwę rachunku (musi być taka sama, jak w ustawieniach konta) numer rachunku SWIFT BIC lub numer przelewu.
Kurcze więc co tutaj muszę po kolei wpisywać najbardziej interesuje mnie co wpisac jako nazwe rachunku w ustawieniach konta nic takiego nie ma !!chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka