Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#639813 27/08/2006 09:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Quote
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.

MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE!

a czytales ich regulamin? z tego co tu napisales chyba nie...wiec dlaczego nazywasz kogos zlodziejem, kiedy to Ty zlamales punkt regulaminu, ktory zaakceptowales

a w jaki sposób klima złamał tenże regulamin? Qrwa możliwość przesyłania kasy między uzytkownikami, to przezież podstawowa funkcja moneybookers.Raptem sie okazuje ze mb ma ochote zweryfikować wszystkich userów któzy dokonują transakcji powyżej 100 euro.Ok, niech weryfikują ale nie w taki qrewski sposób, co to inkwizycja? Najpierw blokują konto a potem proszą o weryfikacje... ostro, i jescze sie skontaktowac z ich supportem to jest wyzwanie.

w porównaniu z neteller , moneybookers to prawdziwi amatorzy - sami są sobie winni że dzieciaki pozakłądały u nich konta ( bo faktycznie do załozenia konta nie jest potrzebna żadna weryfikacja), a nie przyjemności spotykają porządnych użytkowników.

Bonus: Unibet
#639814 27/08/2006 10:17
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
To pokaz mi punkt regulaminu ktory JASNO zabrania takiej praktyki. Punkt ktory oni mi wskazali nawet na sile nie mozna podciagnac pd takie dzialanie wiec moze najpierw ty przeczytaj regulamin a potem pisz cokolwiek...

juz szukam, pamietam, ze kiedys jak czytalem ten regulamin to to znalazlem, teraz tez sie poostaram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#639815 27/08/2006 11:57
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
Raptem sie okazuje ze mb ma ochote zweryfikować wszystkich userów któzy dokonują transakcji powyżej 100 euro.
skąd wiesz że od 100 euro??

#639816 27/08/2006 12:13
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
eee tak z głupia franc rzuciłem Nirtz

#639817 28/08/2006 13:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
W jaki sposób można zamknąć konto w moneybookers?

#639818 28/08/2006 19:19
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
Witam...Jestem tu nowy i mam kilka pytań...
1)Zarejerstrowałem sie w MoneyB. i chce wpłacić pieniądze z mojego konta w mBanku do MoneyBookers.Mogę zrobić to od razu, czy musze np. wysłać skan dowodu do MoneyB.?

2)Próbowałem od razu wpłacić pieniądze poprzez wybranie wpłaty>Credit Card> lecz nie wiedziałem, co wybrać w miejsce typ karty...Mam eKarte Visy i karte debetową Visa Electron.Mam więc wybrać Visa/Visa Electron/Visa Debit czy jeszcze coś innego?

3) Podaje numer karty debetowej czy eKarty?Numer karty debetowej z przodu to 16 cyfr, z tyłu 16 + 3 cyfry a eKarta ma z przodu 16 cyfr.

4) Numer CVC2 wg. MoneyBookers to ostatnie 3 cyfry na karcie kredytowej...Według mBanku, CVC2(3 cyfrowy) otrzymałem kilka dni po otrzymaniu eKarty w specjalnej kopercie.Który więc jest to kod CVC2?

5) Czy MoneyBookers potwierdza w jakis sposób moją tożsamość? Muszę wysłać im skan dowodu(mail'em?), czy robią to np. telefonicznie?

Najlepiej, jeśli ktos z Was mógłby mi wytłumaczyć jak wpłacić pieniadze z mbanku do MoneyBookers krok po kroku, o ile to nie będzie wielkim problemem? Pozdraaiwam i liczę na pomoc

#639819 28/08/2006 19:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
Quote
W jaki sposób można zamknąć konto w moneybookers?

Napisac do supportu

#639820 30/08/2006 09:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
wie ktos ile bedzie "szla" kasa z MB na karte Visa Electron (inteligo), i czy sa przy tej transakcji jakies dodatkowe utrudnienia (skany, ip. , itd.) ???
z gory dzieki za odpowiedz

#639821 30/08/2006 14:35
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
a ile idzie wyplata na konto w inteligo???

#639822 30/08/2006 17:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
a ile idzie wyplata na konto w inteligo???

okolo 3 dni

#639823 31/08/2006 15:35
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Chcialem szybko wplacic do nich karta, ale okazalo sie ze to nie takie proste. Obciazyli karte na okolo 9zl i zeby ja zweryfikowac nalezy podac ta sume w eur w danych karty u nich na stronie. Wpisalem wartosc przypuszczalna po kursie srednim, bo skad mam wiedziec ile doklanie wzieli, a tu wiadomosc ze podana suma jest nieprawidlowa.

"Jeśli Pana/Pani bank nie podaje wartości w EUR, nie bedzie Pan mógł zweryfikować swojej karty kredytowej w Moneybookers. Prosze NIE wprowadzać wartości przypuszczalnej!"

No i teraz na dzien mam blokade i nie moge ponownie wpisac tej sumy na jaka obciazyli karte.

Nie odzyskam tez tych 9zl, ktore zabrali dopoki karta nie bedzie zweryfikowana. myslalem ze pojdzie szybko sprawnie a tu sie okazuje, ze lepiej bylo chyba przelew zrobic.

Czy ktos mial podobny problem? Jak sie dowiedziec ile zabrali dokladnie w eur?


Z gory dzieki
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#639824 01/09/2006 10:57
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
mialem taki sam problem. W twoim banku albo na mb bedzie napisana dokladana kwota po 1 dniu.

#639825 01/09/2006 11:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Jak sie dowiedziec ile zabrali dokladnie w eur?
Zalezy jaką masz kartę , ja niedawno rejestrowalem nowa karte (raiffaisen) i czekalem ok tygodnia az ta kwota bedzie zaksiegowana.
Napisalem "ok. tygodnia" bo nie pamietam dokladnie ,ale chodziłem do banku codziennie przez 6dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Najlepiej zadzwoń na ifolinie tam gdzie masz kartę i sie dowiesz , chyba ze Ci nie spieszno to czekaj na wyciag <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

#639826 01/09/2006 15:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
W
member
member
W Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
cze:0

moge sie dowiedziec cos od Was na temat moneybookers? jakis link mozna prosic? najlepiej po polsku

dzieki i pozdro

#639827 01/09/2006 15:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
http://www.moneybookers.com/app/?l=PL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#639828 01/09/2006 16:39
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
http://www.moneybookers.com/app/?l=PL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
i oczywiście włączyć odnośnik FAQ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#639829 01/09/2006 17:09
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155
Likes: 9
Quote
Quote
Jak sie dowiedziec ile zabrali dokladnie w eur?
Zalezy jaką masz kartę , ja niedawno rejestrowalem nowa karte (raiffaisen) i czekalem ok tygodnia az ta kwota bedzie zaksiegowana.
Napisalem "ok. tygodnia" bo nie pamietam dokladnie ,ale chodziłem do banku codziennie przez 6dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Najlepiej zadzwoń na ifolinie tam gdzie masz kartę i sie dowiesz , chyba ze Ci nie spieszno to czekaj na wyciag <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)


Karta jest z inteligo i nie dostaje z niej zadnych wyciagow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a z konta zabrali 9zl ale ile dokladnie w eur tego sie chyba nigdy nie dowiem.

#639830 01/09/2006 17:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
to dzwon na te 0-800.... , powinni Ci powiedziec jak to zalatwic .
Znajomy ma E-kartę z ING , tam tez na wyciagu ma w pln. ale na infolini podali mu dokladnie w OJRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#639831 01/09/2006 17:38
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Karta jest z inteligo i nie dostaje z niej zadnych wyciagow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a z konta zabrali 9zl ale ile dokladnie w eur tego sie chyba nigdy nie dowiem.
Po 3 dniach od wpłaty kartą inteligo - będziesz miał rozliczoną tą kwote w historii transakcji i tam jest podana kwota euro.

#639832 01/09/2006 20:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Mam takie pytanie: czy mogę bez problemu otworzyc konto w MB dla Zony ?
nie widze w regulaminie zadnych przeciwwskazań ale wole sie upewnić .Oczywiscie jest zgodnosc naszych nazwisk,adresu ,numeru IP wiec mam pewne obawy a na ich support z doswiadczenia wiem ze nie mam co liczyc , więc pytam sie Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, betowiec, latajaca_holenderka), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,528
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1