|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
4 tygodnie po zablokowaniu transakcji wychodzacych na moim koncie mb dostalem decyzje dzialu bezpieczenstwa, ktory zadecydowal ze dzialania na moim koncie (wymiana kasy z innymi uzytkownikami np na neteller) byla niezgodna z ktoryms tam punktem regulaminu (LOL). Zablokowano mi konto dozywotnio i zabrano z niego 200 zl (!!!!!) jako kare. Pozostale 400 zl pozwolili mi wyplacic na konto bankowe.
MONEYBOOKERS TO ZLODZIEJE! a czytales ich regulamin? z tego co tu napisales chyba nie...wiec dlaczego nazywasz kogos zlodziejem, kiedy to Ty zlamales punkt regulaminu, ktory zaakceptowales a w jaki sposób klima złamał tenże regulamin? Qrwa możliwość przesyłania kasy między uzytkownikami, to przezież podstawowa funkcja moneybookers.Raptem sie okazuje ze mb ma ochote zweryfikować wszystkich userów któzy dokonują transakcji powyżej 100 euro.Ok, niech weryfikują ale nie w taki qrewski sposób, co to inkwizycja? Najpierw blokują konto a potem proszą o weryfikacje... ostro, i jescze sie skontaktowac z ich supportem to jest wyzwanie. w porównaniu z neteller , moneybookers to prawdziwi amatorzy - sami są sobie winni że dzieciaki pozakłądały u nich konta ( bo faktycznie do załozenia konta nie jest potrzebna żadna weryfikacja), a nie przyjemności spotykają porządnych użytkowników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
To pokaz mi punkt regulaminu ktory JASNO zabrania takiej praktyki. Punkt ktory oni mi wskazali nawet na sile nie mozna podciagnac pd takie dzialanie wiec moze najpierw ty przeczytaj regulamin a potem pisz cokolwiek... juz szukam, pamietam, ze kiedys jak czytalem ten regulamin to to znalazlem, teraz tez sie poostaram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Raptem sie okazuje ze mb ma ochote zweryfikować wszystkich userów któzy dokonują transakcji powyżej 100 euro. skąd wiesz że od 100 euro??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
eee tak z głupia franc rzuciłem Nirtz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
W jaki sposób można zamknąć konto w moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1 |
Witam...Jestem tu nowy i mam kilka pytań... 1)Zarejerstrowałem sie w MoneyB. i chce wpłacić pieniądze z mojego konta w mBanku do MoneyBookers.Mogę zrobić to od razu, czy musze np. wysłać skan dowodu do MoneyB.?
2)Próbowałem od razu wpłacić pieniądze poprzez wybranie wpłaty>Credit Card> lecz nie wiedziałem, co wybrać w miejsce typ karty...Mam eKarte Visy i karte debetową Visa Electron.Mam więc wybrać Visa/Visa Electron/Visa Debit czy jeszcze coś innego?
3) Podaje numer karty debetowej czy eKarty?Numer karty debetowej z przodu to 16 cyfr, z tyłu 16 + 3 cyfry a eKarta ma z przodu 16 cyfr.
4) Numer CVC2 wg. MoneyBookers to ostatnie 3 cyfry na karcie kredytowej...Według mBanku, CVC2(3 cyfrowy) otrzymałem kilka dni po otrzymaniu eKarty w specjalnej kopercie.Który więc jest to kod CVC2?
5) Czy MoneyBookers potwierdza w jakis sposób moją tożsamość? Muszę wysłać im skan dowodu(mail'em?), czy robią to np. telefonicznie?
Najlepiej, jeśli ktos z Was mógłby mi wytłumaczyć jak wpłacić pieniadze z mbanku do MoneyBookers krok po kroku, o ile to nie będzie wielkim problemem? Pozdraaiwam i liczę na pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 64 |
W jaki sposób można zamknąć konto w moneybookers? Napisac do supportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
wie ktos ile bedzie "szla" kasa z MB na karte Visa Electron (inteligo), i czy sa przy tej transakcji jakies dodatkowe utrudnienia (skany, ip. , itd.) ??? z gory dzieki za odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83 |
a ile idzie wyplata na konto w inteligo???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
a ile idzie wyplata na konto w inteligo??? okolo 3 dni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Chcialem szybko wplacic do nich karta, ale okazalo sie ze to nie takie proste. Obciazyli karte na okolo 9zl i zeby ja zweryfikowac nalezy podac ta sume w eur w danych karty u nich na stronie. Wpisalem wartosc przypuszczalna po kursie srednim, bo skad mam wiedziec ile doklanie wzieli, a tu wiadomosc ze podana suma jest nieprawidlowa.
"Jeśli Pana/Pani bank nie podaje wartości w EUR, nie bedzie Pan mógł zweryfikować swojej karty kredytowej w Moneybookers. Prosze NIE wprowadzać wartości przypuszczalnej!"
No i teraz na dzien mam blokade i nie moge ponownie wpisac tej sumy na jaka obciazyli karte.
Nie odzyskam tez tych 9zl, ktore zabrali dopoki karta nie bedzie zweryfikowana. myslalem ze pojdzie szybko sprawnie a tu sie okazuje, ze lepiej bylo chyba przelew zrobic.
Czy ktos mial podobny problem? Jak sie dowiedziec ile zabrali dokladnie w eur?
Z gory dzieki Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1 |
mialem taki sam problem. W twoim banku albo na mb bedzie napisana dokladana kwota po 1 dniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Jak sie dowiedziec ile zabrali dokladnie w eur? Zalezy jaką masz kartę , ja niedawno rejestrowalem nowa karte (raiffaisen) i czekalem ok tygodnia az ta kwota bedzie zaksiegowana. Napisalem "ok. tygodnia" bo nie pamietam dokladnie ,ale chodziłem do banku codziennie przez 6dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najlepiej zadzwoń na ifolinie tam gdzie masz kartę i sie dowiesz , chyba ze Ci nie spieszno to czekaj na wyciag <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
cze:0
moge sie dowiedziec cos od Was na temat moneybookers? jakis link mozna prosic? najlepiej po polsku
dzieki i pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
http://www.moneybookers.com/app/?l=PL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
i oczywiście włączyć odnośnik FAQ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,155 Likes: 9 |
Jak sie dowiedziec ile zabrali dokladnie w eur? Zalezy jaką masz kartę , ja niedawno rejestrowalem nowa karte (raiffaisen) i czekalem ok tygodnia az ta kwota bedzie zaksiegowana. Napisalem "ok. tygodnia" bo nie pamietam dokladnie ,ale chodziłem do banku codziennie przez 6dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Najlepiej zadzwoń na ifolinie tam gdzie masz kartę i sie dowiesz , chyba ze Ci nie spieszno to czekaj na wyciag <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) Karta jest z inteligo i nie dostaje z niej zadnych wyciagow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a z konta zabrali 9zl ale ile dokladnie w eur tego sie chyba nigdy nie dowiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
to dzwon na te 0-800.... , powinni Ci powiedziec jak to zalatwic . Znajomy ma E-kartę z ING , tam tez na wyciagu ma w pln. ale na infolini podali mu dokladnie w OJRO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Karta jest z inteligo i nie dostaje z niej zadnych wyciagow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> a z konta zabrali 9zl ale ile dokladnie w eur tego sie chyba nigdy nie dowiem. Po 3 dniach od wpłaty kartą inteligo - będziesz miał rozliczoną tą kwote w historii transakcji i tam jest podana kwota euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Mam takie pytanie: czy mogę bez problemu otworzyc konto w MB dla Zony ? nie widze w regulaminie zadnych przeciwwskazań ale wole sie upewnić .Oczywiscie jest zgodnosc naszych nazwisk,adresu ,numeru IP wiec mam pewne obawy a na ich support z doswiadczenia wiem ze nie mam co liczyc , więc pytam sie Was <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|