Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#639933 11/10/2006 15:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Akurat mam 2 konta w MB na siebie i daleką rodzine, w celu bonusów u buków. Mogą mi bez słowa zablokować bez zwrotu kase? Chyba nie :/
Nie , ja zanim otworzylem na Zone to sie ich pytałem i napisali ze nie ma problemu :-))

Bonus: Unibet
#639934 11/10/2006 19:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Coś MB znów w kule leci. Zleciłem wypłatę na mBank w sobotę (07.10) a dziś jeszcze nie ma forsy (środa, 11.10). Kiepsko to widzę...

#639935 11/10/2006 19:32
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Coś MB znów w kule leci. Zleciłem wypłatę na mBank w sobotę (07.10) a dziś jeszcze nie ma forsy (środa, 11.10). Kiepsko to widzę...

Kurcze mam identyczną sytuację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.Jest to o tyle fatalne,że miałem ostatnio sporo wydatków i mam tylko jakieś nędzne drobne przy duszy,a z MB mam dostać prawie 1 tyś zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.Mam nadzieję,że kasa jutro będzie.

BTW.Czy były ostatnio jakieś problemy z MB i są powody do niepokoju?

#639936 12/10/2006 05:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
dzis, najpozniej jutro na luzie dojdzie ...
Ociagaja sie strasznie z tymi wyplatami na konto dlatego lepiej wymieniac

#639937 12/10/2006 06:51
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Ociagaja sie strasznie z tymi wyplatami na konto dlatego lepiej wymieniac

Co masz na myśli,bo nie bardzo rozumiem.

BTW.Zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju z MB.Gram prawie tylko w BF,a oni mają już polskie konto.Co o tym myślicie?

#639938 12/10/2006 07:35
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Wczoraj wypłacałem z Paddypower. Z konta w Paddym zeszły pieniądze nie pojawiły się na Moneybookers.
Miałem komunikat że zerwało połączenie z Moneybokers.
Paddy na razie wyjaśnia sprawę.

#639939 12/10/2006 08:16
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Quote
Quote
Ociagaja sie strasznie z tymi wyplatami na konto dlatego lepiej wymieniac

Co masz na myśli,bo nie bardzo rozumiem.

BTW.Zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju z MB.Gram prawie tylko w BF,a oni mają już polskie konto.Co o tym myślicie?

Jak Ci zalezy na czasie to lepiej sobie wymien z kims z forum a tak to musisz sie uzbroic w cierpliwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#639940 13/10/2006 12:26
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
Ja tez już czekam kilka ładnych dni.
Na mb nie wróciło, a do banku jeszce nie dotarło....

#639941 13/10/2006 12:27
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
czekam juz na przelew do inteligo... 4 dni...
ehh

#639942 13/10/2006 12:54
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
no, strasznie MB dziala :/, denerwuja juz mnie
w poniedzialek zlecilem wyplate na konto w mBanku i do tej pory kasy nie widze na swoim koncie :/
zero profesjonalizmu, zero

#639943 13/10/2006 13:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
DSopiero co zaczełem zabawe z MB. Do tej pory korzystałem tylko z przelewów. Napiszecie jakie są zalety i wady korzystanie z MB. Z tego co widze do tej pory to kasa z MB na konta bankowi tesz za szybko nie płynie wiec jakie są korzyście z korzystania z MB. Bo jakieś prowizje tesz są przecierz. :|

#639944 13/10/2006 14:09
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
sprawa moze i malo wazna ale jest...

mam usluge SMS MoneyBookers,
dzisiaj dostalem dwa przelewy MB..... oplaty smsowe 2 x po 50 gr pobrane, smsow brak.....

eh... coraz gorzej sie dzieje

#639945 13/10/2006 17:06
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Quote
no, strasznie MB dziala :/, denerwuja juz mnie
w poniedzialek zlecilem wyplate na konto w mBanku i do tej pory kasy nie widze na swoim koncie :/
zero profesjonalizmu, zero

no ja czekam od soboty... :F i tez ani widu ani slychu... ciekawe jak dlugo mam jeszcze czekac..!!! juz mnie to denerwuje !!! ;/

#639946 13/10/2006 17:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
Mam zle przeczucia... Czekam na 3000 USD (przelew z MB do mBanku) od niedzieli, nie odpowiadaja na maile, zupelnie nie wiem co sie dzieje, do tej pory wszystko odbywalo sie w dwa dni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#639947 13/10/2006 19:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
Dev Offline
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
moze polacy za duzo wygrywaja i wiecej wyplacaja z mb niz wplacaja tongue i stracili plynnosc finansowa na polskich kontach,
ja czekam na nieco ponad 4700zl od poniedzialku , qrde wpieprzyli mnie, myslalem ze na taka kwote sie szybko nie wymienie na forum i szybciej bedzie poczekac 2 dni na przelew, no ale jak widac mylilem sie :/

#639948 13/10/2006 19:37
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
Zeby sie nie okazalo, ze stracili plynnosc finansowa... w ogole!

#639949 13/10/2006 19:40
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mnie denerwuje to, że jak masz konto w MB prowadzone w USD, i konto bankowe w Polsce masz też prowadzone w USD, to oni i tak przesyłają Ci złotówki. Kiedyś tak nie było, ale od chyba ponad roku robią taką kichę...

Neteller jest tu lepszy. Masz u nich dolce... to dostajesz dolce.

#639950 14/10/2006 21:33
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
i jak ktos cos wie na temat naszych pieniazkow do mBanku ?? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#639951 15/10/2006 06:28
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
Czy jest szansa, ze NIGDY ich nie dostaniemy? Czy ktos slyszal o jakichs niecnych praktykach Moneybookers? Mnie najbardziej denerwuje, ze nie odpisuja na maile, a to zazwyczaj ZLY znak...

#639952 15/10/2006 06:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
ja ostatnio wyplacalem to kasa szla cos kolo tygodnia wiec nie panikujcie

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, forty, Akhu), 2,649 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,272
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1