|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Akurat mam 2 konta w MB na siebie i daleką rodzine, w celu bonusów u buków. Mogą mi bez słowa zablokować bez zwrotu kase? Chyba nie :/ Nie , ja zanim otworzylem na Zone to sie ich pytałem i napisali ze nie ma problemu :-))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Coś MB znów w kule leci. Zleciłem wypłatę na mBank w sobotę (07.10) a dziś jeszcze nie ma forsy (środa, 11.10). Kiepsko to widzę...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Coś MB znów w kule leci. Zleciłem wypłatę na mBank w sobotę (07.10) a dziś jeszcze nie ma forsy (środa, 11.10). Kiepsko to widzę... Kurcze mam identyczną sytuację <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.Jest to o tyle fatalne,że miałem ostatnio sporo wydatków i mam tylko jakieś nędzne drobne przy duszy,a z MB mam dostać prawie 1 tyś zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.Mam nadzieję,że kasa jutro będzie. BTW.Czy były ostatnio jakieś problemy z MB i są powody do niepokoju?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
dzis, najpozniej jutro na luzie dojdzie ... Ociagaja sie strasznie z tymi wyplatami na konto dlatego lepiej wymieniac
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Ociagaja sie strasznie z tymi wyplatami na konto dlatego lepiej wymieniac Co masz na myśli,bo nie bardzo rozumiem. BTW.Zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju z MB.Gram prawie tylko w BF,a oni mają już polskie konto.Co o tym myślicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wczoraj wypłacałem z Paddypower. Z konta w Paddym zeszły pieniądze nie pojawiły się na Moneybookers. Miałem komunikat że zerwało połączenie z Moneybokers. Paddy na razie wyjaśnia sprawę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Ociagaja sie strasznie z tymi wyplatami na konto dlatego lepiej wymieniac Co masz na myśli,bo nie bardzo rozumiem. BTW.Zastanawiam się czy nie dać sobie spokoju z MB.Gram prawie tylko w BF,a oni mają już polskie konto.Co o tym myślicie? Jak Ci zalezy na czasie to lepiej sobie wymien z kims z forum a tak to musisz sie uzbroic w cierpliwosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,057 |
Ja tez już czekam kilka ładnych dni. Na mb nie wróciło, a do banku jeszce nie dotarło....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
czekam juz na przelew do inteligo... 4 dni... ehh
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
no, strasznie MB dziala :/, denerwuja juz mnie w poniedzialek zlecilem wyplate na konto w mBanku i do tej pory kasy nie widze na swoim koncie :/ zero profesjonalizmu, zero
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
DSopiero co zaczełem zabawe z MB. Do tej pory korzystałem tylko z przelewów. Napiszecie jakie są zalety i wady korzystanie z MB. Z tego co widze do tej pory to kasa z MB na konta bankowi tesz za szybko nie płynie wiec jakie są korzyście z korzystania z MB. Bo jakieś prowizje tesz są przecierz. :|
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
sprawa moze i malo wazna ale jest...
mam usluge SMS MoneyBookers, dzisiaj dostalem dwa przelewy MB..... oplaty smsowe 2 x po 50 gr pobrane, smsow brak.....
eh... coraz gorzej sie dzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
no, strasznie MB dziala :/, denerwuja juz mnie w poniedzialek zlecilem wyplate na konto w mBanku i do tej pory kasy nie widze na swoim koncie :/ zero profesjonalizmu, zero no ja czekam od soboty... :F i tez ani widu ani slychu... ciekawe jak dlugo mam jeszcze czekac..!!! juz mnie to denerwuje !!! ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600 |
Mam zle przeczucia... Czekam na 3000 USD (przelew z MB do mBanku) od niedzieli, nie odpowiadaja na maile, zupelnie nie wiem co sie dzieje, do tej pory wszystko odbywalo sie w dwa dni. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 589 |
moze polacy za duzo wygrywaja i wiecej wyplacaja z mb niz wplacaja  i stracili plynnosc finansowa na polskich kontach, ja czekam na nieco ponad 4700zl od poniedzialku , qrde wpieprzyli mnie, myslalem ze na taka kwote sie szybko nie wymienie na forum i szybciej bedzie poczekac 2 dni na przelew, no ale jak widac mylilem sie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600 |
Zeby sie nie okazalo, ze stracili plynnosc finansowa... w ogole!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mnie denerwuje to, że jak masz konto w MB prowadzone w USD, i konto bankowe w Polsce masz też prowadzone w USD, to oni i tak przesyłają Ci złotówki. Kiedyś tak nie było, ale od chyba ponad roku robią taką kichę...
Neteller jest tu lepszy. Masz u nich dolce... to dostajesz dolce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,130 |
i jak ktos cos wie na temat naszych pieniazkow do mBanku ?? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 600 |
Czy jest szansa, ze NIGDY ich nie dostaniemy? Czy ktos slyszal o jakichs niecnych praktykach Moneybookers? Mnie najbardziej denerwuje, ze nie odpisuja na maile, a to zazwyczaj ZLY znak...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
ja ostatnio wyplacalem to kasa szla cos kolo tygodnia wiec nie panikujcie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|