Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 48 1 2 13 14 15 16 17 47 48
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
stasiu tez byl promo po 1.07?malo co a mial bys mokro w 5 secie

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by majorks
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by mgrblokers
ferru dokladka po kursie 5
dalbys lepiej dla owsiaka . feru juzw poprzednim meczu skurcze mial. Z dobrze biegajacym i mlodszym kitajcem juz nie wytrzyma.
spokojnie chlopie,to jest juz taki etap na szlemie ze nie ma latwych spotkan i kurs 1.4 na keia to mocna lipa,wystarczy spojrzec na mecz dima-rudy stasiu-garcia serena-kukurydza gdzie faworyci byli zdecydowanie wieksi

Akurat 1.4 na Keia to wyjątkowa niefrasobliwosc traderow, wygląda na wyjątkowa promocję.
no dokladnie feru ledwo co wygral z simonem. Pachnialo tam 5 setem i jakby doszlo to simon wy wygral. Fererka stac tu seta urwac, max 2 przy mega farcie, ale meczu nie udzwignie chocby nie wiem co.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by nalbandiann
no dokladnie feru ledwo co wygral z simonem. Pachnialo tam 5 setem i jakby doszlo to simon wy wygral. Fererka stac tu seta urwac, max 2 przy mega farcie, ale meczu nie udzwignie chocby nie wiem co.

piszesz to z przekasem czy serio tak myslisz?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by mgrblokers
stasiu tez byl promo po 1.07?malo co a mial bys mokro w 5 secie
stachu sie obsral mial 4/2 w 3 secie i glowa mu siadla, wiec bylo by szybkie 3/0 a meczu fer nishikor nie nalezy rozpatrywac w tych kategoriach. Tu po prostu ktorys padnie z braku sil i bedzie to hiszpan

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by bukma
Originally Posted by nalbandiann
no dokladnie feru ledwo co wygral z simonem. Pachnialo tam 5 setem i jakby doszlo to simon wy wygral. Fererka stac tu seta urwac, max 2 przy mega farcie, ale meczu nie udzwignie chocby nie wiem co.

piszesz to z przekasem czy serio tak myslisz?
ogladalem tamten mecz i wyciagam wnioski

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
jakbys ogladal mecz to byc wiedzial ze ferru powinnien wygrac gladko 3:0 z simonem,a ze sie przedluzylo do 4 setow przy stanie 5:1 chyba to juz inna sprawa.
I opadniecie z sil w przypadku ferrera to spory oksymoron,jak przegra to tylko dlatego ze bedzie slabszy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
Originally Posted by nalbandiann
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami

on tak dyszy od 8 lat

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by mgrblokers
jakbys ogladal mecz to byc wiedzial ze ferru powinnien wygrac gladko 3:0 z simonem,a ze sie przedluzylo do 4 setow przy stanie 5:1 chyba to juz inna sprawa.
I opadniecie z sil w przypadku ferrera to spory oksymoron,jak przegra to tylko dlatego ze bedzie slabszy
nie slabszy tylko bardziej zmeczony. Feru to juz wiekowy zawodnik. Jemu ciezej sie regenerowac . uwierz mi ze gdyby grali 1 mecz w turnieju zagralbym hiszpana ale wiem ze nie wygra bo go kurcze lapaly z simonem

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by nalbandiann
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami
no na tym polega wlasnie bieganie czy wysilek fizyczny zazwyczaj trzeba wdychac i wydychac powietrze bo inaczej mozna stracic przytomnosc albo gorzej

Dołączył: May 2014
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 148
Originally Posted by mgrblokers
stasiu tez byl promo po 1.07?malo co a mial bys mokro w 5 secie

Po 1.1 jeśli mamy być dokladni i tak było to promo, bo przy 4-2 w trzecim można było zamknąć zakład, a ze się przedluzylo to specjalnie dla mnie bo obudziłem się przy wyniku 3-1 w trzecim i Stan chciał mnie pobudzić po nocy.

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
kurs 1.1 nigdy nie bedzie promo,mozna zawsze wszystko zamknac,ale tego nie zrobiles a bylo o wlos od 5 seta

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by mgrblokers
Originally Posted by nalbandiann
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami
no na tym polega wlasnie bieganie czy wysilek fizyczny zazwyczaj trzeba wdychac i wydychac powietrze bo inaczej mozna stracic przytomnosc albo gorzej
chyba nie wiesz jak oddycha normalny ferrer i zmeczony ferrer

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
to wytlumacz ta kwestie,moze jakis filmik porownawczy
oddech ferrera normalnego vs oddech ferrera zmeczonego

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
A wloszki chybajednak do domu chyba ze znow sie wszystko odwroci, choc watpie

Dołączył: May 2014
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 148
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by mgrblokers
to wytlumacz ta kwestie,moze jakis filmik porownawczy
oddech ferrera normalnego vs oddech ferrera zmeczonego
ogladalem juz kilkadziesiat meczow ferrera i wiem jak sie zachowuje kiedy jest zmeczony a kiedy nie.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Bledy ferrera wynikaja ze zmeczenia

Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Originally Posted by majorks
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji.
nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza
kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Kitajec 2/0 smile

Strona 15 z 48 1 2 13 14 15 16 17 47 48

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, burbon, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, forty, Sensei, Akhu), 1,310 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,698
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1