|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
stasiu tez byl promo po 1.07?malo co a mial bys mokro w 5 secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
ferru dokladka po kursie 5 dalbys lepiej dla owsiaka . feru juzw poprzednim meczu skurcze mial. Z dobrze biegajacym i mlodszym kitajcem juz nie wytrzyma. spokojnie chlopie,to jest juz taki etap na szlemie ze nie ma latwych spotkan i kurs 1.4 na keia to mocna lipa,wystarczy spojrzec na mecz dima-rudy stasiu-garcia serena-kukurydza gdzie faworyci byli zdecydowanie wieksi Akurat 1.4 na Keia to wyjątkowa niefrasobliwosc traderow, wygląda na wyjątkowa promocję. no dokladnie feru ledwo co wygral z simonem. Pachnialo tam 5 setem i jakby doszlo to simon wy wygral. Fererka stac tu seta urwac, max 2 przy mega farcie, ale meczu nie udzwignie chocby nie wiem co.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
no dokladnie feru ledwo co wygral z simonem. Pachnialo tam 5 setem i jakby doszlo to simon wy wygral. Fererka stac tu seta urwac, max 2 przy mega farcie, ale meczu nie udzwignie chocby nie wiem co. piszesz to z przekasem czy serio tak myslisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
stasiu tez byl promo po 1.07?malo co a mial bys mokro w 5 secie stachu sie obsral mial 4/2 w 3 secie i glowa mu siadla, wiec bylo by szybkie 3/0 a meczu fer nishikor nie nalezy rozpatrywac w tych kategoriach. Tu po prostu ktorys padnie z braku sil i bedzie to hiszpan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
no dokladnie feru ledwo co wygral z simonem. Pachnialo tam 5 setem i jakby doszlo to simon wy wygral. Fererka stac tu seta urwac, max 2 przy mega farcie, ale meczu nie udzwignie chocby nie wiem co. piszesz to z przekasem czy serio tak myslisz? ogladalem tamten mecz i wyciagam wnioski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
jakbys ogladal mecz to byc wiedzial ze ferru powinnien wygrac gladko 3:0 z simonem,a ze sie przedluzylo do 4 setow przy stanie 5:1 chyba to juz inna sprawa. I opadniecie z sil w przypadku ferrera to spory oksymoron,jak przegra to tylko dlatego ze bedzie slabszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami on tak dyszy od 8 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
jakbys ogladal mecz to byc wiedzial ze ferru powinnien wygrac gladko 3:0 z simonem,a ze sie przedluzylo do 4 setow przy stanie 5:1 chyba to juz inna sprawa. I opadniecie z sil w przypadku ferrera to spory oksymoron,jak przegra to tylko dlatego ze bedzie slabszy nie slabszy tylko bardziej zmeczony. Feru to juz wiekowy zawodnik. Jemu ciezej sie regenerowac . uwierz mi ze gdyby grali 1 mecz w turnieju zagralbym hiszpana ale wiem ze nie wygra bo go kurcze lapaly z simonem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami no na tym polega wlasnie bieganie czy wysilek fizyczny zazwyczaj trzeba wdychac i wydychac powietrze bo inaczej mozna stracic przytomnosc albo gorzej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2014
Posty: 148 |
stasiu tez byl promo po 1.07?malo co a mial bys mokro w 5 secie Po 1.1 jeśli mamy być dokladni i tak było to promo, bo przy 4-2 w trzecim można było zamknąć zakład, a ze się przedluzylo to specjalnie dla mnie bo obudziłem się przy wyniku 3-1 w trzecim i Stan chciał mnie pobudzić po nocy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
kurs 1.1 nigdy nie bedzie promo,mozna zawsze wszystko zamknac,ale tego nie zrobiles a bylo o wlos od 5 seta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Zobacz sobie nawet jak teraz dyszy feru w przerwach miedzy punktami no na tym polega wlasnie bieganie czy wysilek fizyczny zazwyczaj trzeba wdychac i wydychac powietrze bo inaczej mozna stracic przytomnosc albo gorzej chyba nie wiesz jak oddycha normalny ferrer i zmeczony ferrer
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
to wytlumacz ta kwestie,moze jakis filmik porownawczy oddech ferrera normalnego vs oddech ferrera zmeczonego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
A wloszki chybajednak do domu chyba ze znow sie wszystko odwroci, choc watpie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: May 2014
Posty: 148 |
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
to wytlumacz ta kwestie,moze jakis filmik porownawczy oddech ferrera normalnego vs oddech ferrera zmeczonego ogladalem juz kilkadziesiat meczow ferrera i wiem jak sie zachowuje kiedy jest zmeczony a kiedy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Bledy ferrera wynikaja ze zmeczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Ja nigdy poniżej 1.1 nie gram kursu, a Stan wyciągnął na luzie z 5-0 w taju, ale jest ryzyko jest zabawa, nie tylko dla kasy się obstawia ale też dla emocji. nie lepiej bylo pograc na live przy setowych dla garci lopeza kurs bylby nieporownywalnie lepszy, a emocji jeszcze wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Kitajec 2/0 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|