|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
Jest jeszcze ktos, kto nie dostal bonusu? Ja nie dostałem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jest jeszcze ktos, kto nie dostal bonusu? Tak, ja jeszcze nie dostałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
ja już dostałem, więc nie denerwujcie się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
co jest ?! w niedziele wplacilem karta na konto w expie, dzisiaj probuje wyplacic na karte i pokazuja mi cos takiego
"Brak dostępnych kart do wypłaty.
Wypłata na kartę jest możliwa tylko w przypadku kiedy do wcześniejszego depozytu została użyta karta VISA. Jeżeli na Twoim koncie zarejestrowana jest więcej niż 1 karta VISA, wypłata zostanie zrealizowana do karty VISA, przy użyciu której zostało dokonanych najwięcej depozytów w ciągu 3 ostatnich miesięcy."
a jak wchodze w depozyt to mam karte zarejestrowana :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 7 |
Czy na expekt daja bonus jakis za wplate?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6 |
Wczoraj Expekt wprowadził promocję na mecz hokeja rosyjskiego Magnitogorska. Mecz rozpoczął się o godzinie 10,00 a zakłady można było wnosić do godz. 12 a więc na kilka minut przed zakończeniem. Zagrałem dokładny wynik 1-0, 0-0 i 0-1 tuż przed 12. Początkowo wygrany kupon został mi zaliczony (otrzymałem nawet potwierdzenie mailem z terminem rozpoczęcia godz. 12), po czym po jakimś czasie wycofano mi wygraną, zmieniono termin na 10 i po ponad 24 godzinach dzisiaj zwrócono mi stawkę. Mam pytania do Was, 1.czy ktoś miał podobną sytuację i identyczne doświadczenie. 2.czy uda mi się coś wskórać z supportem czy jest to tylko bezskuteczne "kopanie się z koniem" - czy ewentualnie mogę liczyć na "zadośćuczynienie" finansowe za błąd z ich strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Wczoraj Expekt wprowadził promocję na mecz hokeja rosyjskiego Magnitogorska. Mecz rozpoczął się o godzinie 10,00 a zakłady można było wnosić do godz. 12 a więc na kilka minut przed zakończeniem. Zagrałem dokładny wynik 1-0, 0-0 i 0-1 tuż przed 12. Początkowo wygrany kupon został mi zaliczony (otrzymałem nawet potwierdzenie mailem z terminem rozpoczęcia godz. 12), po czym po jakimś czasie wycofano mi wygraną, zmieniono termin na 10 i po ponad 24 godzinach dzisiaj zwrócono mi stawkę. Mam pytania do Was, 1.czy ktoś miał podobną sytuację i identyczne doświadczenie. 2.czy uda mi się coś wskórać z supportem czy jest to tylko bezskuteczne "kopanie się z koniem" - czy ewentualnie mogę liczyć na "zadośćuczynienie" finansowe za błąd z ich strony a co myslisz, ze dostaniesz jakies "zadoscuczynienie" za cwaniactwo ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic nie wywalczysz i nie rob z siebie idioty piszac do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy na expekt daja bonus jakis za wplate? aktualnie nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6 |
Wczoraj Expekt wprowadził promocję na mecz hokeja rosyjskiego Magnitogorska. Mecz rozpoczął się o godzinie 10,00 a zakłady można było wnosić do godz. 12 a więc na kilka minut przed zakończeniem. Zagrałem dokładny wynik 1-0, 0-0 i 0-1 tuż przed 12. Początkowo wygrany kupon został mi zaliczony (otrzymałem nawet potwierdzenie mailem z terminem rozpoczęcia godz. 12), po czym po jakimś czasie wycofano mi wygraną, zmieniono termin na 10 i po ponad 24 godzinach dzisiaj zwrócono mi stawkę. Mam pytania do Was, 1.czy ktoś miał podobną sytuację i identyczne doświadczenie. 2.czy uda mi się coś wskórać z supportem czy jest to tylko bezskuteczne "kopanie się z koniem" - czy ewentualnie mogę liczyć na "zadośćuczynienie" finansowe za błąd z ich strony a co myslisz, ze dostaniesz jakies "zadoscuczynienie" za cwaniactwo ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic nie wywalczysz i nie rob z siebie idioty piszac do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja nie nazwałbym tego cwaniactwem, wszyscy piszecie o walce z bukami, może ja obrałem taką taktykę. Jestem tylko ciekaw czy tez byłby zwrot gdybym nieświadomy typował wygraną któregokolwiek z klubów
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
zamkna Ci konto i masz po sprawie. Walka z bukmacherami to nie krecenie wałków ... <stop>
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6 |
zamkna Ci konto i masz po sprawie. Walka z bukmacherami to nie krecenie wałków ... <stop> Tak tylko zwróc uwagę, że to oni sami doprowadzili do tego że postawiłem te zakłady, wynikało to z ich niedopatrzenia czy też innego powodu, moje "oszustwo" polegało na tym, że ich błąd wychwyciłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
zamkna Ci konto i masz po sprawie. Walka z bukmacherami to nie krecenie wałków ... <stop> Tak tylko zwróc uwagę, że to oni sami doprowadzili do tego że postawiłem te zakłady, wynikało to z ich niedopatrzenia czy też innego powodu, moje "oszustwo" polegało na tym, że ich błąd wychwyciłem mniejsza z tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> koledzy Ci dobrze radza , nic nie pisz , zapomnij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ale wykorzystywanie EWIDENTNYCH pomylek bukmachera sa rowniez proba oszustwa, jesli dzialasz (a tak bylo tym razem) swiadomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6 |
ale wykorzystywanie EWIDENTNYCH pomylek bukmachera sa rowniez proba oszustwa, jesli dzialasz (a tak bylo tym razem) swiadomie. a jak określisz osoby grające surebety? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
surebet tez grozi zamknieciem konta. Zreszta to wszystko jest dokladnie opisane w regulaminach. Powiedzmy, ze zagrasz takiego surebeta lub zdarzenie o ktorym piszesz i bukmacher przymknie na to oko. Natomiast u tego samego bukmachera po pewnym czasie wygrywasz znaczna sumke i przy probie wyplaty buk zamyka Ci konto, bo kiedys zagrales sura lub pomylke na livie i sie do tego nie przyznales. Jak sie wtedy bedziesz czuł? Zreszta ta dyskusja juz dluzej nie ma sensu. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
co do sure'ow to zalezy od sytuacji. niewielkie nie sa zazwyczaj pomylkamio buka a ich swiadomym dzialaniem, wynikajacym z innego osacowania szans przez oddsmakerow, natomiast sure'y duze (kilkunastoprocentowe) to czesto wlasnie pomylki i jak sami dobrze wiecie, czesto bywaja wtedy niespodzianki w postaci zwrotow z uwagi np. na pomylke przy wpisywaniu kursu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
mają jakiś bonusik aktualnie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
mają jakiś bonusik aktualnie ? to pytanie juz bylo pare postow wyzej... www.expekt.com [ expekt.com] - taki jest adres strony jak sa bonusy to sa opisane na stronie glownek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|