Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#640120 02/10/2006 20:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Quote
Jest jeszcze ktos, kto nie dostal bonusu?
Ja nie dostałem!

Bonus: Unibet
#640121 03/10/2006 07:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Jest jeszcze ktos, kto nie dostal bonusu?
Tak, ja jeszcze nie dostałem.

#640122 03/10/2006 08:33
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
spokojnie dostaniecie

#640123 03/10/2006 08:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
ja już dostałem, więc nie denerwujcie się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#640124 03/10/2006 14:22
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
co jest ?!
w niedziele wplacilem karta na konto w expie, dzisiaj probuje wyplacic na karte i pokazuja mi cos takiego

"Brak dostępnych kart do wypłaty.

Wypłata na kartę jest możliwa tylko w przypadku kiedy do wcześniejszego depozytu została użyta karta VISA. Jeżeli na Twoim koncie zarejestrowana jest więcej niż 1 karta VISA, wypłata zostanie zrealizowana do karty VISA, przy użyciu której zostało dokonanych najwięcej depozytów w ciągu 3 ostatnich miesięcy."

a jak wchodze w depozyt to mam karte zarejestrowana :/

#640125 03/10/2006 15:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Bonusik dopisany.

#640126 03/10/2006 19:04
Dołączył: Oct 2006
Posty: 7
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 7
Czy na expekt daja bonus jakis za wplate?

#640127 03/10/2006 20:56
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
Wczoraj Expekt wprowadził promocję na mecz hokeja rosyjskiego Magnitogorska. Mecz rozpoczął się o godzinie 10,00 a zakłady można było wnosić do godz. 12 a więc na kilka minut przed zakończeniem. Zagrałem dokładny wynik 1-0, 0-0 i 0-1 tuż przed 12. Początkowo wygrany kupon został mi zaliczony (otrzymałem nawet potwierdzenie mailem z terminem rozpoczęcia godz. 12), po czym po jakimś czasie wycofano mi wygraną, zmieniono termin na 10 i po ponad 24 godzinach dzisiaj zwrócono mi stawkę.
Mam pytania do Was,
1.czy ktoś miał podobną sytuację i identyczne doświadczenie.
2.czy uda mi się coś wskórać z supportem czy jest to tylko bezskuteczne "kopanie się z koniem" - czy ewentualnie mogę liczyć na "zadośćuczynienie" finansowe za błąd z ich strony

#640128 03/10/2006 21:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Wczoraj Expekt wprowadził promocję na mecz hokeja rosyjskiego Magnitogorska. Mecz rozpoczął się o godzinie 10,00 a zakłady można było wnosić do godz. 12 a więc na kilka minut przed zakończeniem. Zagrałem dokładny wynik 1-0, 0-0 i 0-1 tuż przed 12. Początkowo wygrany kupon został mi zaliczony (otrzymałem nawet potwierdzenie mailem z terminem rozpoczęcia godz. 12), po czym po jakimś czasie wycofano mi wygraną, zmieniono termin na 10 i po ponad 24 godzinach dzisiaj zwrócono mi stawkę.
Mam pytania do Was,
1.czy ktoś miał podobną sytuację i identyczne doświadczenie.
2.czy uda mi się coś wskórać z supportem czy jest to tylko bezskuteczne "kopanie się z koniem" - czy ewentualnie mogę liczyć na "zadośćuczynienie" finansowe za błąd z ich strony

a co myslisz, ze dostaniesz jakies "zadoscuczynienie" za cwaniactwo ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic nie wywalczysz i nie rob z siebie idioty piszac do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640129 03/10/2006 21:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy na expekt daja bonus jakis za wplate?

aktualnie nie

#640130 03/10/2006 21:07
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
Quote
Quote
Wczoraj Expekt wprowadził promocję na mecz hokeja rosyjskiego Magnitogorska. Mecz rozpoczął się o godzinie 10,00 a zakłady można było wnosić do godz. 12 a więc na kilka minut przed zakończeniem. Zagrałem dokładny wynik 1-0, 0-0 i 0-1 tuż przed 12. Początkowo wygrany kupon został mi zaliczony (otrzymałem nawet potwierdzenie mailem z terminem rozpoczęcia godz. 12), po czym po jakimś czasie wycofano mi wygraną, zmieniono termin na 10 i po ponad 24 godzinach dzisiaj zwrócono mi stawkę.
Mam pytania do Was,
1.czy ktoś miał podobną sytuację i identyczne doświadczenie.
2.czy uda mi się coś wskórać z supportem czy jest to tylko bezskuteczne "kopanie się z koniem" - czy ewentualnie mogę liczyć na "zadośćuczynienie" finansowe za błąd z ich strony

a co myslisz, ze dostaniesz jakies "zadoscuczynienie" za cwaniactwo ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nic nie wywalczysz i nie rob z siebie idioty piszac do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja nie nazwałbym tego cwaniactwem, wszyscy piszecie o walce z bukami, może ja obrałem taką taktykę.
Jestem tylko ciekaw czy tez byłby zwrot gdybym nieświadomy typował wygraną któregokolwiek z klubów

#640131 03/10/2006 21:14
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
zamkna Ci konto i masz po sprawie. Walka z bukmacherami to nie krecenie wałków ... <stop>

#640132 03/10/2006 21:18
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
Quote
zamkna Ci konto i masz po sprawie. Walka z bukmacherami to nie krecenie wałków ... <stop>

Tak tylko zwróc uwagę, że to oni sami doprowadzili do tego że postawiłem te zakłady, wynikało to z ich niedopatrzenia czy też innego powodu, moje "oszustwo" polegało na tym, że ich błąd wychwyciłem

#640133 03/10/2006 21:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Quote
zamkna Ci konto i masz po sprawie. Walka z bukmacherami to nie krecenie wałków ... <stop>

Tak tylko zwróc uwagę, że to oni sami doprowadzili do tego że postawiłem te zakłady, wynikało to z ich niedopatrzenia czy też innego powodu, moje "oszustwo" polegało na tym, że ich błąd wychwyciłem
mniejsza z tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
koledzy Ci dobrze radza , nic nie pisz , zapomnij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#640134 03/10/2006 21:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ale wykorzystywanie EWIDENTNYCH pomylek bukmachera sa rowniez proba oszustwa, jesli dzialasz (a tak bylo tym razem) swiadomie.

#640135 03/10/2006 21:38
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 6
Quote
ale wykorzystywanie EWIDENTNYCH pomylek bukmachera sa rowniez proba oszustwa, jesli dzialasz (a tak bylo tym razem) swiadomie.

a jak określisz osoby grające surebety? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#640136 03/10/2006 21:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
surebet tez grozi zamknieciem konta. Zreszta to wszystko jest dokladnie opisane w regulaminach. Powiedzmy, ze zagrasz takiego surebeta lub zdarzenie o ktorym piszesz i bukmacher przymknie na to oko. Natomiast u tego samego bukmachera po pewnym czasie wygrywasz znaczna sumke i przy probie wyplaty buk zamyka Ci konto, bo kiedys zagrales sura lub pomylke na livie i sie do tego nie przyznales. Jak sie wtedy bedziesz czuł?
Zreszta ta dyskusja juz dluzej nie ma sensu.
Pozdro

#640137 04/10/2006 04:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
co do sure'ow to zalezy od sytuacji. niewielkie nie sa zazwyczaj pomylkamio buka a ich swiadomym dzialaniem, wynikajacym z innego osacowania szans przez oddsmakerow, natomiast sure'y duze (kilkunastoprocentowe) to czesto wlasnie pomylki i jak sami dobrze wiecie, czesto bywaja wtedy niespodzianki w postaci zwrotow z uwagi np. na pomylke przy wpisywaniu kursu...

#640138 04/10/2006 06:42
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
mają jakiś bonusik aktualnie ?

#640139 04/10/2006 07:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
mają jakiś bonusik aktualnie ?

to pytanie juz bylo pare postow wyzej...


www.expekt.com [expekt.com] - taki jest adres strony jak sa bonusy to sa opisane na stronie glownek

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, aker, burbon, forty), 2,030 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,573
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1