|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
co wazniejsze obrocic wystarczy po kursie 1.01
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 797 |
chce sie zarejestrowac.. czy ma ktos jakis kod promocyjny (moze program lojalnosciowy etc. cos z czego jest dodatkowa kasa)..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Witam, zakładam konto w Expekcie i mogę kogoś zarekomendować, szczerze jeszcze u nich nigdy nie grałem i nie wiem co to daje. Jak cos to czekam na Priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3,265 |
Moze mi ktos powiedziec czy przy wyplacie potrzebny jest dowodzik i ile idzie kasa do MB. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
solidny_gracz - a skąd wiesz, zę jest taki minimalny kurs do odbrotu tym bonusem 100 % od pierwszego depozytu ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Moze mi ktos powiedziec czy przy wyplacie potrzebny jest dowodzik i ile idzie kasa do MB. pozdro dowód nie jest potrzebny wypłata na MB dzien góra 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 256 |
Moze mi ktos powiedziec czy przy wyplacie potrzebny jest dowodzik i ile idzie kasa do MB. pozdro dowód nie jest potrzebny wypłata na MB dzien góra 2 zdarza sie ze dowod jest potrzebny, co do kasy to zdarza sie i to czesto ze kasa idzie 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Ile czasu idzie wpłata przez neteller? I czy jak ktoś w rejestracji poda mój referencyjny numer to może i też skorzystać z bonusu i ja na tym też coś zarobie lub ta osoba?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
z Netellera idzie instant, tak jak wszedzie!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107 |
czesc mam pytanie czy na expektcie mozna obstaiwac polska pilke reczna??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
wpłaciłem wczoraj wieczorkiem kase na konto expekta przelewem bankowym, mniej więcej kiedy powinien być ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2006
Posty: 107 |
therrer kasa bedziesz mial wtroek sroda
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
dzięki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 480 |
p.s. Mam załozone konto w expekcie , założyłem bo mnie skusiła ta promocja 100 % bonusu od depozytu. Jednak ja mam ukryte IP ( przez providera) na zewnątrz. czy to nie jest problem ? bo w regulaminie jest napisane , ze promocja jest na jedno IP
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
Witam. Mam takie pytanie. Wpłacilem 100zł drugie tyle dostalem z bonusa. Zagrałem za 150 zł i 100zł przegralem wiec mam na koncie 100zł! Czy moge ta kase sobie wyplacic, czy musze jeszcze zagrac za te 150 zł zeby obrot zrobic!??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19 |
chciałbym zapytać po jakim czasie dopisują bonus (teoretycznie mają 48 h) ) i czy dopisują owy w łikendy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 219 |
Witam. Mam takie pytanie. Wpłacilem 100zł drugie tyle dostalem z bonusa. Zagrałem za 150 zł i 100zł przegralem wiec mam na koncie 100zł! Czy moge ta kase sobie wyplacic, czy musze jeszcze zagrac za te 150 zł zeby obrot zrobic!?? Właśnie zawsze sie nad tym zastanawiałem. Również się z chęcią dowiem. Zna ktoś odp. na to pytanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Witam. Mam takie pytanie. Wpłacilem 100zł drugie tyle dostalem z bonusa. Zagrałem za 150 zł i 100zł przegralem wiec mam na koncie 100zł! Czy moge ta kase sobie wyplacic, czy musze jeszcze zagrac za te 150 zł zeby obrot zrobic!?? Właśnie zawsze sie nad tym zastanawiałem. Również się z chęcią dowiem. Zna ktoś odp. na to pytanie ? "Aby dokonać wypłaty, należy obrócić równowartość kwoty trzykrotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem wypłaty lub transferu do innych produktów". Wpłaciłeś 100 dopisali 100 więc masz 200 więc jak mogłeś zagrać za 150 i 100 i przegrac jak łącznie z bonusem miałeś 200 czegoś tu nie rozumie ale tak czy owak musisz trzykrotnie obrócić więc nie wypełniłeś jeszcze wymogu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Najgorsze jest to ze jak wplacisz kase do expa poprzez moneybookers np. 100 zl i dostaniesz drugie 100 zł to mozesz wyplacic poprzez moneybookers tylko 100 zl a reszte jakims innym sposobem tylko na konto chyba :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka