|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
też mnie to dziwiło ale odpowiedzieli że takie maja standardy bezpieczęństwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Mam pytanie do grających w Bet24:
O której godzinie pojawiają się kursy na NHL. I czy mozna stawiać na remis? Bo nie wyobrażam sobie, żeby nie mieli w ofercie amerykańskiego hokeja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
100% bonusu za depozyt Chcac jeszcze bardziej uatrakcyjnic gre w Bet24, podwoimy Twój depozyt wniesiony dzisiaj, tj. we wtorek 31 pazdziernika pomiedzy 12:00 a 21:00 (maksymalna kwota bonusu to 150PLN, w przypadku wplat na konto prosimy o przeslanie skanu dowodu wplaty).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
100% bonusu za depozyt Chcac jeszcze bardziej uatrakcyjnic gre w Bet24, podwoimy Twój depozyt wniesiony dzisiaj, tj. we wtorek 31 pazdziernika pomiedzy 12:00 a 21:00 (maksymalna kwota bonusu to 150PLN, w przypadku wplat na konto prosimy o przeslanie skanu dowodu wplaty). Na maila to dostałeś? Czy jak mam u nich kasę to mogę skorzystać z bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
czyli to nie jest bonus dla nowych graczy tylko dla wszystkich tak? Widzial ktos warunki obrotu bonusem? bo na stronie narazie nic nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
warunki pewnie takie jak przy każdym bonusie w Bet24. Czyli 3 krotny obrót po 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Skąd te informacje o bonusie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
na maila wysylaja wg mnie obowiazuje wszystkich, warunki obrotu standartowe pewnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 88 |
dziwny bonus. przyznany ostatniego dnia miesiąca i to do godz 21. czyli żeby zdążyli zaksięgować jeszcze w październiku. wygląda to na bonus tylko po to, by poprawić cash-flow, czyli moga mieć kłopoty z płynnością finansową. albo jakiś departament nie wyrobił miesięcznych norm i teraz dokręcają na siłę. tak czy inaczej dziwne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
buahahahahahahhahahah dobre !!!!!!!!!!!!!!!!! w Klewkach tez widziales talibow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Dostał ktoś jeszcze maila od Bet24 oprócz Qcza?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
3 moich znajomych dostalo, na stronie jest juz info, wiec luz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
Dostał ktoś jeszcze maila od Bet24 oprócz Qcza? ja dostałem przed chwilą
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
No fajnie ta promocja wygląda. Żeby tylko nie okazało się że obrót depozyt+bonus * 10 po 2,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
zaraz sie dowiemy jakie są warunki promocji. Juz poszedł mail do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Zasady obrotu takie jak zawsze w bet24 3xbonus min kurs. 1.5 Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
maja regulamin przeciez..... 1. Podstawowa regula dotyczaca wszystkich promocji i bonusów wplacanych na konto uzytkownika jest obowiazek 3-krotnego zagrania stawka wartosci bonusa, przed wyplaceniem jakiejkolwiek kwoty. Jest to minimalny warunek otrzymania prawa do bonusa. Dopiero po jego spelnieniu bonus staje sie Twoja wlasnoscia. Jesli jednak warunek ten nie zostanie spelniony, klientowi nie przysluguje prawo do bonusa, a BET24 ma prawo potracic jego równowartosc z konta uzytkownika.
2. Przyklad: BET24 przyznaje klientowi bonus o wartosci 150 PLN. Jesli kwota ta nie zostanie obstawiona trzy razy (lacznie stawka Twich zakladów musi wyniesc ponad 450PLN), nie bedzie mozliwe wyplacenie bonusa.
3. Dla kwoty bonusu zaliczanej do obrotu wymagany jest minimalny kurs w wysokosci 1,50 (kazde postawione pojedyncze zdarzenie MUSI miec kurs min. 1,50 aby bylo zaliczone do obrotu bonusem) Regula ta dotyczy wszystkich darmowych wplat dokonanych przez BET24, lacznie z bonusem startowym, bonusami z konkursów itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203 |
fajny bonusik nawet mnie ucieszyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ten obrot po kursie 1.5 to musi byc singiel o takim kursie czy moze byc dubelek o lacznym kursie 1.5 ? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
fajny bonusik nawet mnie ucieszyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a ten obrot po kursie 1.5 to musi byc singiel o takim kursie czy moze byc dubelek o lacznym kursie 1.5 ? pozdrawiam może być i singiel, i dubel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929 |
ludzie czytajcie regulaminy a nie zadawajcie takich pytan... doslownie post wyzej wkleilem: Dla kwoty bonusu zaliczanej do obrotu wymagany jest minimalny kurs w wysokosci 1,50 (kazde postawione pojedyncze zdarzenie MUSI miec kurs min. 1,50 aby bylo zaliczone do obrotu bonusem)a wiec 1,2, 1,2 i 1,1 w ako nie obraca bonusa! Wprowadzasz w blad Rangiz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka