Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#640504 30/10/2006 20:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
też mnie to dziwiło ale odpowiedzieli że takie maja standardy bezpieczęństwa

Bonus: Unibet
#640505 31/10/2006 08:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Mam pytanie do grających w Bet24:

O której godzinie pojawiają się kursy na NHL. I czy mozna stawiać na remis? Bo nie wyobrażam sobie, żeby nie mieli w ofercie amerykańskiego hokeja

#640506 31/10/2006 10:33
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
100% bonusu za depozyt
Chcac jeszcze bardziej uatrakcyjnic gre w Bet24, podwoimy Twój depozyt wniesiony dzisiaj, tj. we wtorek 31 pazdziernika pomiedzy 12:00 a 21:00 (maksymalna kwota bonusu to 150PLN, w przypadku wplat na konto prosimy o przeslanie skanu dowodu wplaty).

#640507 31/10/2006 10:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
100% bonusu za depozyt
Chcac jeszcze bardziej uatrakcyjnic gre w Bet24, podwoimy Twój depozyt wniesiony dzisiaj, tj. we wtorek 31 pazdziernika pomiedzy 12:00 a 21:00 (maksymalna kwota bonusu to 150PLN, w przypadku wplat na konto prosimy o przeslanie skanu dowodu wplaty).

Na maila to dostałeś? Czy jak mam u nich kasę to mogę skorzystać z bonusu?

#640508 31/10/2006 10:42
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
czyli to nie jest bonus dla nowych graczy tylko dla wszystkich tak?
Widzial ktos warunki obrotu bonusem? bo na stronie narazie nic nie ma

#640509 31/10/2006 10:44
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
warunki pewnie takie jak przy każdym bonusie w Bet24. Czyli 3 krotny obrót po 1,5

#640510 31/10/2006 10:49
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Skąd te informacje o bonusie ???

#640511 31/10/2006 10:52
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
na maila wysylaja
wg mnie obowiazuje wszystkich, warunki obrotu standartowe pewnie.

#640512 31/10/2006 11:26
Dołączył: May 2006
Posty: 88
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 88
dziwny bonus. przyznany ostatniego dnia miesiąca i to do godz 21. czyli żeby zdążyli zaksięgować jeszcze w październiku. wygląda to na bonus tylko po to, by poprawić cash-flow, czyli moga mieć kłopoty z płynnością finansową. albo jakiś departament nie wyrobił miesięcznych norm i teraz dokręcają na siłę. tak czy inaczej dziwne.

#640513 31/10/2006 11:35
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
buahahahahahahhahahah dobre !!!!!!!!!!!!!!!!!
w Klewkach tez widziales talibow? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#640514 31/10/2006 11:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Dostał ktoś jeszcze maila od Bet24 oprócz Qcza?

#640515 31/10/2006 11:42
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
3 moich znajomych dostalo, na stronie jest juz info, wiec luz

#640516 31/10/2006 11:43
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
Dostał ktoś jeszcze maila od Bet24 oprócz Qcza?

ja dostałem przed chwilą

#640517 31/10/2006 11:48
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
No fajnie ta promocja wygląda. Żeby tylko nie okazało się że obrót depozyt+bonus * 10 po 2,00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640518 31/10/2006 11:51
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
zaraz sie dowiemy jakie są warunki promocji. Juz poszedł mail do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#640519 31/10/2006 11:59
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Zasady obrotu takie jak zawsze w bet24 3xbonus min kurs. 1.5
Pzdr

#640520 31/10/2006 11:59
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
maja regulamin przeciez.....

Quote
1. Podstawowa regula dotyczaca wszystkich promocji i bonusów wplacanych na konto uzytkownika jest obowiazek 3-krotnego zagrania stawka wartosci bonusa, przed wyplaceniem jakiejkolwiek kwoty. Jest to minimalny warunek otrzymania prawa do bonusa. Dopiero po jego spelnieniu bonus staje sie Twoja wlasnoscia. Jesli jednak warunek ten nie zostanie spelniony, klientowi nie przysluguje prawo do bonusa, a BET24 ma prawo potracic jego równowartosc z konta uzytkownika.

2. Przyklad: BET24 przyznaje klientowi bonus o wartosci 150 PLN. Jesli kwota ta nie zostanie obstawiona trzy razy (lacznie stawka Twich zakladów musi wyniesc ponad 450PLN), nie bedzie mozliwe wyplacenie bonusa.

3. Dla kwoty bonusu zaliczanej do obrotu wymagany jest minimalny kurs w wysokosci 1,50 (kazde postawione pojedyncze zdarzenie MUSI miec kurs min. 1,50 aby bylo zaliczone do obrotu bonusem) Regula ta dotyczy wszystkich darmowych wplat dokonanych przez BET24, lacznie z bonusem startowym, bonusami z konkursów itp

#640521 31/10/2006 12:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
fajny bonusik nawet mnie ucieszyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a ten obrot po kursie 1.5 to musi byc singiel o takim kursie czy moze byc dubelek o lacznym kursie 1.5 ?
pozdrawiam

#640522 31/10/2006 12:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Quote
fajny bonusik nawet mnie ucieszyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a ten obrot po kursie 1.5 to musi byc singiel o takim kursie czy moze byc dubelek o lacznym kursie 1.5 ?
pozdrawiam

może być i singiel, i dubel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#640523 31/10/2006 12:06
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
ludzie czytajcie regulaminy a nie zadawajcie takich pytan...
doslownie post wyzej wkleilem:
Dla kwoty bonusu zaliczanej do obrotu wymagany jest minimalny kurs w wysokosci 1,50 (kazde postawione pojedyncze zdarzenie MUSI miec kurs min. 1,50 aby bylo zaliczone do obrotu bonusem)
a wiec 1,2, 1,2 i 1,1 w ako nie obraca bonusa! Wprowadzasz w blad Rangiz tongue

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, poozon), 2,531 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1