|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2011
Posty: 892 |
10 pilek wygranych z rzedu  w nastepnej rundzie praktycznie wolny los to juz na Simona w 1/4 niech sie szykuje Paire taki talent, a tu już kompletnie przestał się liczyć? "eksperci" eurosportu byli przekonani że będzie w top3 w 2018, a teraz jest dogiem z Basilashvilim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Paire szukał formy po fiuczersach, ale i tam miał problemy z gładkim wygrywaniem nieźle podupadła jego kariera. Miał kiepską głowę, ale mimo to sądziłem, że spokojnie w oklicach 50 się będzie kręcił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
velotti slaby jak sik weza ... to Molchanov puscil
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Cholera, nie wiem jak ugryźć mecz Sweetinga. Niby kursy nieporozumienie, zachęcają do pobrania jankesa. Jeszcze niedawno z Andreozzim byłoby 1.20 na Ryana, a teraz kontuzja tak poobracała wszystko. Grałem go z Meisterem tydzień temu, kursy były podobne i grał żenująco słabo. Meister okazał się być później finalistą, więc może to było za dużo na wracającego Sweetinga? Może na Guido wystarczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Cholera, nie wiem jak ugryźć mecz Sweetinga. Niby kursy nieporozumienie, zachęcają do pobrania jankesa. Jeszcze niedawno z Andreozzim byłoby 1.20 na Ryana, a teraz kontuzja tak poobracała wszystko. Grałem go z Meisterem tydzień temu, kursy były podobne i grał żenująco słabo. Meister okazał się być później finalistą, więc może to było za dużo na wracającego Sweetinga? Może na Guido wystarczy? Przecież ten challenger stał na słabym poziomie. Dolary przeciwko orzechom, że dla Meistera to będzie najlepszy wynik w karierze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
Gerald Melzer 2,75 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
10 pilek wygranych z rzedu  w nastepnej rundzie praktycznie wolny los to juz na Simona w 1/4 niech sie szykuje Paire taki talent, a tu już kompletnie przestał się liczyć? ma problemy z kolanem, w tym sezonie nic z niego nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 2,812 |
Melzer 3.3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
Melzer z 0-40* na BP  łamaj !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Andreozzi ze Slodkim idealnie sie dobrali, obaj przeslabi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
Melzer z 0-40* na BP  łamaj ! lipa ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
Melzer z 0-40* na BP  łamaj ! lipa ;/ jak nie zlamal to niech sie polamie  bo zamyka  16091407 San Marino Calcio - Ascoli Picchio 1898 (Główny zakład) na żywo 2 1.08 02.02.15 20:40 2:3 16091460 Melzer, Gerald - Carballes Baena, Roberto (Główny zakład) na żywo 2 1.45 02.02.15 20:40 Otwarte 16091493 Janowicz, Jerzy - Brown, Dustin (Który gracz wygra mecz?) na żywo 1 1.85 02.02.15 20:35 2:1 16091611 Spezia Calcio - AS Avellino 1912 (Kto strzeli 2 bramkę?) na żywo X 1.25 02.02.15 20:25 0:1 16091921 CF Malaga - CF Valencia (Kto strzeli 2 bramkę?) na żywo X 1.65 02.02.15 20:40 1:0 16093017 Volei Canoas - Sada Cruzeiro Volei (Kto wygra 2-go seta?) na żywo 2 1.25 02.02.15 21:25 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
i tak wtopi jak zamyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
Andreozzi ze Slodkim idealnie sie dobrali, obaj przeslabi Slodki musi byc w prze formie skoro andre go tak jedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Nie no gościu sobie chyba tylko po wpisowe jeździ. Nie funkcjonuje nic. Jakbym oglądał dokładnie ten sam mecz co tydzień temu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
lam sie na mecz baena i mnie nie wq bo juz mi cisnienie skacze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
dawaj Melzer na BP 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
na homie po 4 a na liveposrts 40-40.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
BP i hop na 5*-4 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 2,790 |
cos im sie pojeba 1,95 przy bp a mysla ze 4-4 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|