|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Mam konto od dawna w unibecie , ale nigdy nie wplacalem. Czy obowiazuje mnie aktulany bonus od pierwszego depozytu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
tak obowiazuje miałem tak jak ty i dostalem 50% od wpłaty max 100 zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
A na stronie unibetu pisza ze przy wplacie 100 jest drugie 100
Zarejestruj się dzisiaj w naszym serwisie, złóż depozyt a otrzymasz od nas bonus na swoje konto nawet do 100 zł!
Jak to działa?
1. Zarejestruj się. 2. Wpłać 100 zł na swoje konto w Unibecie. 3. Dodatkowe 100 zł automatycznie pojawi się na Twoim koncie.
Bonus może być wykorzystany jedynie na zakłady bukmacherskie i przed wypłatą musi być obrócony sześciokrotnie po minimalnym kursie 1.40.
Podwoimy twój depozyt nawet do kwoty 100 złotych w oka mgnieniu!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
dostajesz 50 % od wpłaty max 100 zł, jak wpłacisz 100zł dodadzą ci tylko 50 zł, żeby dopisali ci 100 musisz wpłacić 200 zł, sprawdzone bo wczoraj wpłacałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Aha, dzieki za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Wplacilem wlasnie kase przelewem z mbanku. Bedzie na jutro, czy 2-3 dni sie czeka? Bonus jest doliczany automatycznie czy maila trzeba wysylac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
ja wpłacałem przez moneybookers, to ile dni niewiem, bonus doliczony automatycznie nic nie wysyłałem..
|
|
|
Link skopiowany do schowka