Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12
#640950 13/09/2006 15:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 348
No coż ,dostałem odpowiedz mniej więcej z wyjasnieniem podobnym jakie dał punter UK, wynika z niej że nawet nie biorą pod uwagę że mogłem w rzeczywistości nie postawić tego drugiego zakładu. Ja nie mam żadnych dowodów żeby udowodnic że tak nie było, choć nadal jestem tego bardzo pewny. Chyba dam spokój, dobrze że były to takie pieniądze a nie dziesięć razy większe.

Bonus: Unibet
#640951 13/09/2006 21:27
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 549
Quote
No coż ,dostałem odpowiedz mniej więcej z wyjasnieniem podobnym jakie dał punter UK, wynika z niej że nawet nie biorą pod uwagę że mogłem w rzeczywistości nie postawić tego drugiego zakładu. Ja nie mam żadnych dowodów żeby udowodnic że tak nie było, choć nadal jestem tego bardzo pewny. Chyba dam spokój, dobrze że były to takie pieniądze a nie dziesięć razy większe.

a ja swoj problem wlasnie rozwiazalem otorz moj firewall mi blokowal strone i nie moglem sie wylogowac, gdy go wylaczylem wszystko wrocilo do normy, wolalbym zeby wszystko chodzilo supr ale z firewallem, mame kerio personal firewall, narazie nie doszedlem jeszcze do tego ktora opcja odpowiedzialna jest za to co mi sie dzialo

#640952 14/09/2006 16:34
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Witam.

Ja mam pytanie o mecz Gimnasia LP-Boca Juniors. Czy ktos stawial na to spotkanie i ma rozliczony zaklad? Lub czy ktos sie orientuje (czyt. mial podobna sytuacje) ile sie czeka na zwrot?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

mecz zostal przerwany gdyz prezes klubu Gimnasia La Plata mial ochote troche "podyskutowac" z sedzia na boisku i przekonac go do swoich racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Betfair w takich sytuacjach czeka 3 dni zanim uniewazni zaklady

Wiecej na: http://sport.wp.pl/kat,32272,wid,8498636,wiadomosc.html

#640953 15/09/2006 11:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
W przyszłym tygodniu pora założyć konto w BF. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Stąd mam kilka pytań:

1. Jeżeli wpłacę pieniądze na polskie konto to czy mogę wypłacić potem przez monybookers? BTW jak działa moneybookers - muszę coś tam płacić za posiadanie konta? Są jakieś prowizje przy przelewach?

2. Na stronie mają promo po wpisaniu kodu "FTB125" - 25 funciaków na darmowy zakład po postawieniu 25 funciaków. Mogę to łączyć z kodem promocyjnym od innego użytkownika BF?

3. Podobno wpłata przez moneybookers nie uprawnia do udziału w promocji?

4. Muszę wpłacać na polskie konto BF w euro lub funciakach czy mogę w PLN, a oni sobie to przewalutują?

5. Jeżeli już postawię te 25 funciaków na darmowy zakład, np. <2,5 gola, to mogę chwilę później skontrować to na >2,5?

Bardzo wdzięczny będę za pomoc.

#640954 15/09/2006 13:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Quote
W przyszłym tygodniu pora założyć konto w BF. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Stąd mam kilka pytań:

1. Jeżeli wpłacę pieniądze na polskie konto to czy mogę wypłacić potem przez monybookers? BTW jak działa moneybookers - muszę coś tam płacić za posiadanie konta? Są jakieś prowizje przy przelewach?

2. Na stronie mają promo po wpisaniu kodu "FTB125" - 25 funciaków na darmowy zakład po postawieniu 25 funciaków. Mogę to łączyć z kodem promocyjnym od innego użytkownika BF?

3. Podobno wpłata przez moneybookers nie uprawnia do udziału w promocji?

4. Muszę wpłacać na polskie konto BF w euro lub funciakach czy mogę w PLN, a oni sobie to przewalutują?

5. Jeżeli już postawię te 25 funciaków na darmowy zakład, np. <2,5 gola, to mogę chwilę później skontrować to na >2,5?

Bardzo wdzięczny będę za pomoc.

ad 1. moglbys wtedy wyplacic przez MB ale musialbys wczesniej aktywowac konto MB na Betfair wykonujac minimalny depozyt (wszystkie transakcje nalezy wykonywac na stronie BF a nie MB).

2.nie (małą łyżką też mozna się najeść).

3. zgadza się

4.polishbankaccount [betfairpromo.com]

polskie konto zostało sworzone aby ułatwić życie polskim klientom; jesli wpłaiśz na polskie konto w obcej walucie to kwota ta bedzie dwa razy przewalutowana; konto Betfair musisz miec w Euro.

5.tak

#640955 15/09/2006 13:05
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Quote
3. Podobno wpłata przez moneybookers nie uprawnia do udziału w promocji?
no to już wiemy że nie, a jak jest w przypadku wpłaty przelewem na polskie konto w BF??

#640956 15/09/2006 14:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
ok, jeszcze raz; czytajcie uwaznie

ad 1. moglbys wtedy wyplacic przez MB ale musialbys wczesniej aktywowac konto MB na Betfair wykonujac minimalny depozyt (wszystkie transakcje nalezy wykonywac na stronie BF a nie MB).


CZYLI:
wplacasz przelewem ( i przez to czesciowo potwierdzone sa Twoje dane osobowe), obstawiasz, wygrywasz, chcesz wypłacic, deponujesz minimalna kwote z MB ( ze strony BF), i wyplacasz ile chcesz. prosciej nie mozna tego opisac.

#640957 15/09/2006 17:24
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Quote
Dostałem czzapeczke i podkładke z Betfair , dostał ktoś jeszcze ? miła niespodzianka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Koszulka tez byla.

Chyba,ze Ci ktos skubnol z paczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Koszulka również sie znalazła , dzieki Betfair <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#640958 15/09/2006 18:10
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 715
dziala u Was Betfair Mobile ? probuje sciagnac oprogramowanie na komorke, ale wyskakuje blad " Unfortunately we could not process your download request because of a general error " . Jest moze ktos zorientowany kiedy to naprawia ? z gory dzieki za odpowiedz

#640959 16/09/2006 12:32
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Opcja "przelew międzynarodowy" to po prostu przelanie z konta BF na moje konto w polskim banku?

#640960 17/09/2006 09:44
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 601
czy ja tu czegos nie rozumiem?
mecz Kuznetzowa - Bartoli i kurs ze Bartoli nie wygrwa to 7.6
gram za 2 Euro i zobowiązanie 13.2 i jak wygra Kuzetzowa do wygrania 15.20 Euro
Tylko teraz zobowiązanie zostaje mi oddane ? jestem na plusie 13.2 Euro czy 2 Euro? Mam nadziej ze bardzo nie zagmatwałem

#640961 17/09/2006 09:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 19
zyskujesz 2 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

najprosciej ja to tak tłumacze
stawka - czyli ile chcesz wygrac, te 2 euro
zobowiązania - ile ryzykujesz, 13,2 euro

#640962 17/09/2006 10:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Zarejestrowałem kiedyś karte w betfair, ale nie robiłem nią żadnych depozytów. Mogę teraz zarejestrować drugą ? Nigdzie nie widzę takiej opcji...

#640963 17/09/2006 10:35
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Jeżeli ktoś ma ochotę, żebym zarejestrował się z jego polecenia, to proszę info na priv'a. Kto pierwszy, ten lepszy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Wpłata będzie dokonana za pomocą przelewu na polskie konto.

#640964 17/09/2006 10:44
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Już nieaktualne.

#640965 17/09/2006 11:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
Zarejestrowałem kiedyś karte w betfair, ale nie robiłem nią żadnych depozytów. Mogę teraz zarejestrować drugą ? Nigdzie nie widzę takiej opcji...

nikt nie wie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#640966 17/09/2006 13:48
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 203
a hm
Moje konto --> Dane mojej karty
I tam jest miejsce na zarejestrowanie 3 kart.

#640967 17/09/2006 14:12
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 914
Quote
a hm
Moje konto --> Dane mojej karty
I tam jest miejsce na zarejestrowanie 3 kart.
nie da rady...
Chyba muszę najpierw wpłacić pierwszą zarejestrowaną kartą.

#640968 17/09/2006 14:45
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Zarejestrowałem kiedyś karte w betfair, ale nie robiłem nią żadnych depozytów. Mogę teraz zarejestrować drugą ? Nigdzie nie widzę takiej opcji...

pewnie ze mozesz. na swoim koncie Betfair masz miejsce na 3 karty. wchodzisz po prostu w: moje konto, dane mojej karty, a tam juz masz - wpisz dane karty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#640969 17/09/2006 14:53
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 54
Quote
Opcja "przelew międzynarodowy" to po prostu przelanie z konta BF na moje konto w polskim banku?

dokladnie, zadnej kasy za to nie pobieraja, musisz sie jednak liczyc z kosztami bankowymi-15 EUR
wiecej info masz na tym linku:
http://www.betfairpromo.com/polish/payment.html <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Strona 8 z 12 1 2 6 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon), 1,170 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,555
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1