Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#641043 19/08/2006 04:01
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Poprzedni TEMAT [mecz.org] przekroczyl 200 postow.

Bonus: Unibet
#641044 20/08/2006 07:34
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Witam wszystkich zagorzałych graczy,mam gorąca prośbę nie mogę dośc do porozumienia z betandwinem odnośnie wypełnienia informacji dt. banku mbank ---- bardzo proszę o pomoc !!!!

Szanowny Graczu

Jeśli chce Pan dokonać zmiany danych Pana konta bankowego w naszym systemie prosimy o przesłanie WSZYSTKICH danych: (musi to być Pana konto bankowe):

- nazwa banku
- numer konta
- kod banku
- kod Swift
- IBAN (bardzo ważne: inicjały państwa + 26 cyfr)
- właściciela konta
- odpowiedzi na pytanie osobiste: __________________


Z poważaniem,

Support Team z bwin
Encoding: UTF-8

#641045 20/08/2006 10:39
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Nie rozumiem w czym tkwi problem? Przecież są to podstawowe dane. Gdybyś nie mógł ich znaleźć oto one:
-nazwa banku: BRE Bank S.A. Retail Banking
-numer konta: nie znam twojego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
-kod banku: 11402004 (Jest to SORT CODE, innego kodu mBanku nie posiada, chyba, że chodzi o SWIFT ale do tego jest osobna rubryka)
-kod SWIFT: BREXPLPWMUL
-IBAN: Numer konta poprzedzony"PL"

#641046 20/08/2006 16:43
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,680
wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#641047 20/08/2006 22:41
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Czy do Gamebookers i Betsson moge wpłacić za pomocą karty?

#641048 20/08/2006 23:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
C
member
member
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 112
Quote
Czy do Gamebookers i Betsson moge wpłacić za pomocą karty?

Jesli jest to eKarta to tak a jesli visa electron to nie ma takiej mozliwosci.

#641049 21/08/2006 07:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 272
Quote
Quote
Czy do Gamebookers i Betsson moge wpłacić za pomocą karty?

Jesli jest to eKarta to tak a jesli visa electron to nie ma takiej mozliwosci.
jeszcze wpłacać mozna kredytówkami z mbanku dla uscislenia

#641050 21/08/2006 07:53
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Quote
Quote
Quote
Czy do Gamebookers i Betsson moge wpłacić za pomocą karty?

Jesli jest to eKarta to tak a jesli visa electron to nie ma takiej mozliwosci.
jeszcze wpłacać mozna kredytówkami z mbanku dla uscislenia

Dla uściślenia dodam, że tylko kartą kredytową Visa Clasic i Visa Gold <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Karta kredytowa Visa Electron nie wchodzi w grę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#641051 23/08/2006 21:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
Witam jestem w Usa. Jak mam przelać/wpłacić kase na konto w Mbanku ? Wie ktoś może ?W bankach u nich nie da się przelewać kasy do Polski tak mi powiedziała baba w jednym z amerykańskich banków mówiła że przez internet można tylko pomiędzy ich bankami przelewać:( ( W bankomatach da się kase wybrać ale wpłącić się nie da) Proszę o pomoc

#641052 24/08/2006 07:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 546
miesiąc temu założyłem konto w mBanku myśląc o transakcjach internetowych.. skoro karta visa electron od nich może mi posłużyć jako podstawka do piwa to chyba jednak wolałbym zrezygnować z ich usług i powrócić do Inteligo.. Czy ktoś z forum próbował zamknąć konto niedługo po założeniu? Nie ma jakiś problemów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#641053 24/08/2006 08:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
A nie lepiej sobie wyrobić eKarte za 25 zł rocznie?

#641054 24/08/2006 08:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Czy mbank ma usługe wysylania smsow z informacjami o przelewach przychodzacych?

#641055 24/08/2006 21:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#641057 25/08/2006 09:50
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
miesiąc temu założyłem konto w mBanku myśląc o transakcjach internetowych.. skoro karta visa electron od nich może mi posłużyć jako podstawka do piwa to chyba jednak wolałbym zrezygnować z ich usług i powrócić do Inteligo.. Czy ktoś z forum próbował zamknąć konto niedługo po założeniu? Nie ma jakiś problemów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

dlaczego jako podstawka do piwa?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#641058 26/08/2006 11:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
no bo
Quote
miesiąc temu założyłem konto w mBanku myśląc o transakcjach internetowych


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#641059 26/08/2006 23:28
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
wypełniłem formularz na ich stronie tzn. zarejestrowałem się i moje pytanie brzmi L ile musze czekać na ruch z Ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />???

#641060 26/08/2006 23:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Quote
miesiąc temu założyłem konto w mBanku myśląc o transakcjach internetowych.. skoro karta visa electron od nich może mi posłużyć jako podstawka do piwa to chyba jednak wolałbym zrezygnować z ich usług i powrócić do Inteligo.. Czy ktoś z forum próbował zamknąć konto niedługo po założeniu? Nie ma jakiś problemów? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Dawno temu zalozylem konto w mbanku i w pko (inteligo) i mbank jest nieporownywalnie lepszy pod niemalze kazdym wzgledem. Dla nas graczy jest znacznie tanszy i wygodniejszy. Nadmieniam ze konto inteligo zamknalem po paru miesiacach i musialem im przy tej okazji zaplacic ponad 30 zl za to ze nie mialem na nim jakis czas pieniedzy - w mbanku to jest nie do pomyslenia!

#641061 27/08/2006 00:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Quote
wypełniłem formularz na ich stronie tzn. zarejestrowałem się i moje pytanie brzmi L ile musze czekać na ruch z Ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />???

Czekaj cierpliwie na telefon kuriera który omówi się na spotkanie u Ciebie w celu podpisania umowy. Ja po tygodniu od rejestrracji na stronie miałem w pełni aktywne konto. Poźniej jeszcze poczekasz kilka dni na kartę, którą dostaniesz pocztą.

#641062 27/08/2006 00:33
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Witam... Czyli kartą Visa Electron z mBanku nie mogę do żadnego bukmachera wpłacać?

#641063 27/08/2006 07:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Quote
Witam... Czyli kartą Visa Electron z mBanku nie mogę do żadnego bukmachera wpłacać?

mozesz ..

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1