|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Kane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niczym moorek bo dopiero z orlika wróciłem... Notts County 1111111111111111111 Tott 11111111111111111 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,030 Likes: 12 |
Leicester, AV i Sunderland po 1 bramce  minimum
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
to co , mam podarować koszyk pełen słodkości od Wedla? Myślę że nie wiem:) wiesz, kwestia co to za koleś, ale skoro dostają flaszki to może dobry zestaw do spożywania, jakaś karafka, szklaneczki/kieliszki... zapytaj pielęgniarek czy recepcjonistki:) no właśnie to poważna postać jeśli chodzi o pionierskie operacje w PL, jest jednym z 3 fachowców którzy jako jedyni w naszym kraju robią to co ja mam mieć robione także doktorek raczej konkretna głowa  Dzięki za rade, zrobię tak jak napisałeś , podpytam jego najbliższego personelu i coś tam podaruję. A takie jeszcze pytanie z innej beczki: Czy według Was warto odwdzięczać się lekarzowi ( mówię tu o małym podarunku w postaci flaszki itp, nie o kopercie) za wykonany zabieg? Jak to wygląda z perspektywy moralności, bo nie wiem czy to może być skucha i czy nie popsuję sobie relacji z lekarzem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
QPR 2-0 to byloby na tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Chudy załatw mu lepiej bon do BetAtHome na 5 Euro  Koguty dziobać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
to co , mam podarować koszyk pełen słodkości od Wedla? Myślę że nie wiem:) wiesz, kwestia co to za koleś, ale skoro dostają flaszki to może dobry zestaw do spożywania, jakaś karafka, szklaneczki/kieliszki... zapytaj pielęgniarek czy recepcjonistki:) no właśnie to poważna postać jeśli chodzi o pionierskie operacje w PL, jest jednym z 3 fachowców którzy jako jedyni w naszym kraju robią to co ja mam mieć robione także doktorek raczej konkretna głowa  Dzięki za rade, zrobię tak jak napisałeś , podpytam jego najbliższego personelu i coś tam podaruję. A takie jeszcze pytanie z innej beczki: Czy według Was warto odwdzięczać się lekarzowi ( mówię tu o małym podarunku w postaci flaszki itp, nie o kopercie) za wykonany zabieg? Jak to wygląda z perspektywy moralności, bo nie wiem czy to może być skucha i czy nie popsuję sobie relacji z lekarzem. zdecydowanie po, jeśli bym musiał, tak bym zrobił
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Za studenciaka miałem kumpla, którego stary był lekarzem. Pił tylko czystą a dostawał tylko kolorowe. Kolo do akademika zwoził niezłe łyszki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
Powyżej 4.5 Trabzonspor v Sivasspor (Gole) 10/02/2015 Brak 2.37 Odbędzie się  tureckie chuje upośledzone, czego było się spodziewać.!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
|
|
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798 |
QPR do tej pory na wyjeździe 0 0 11
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
ten to się rozstrzelał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Kierwa korciło mnie to QPR. No nic, next time... Koguty jedziemy z leszczami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
kurwa...przepraszam, nie wiedziałem, że to takie wielkie jest.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
to co , mam podarować koszyk pełen słodkości od Wedla? Myślę że nie wiem:) wiesz, kwestia co to za koleś, ale skoro dostają flaszki to może dobry zestaw do spożywania, jakaś karafka, szklaneczki/kieliszki... zapytaj pielęgniarek czy recepcjonistki:) no właśnie to poważna postać jeśli chodzi o pionierskie operacje w PL, jest jednym z 3 fachowców którzy jako jedyni w naszym kraju robią to co ja mam mieć robione także doktorek raczej konkretna głowa  Dzięki za rade, zrobię tak jak napisałeś , podpytam jego najbliższego personelu i coś tam podaruję. A takie jeszcze pytanie z innej beczki: Czy według Was warto odwdzięczać się lekarzowi ( mówię tu o małym podarunku w postaci flaszki itp, nie o kopercie) za wykonany zabieg? Jak to wygląda z perspektywy moralności, bo nie wiem czy to może być skucha i czy nie popsuję sobie relacji z lekarzem. zdecydowanie po, jeśli bym musiał, tak bym zrobił po zabiegu - wiadomka  dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
Burbon, zamejlowałem do wszystkich trzech "poważnych" sklepów w Polsce. Nie wiedzą kiedy i za ile.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
@burbon, wymyśl sobie karę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,865 Likes: 10 |
przecież przeprosiłem [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
|
|
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522 |
burbon pijesz karniaka. Chociaż to chyba nie kara.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
2 dni bez łyka alkoholu. I wtedy dopiero prawdziwie odpokutuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|