Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Kane aplauz

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Niczym moorek bo dopiero z orlika wróciłem...

Notts County 1111111111111111111

Tott 11111111111111111

smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,039
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,039
Likes: 12
Leicester, AV i Sunderland po 1 bramce smile minimum

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by chudy
to co , mam podarować koszyk pełen słodkości od Wedla?

Myślę że nie wiem:)
wiesz, kwestia co to za koleś, ale skoro dostają flaszki to może dobry zestaw do spożywania, jakaś karafka, szklaneczki/kieliszki...
zapytaj pielęgniarek czy recepcjonistki:)

no właśnie to poważna postać jeśli chodzi o pionierskie operacje w PL, jest jednym z 3 fachowców którzy jako jedyni w naszym kraju robią to co ja mam mieć robione także doktorek raczej konkretna głowa wink

Dzięki za rade, zrobię tak jak napisałeś , podpytam jego najbliższego personelu i coś tam podaruję.

A takie jeszcze pytanie z innej beczki:
Czy według Was warto odwdzięczać się lekarzowi ( mówię tu o małym podarunku w postaci flaszki itp, nie o kopercie) za wykonany zabieg? Jak to wygląda z perspektywy moralności, bo nie wiem czy to może być skucha i czy nie popsuję sobie relacji z lekarzem.


Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
QPR 2-0 to byloby na tyle

Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
W
Dr. Watson
Dr. Watson
W Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Chudy załatw mu lepiej bon do BetAtHome na 5 Euro smile
Koguty dziobać boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by chudy
to co , mam podarować koszyk pełen słodkości od Wedla?

Myślę że nie wiem:)
wiesz, kwestia co to za koleś, ale skoro dostają flaszki to może dobry zestaw do spożywania, jakaś karafka, szklaneczki/kieliszki...
zapytaj pielęgniarek czy recepcjonistki:)

no właśnie to poważna postać jeśli chodzi o pionierskie operacje w PL, jest jednym z 3 fachowców którzy jako jedyni w naszym kraju robią to co ja mam mieć robione także doktorek raczej konkretna głowa wink

Dzięki za rade, zrobię tak jak napisałeś , podpytam jego najbliższego personelu i coś tam podaruję.

A takie jeszcze pytanie z innej beczki:
Czy według Was warto odwdzięczać się lekarzowi ( mówię tu o małym podarunku w postaci flaszki itp, nie o kopercie) za wykonany zabieg? Jak to wygląda z perspektywy moralności, bo nie wiem czy to może być skucha i czy nie popsuję sobie relacji z lekarzem.

zdecydowanie po,
jeśli bym musiał, tak bym zrobił

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Za studenciaka miałem kumpla, którego stary był lekarzem. Pił tylko czystą a dostawał tylko kolorowe. Kolo do akademika zwoził niezłe łyszki smile

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by chudy
Powyżej 4.5 Trabzonspor v Sivasspor
(Gole) 10/02/2015 Brak 2.37 Odbędzie się

x

tureckie chuje upośledzone, czego było się spodziewać.!

Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
Zysk Daje Ryzyko
Zysk Daje Ryzyko
Dołączył: May 2006
Posty: 3,798
QPR do tej pory na wyjeździe 0 0 11

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
ten to się rozstrzelał

[Linked Image from s-media-cache-ak0.pinimg.com]

grin

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Kierwa korciło mnie to QPR. No nic, next time...

Koguty jedziemy z leszczami boks

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
kurwa...przepraszam, nie wiedziałem, że to takie wielkie jest.. kopara

Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by chudy
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by chudy
to co , mam podarować koszyk pełen słodkości od Wedla?

Myślę że nie wiem:)
wiesz, kwestia co to za koleś, ale skoro dostają flaszki to może dobry zestaw do spożywania, jakaś karafka, szklaneczki/kieliszki...
zapytaj pielęgniarek czy recepcjonistki:)

no właśnie to poważna postać jeśli chodzi o pionierskie operacje w PL, jest jednym z 3 fachowców którzy jako jedyni w naszym kraju robią to co ja mam mieć robione także doktorek raczej konkretna głowa wink

Dzięki za rade, zrobię tak jak napisałeś , podpytam jego najbliższego personelu i coś tam podaruję.

A takie jeszcze pytanie z innej beczki:
Czy według Was warto odwdzięczać się lekarzowi ( mówię tu o małym podarunku w postaci flaszki itp, nie o kopercie) za wykonany zabieg? Jak to wygląda z perspektywy moralności, bo nie wiem czy to może być skucha i czy nie popsuję sobie relacji z lekarzem.

zdecydowanie po,
jeśli bym musiał, tak bym zrobił

po zabiegu - wiadomka wink

dzięki.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,748
Likes: 10
przejebałeś sobie burbon

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Burbon, zamejlowałem do wszystkich trzech "poważnych" sklepów w Polsce. Nie wiedzą kiedy i za ile.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
@burbon, wymyśl sobie karę.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,873
Likes: 10
Originally Posted by Sensei
przejebałeś sobie burbon

przecież przeprosiłem

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
burbon pijesz karniaka. Chociaż to chyba nie kara.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
2 dni bez łyka alkoholu. I wtedy dopiero prawdziwie odpokutuje smile

Strona 6 z 18 1 2 4 5 6 7 8 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, JelineK, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,041 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,678
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1