|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,363 |
Alfa zadnego kodu nie wpisywalem po prostu zapisalem sie z tamtego linka i bonusik od razu na koncie sie pojawil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Teraz tylko coby szczescie dopisalo i zrobic obrot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo oferte na europeyski rynek maya skapa, za to yak siedzi ktos w US to znaydzie bez problemu cos dla siebie:) tez wlasnie zapisalem sie z tamtego linku ale zrobilem to juz dawno a teraz zauwazylem ze tam na dole byl numer i nie bylem pewien czy nie bedzie problemu ale wlasnie wplacilem kase i bonus tez dopisali
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
ta promocja jest juz dosc dlugo wiec pewnie do odwołania
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19 |
jakich dokumentow wymagaja przy wyplacie kasy? (wplata i wyplata przez moneybookers)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Siemanko, wlasnie wplacilem tam 100$ korzystayac z bonusu www.1bodogfree100.com [ 1bodogfree100.com] , bonus automatycznie dali na konto. Tylko mam male pytanie gdzie zmienic wyswietlanie kursow na 'normalne' tzn typu 1.2 a nie zadne moneyline ; )? czy można wpłacać przez moneybookers na ta promocje? i jaki jest ywmagany obrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
mozna wplacac przez moneybookers, aby mozna bylo wyplacic kesz nalezy postawic za ogolna sume 500$ (np. 5 * 100$, 100 * 5$ etc.) na zaklady sportowe lub koniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Bonus mozna wyrabiac tez na pokere lub kasynie.
Brak minimalnego kursu, nawet kurs 1.01 liczy sie do obrotu:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19 |
Ponawiam pytanie: jakich dokumentow wymagaja przy wyplacie kasy? (wplata i wyplata przez moneybookers)
czy nikt nie moze mi odpowiedziec???
z gory wielkie dzieki za odp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 710 |
Ponawiam pytanie: jakich dokumentow wymagaja przy wyplacie kasy? (wplata i wyplata przez moneybookers)
czy nikt nie moze mi odpowiedziec???
z gory wielkie dzieki za odp... ponawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
skan dowodu osobistego powinien wystarczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19 |
termii POWINIEN a NA PEWNO wystarczy robi wielka roznice <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ale dzieki za odpowiedz...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
odemnie nie wymagali, wyplacilem juz swoje darmowe 300 zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
jest jakis limit czasowy co do zrobienia bonusu?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
jest możliwość założenia u tego buka konta w euro i otrzymania bonusa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
własnie mozna miec konto w euro w bodog ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
ej mam jaja przy wplacie
pod dwoma przegladarkiami, chce wplacic karta te 100 dolcow i wyskakuje takie cos
RuntimeException; nested exception is: java.lang.NullPointerException
ma ktos cos podobnego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
komus udalo sie w ogole wplacic karta?
dzieki za info...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
No to musze sie Cie zmartwic poniewaz karta tam raczej nie wpłacisz. A e-karta mBanku to napewno sie nie da. Polecam wpłate poprzez Neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
nie no to normalna karta kredytowa
support tez milczy, wiec chyba bede musial tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Jak szybko odpisują na maile? I jak jest z tym bonusem 100% do 100$ ? narazie zdeponowałem ale o żadnym bonusie ni widu ni słychu , maila napisałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26 |
no na mejle zbyt szybko nie odpisuja, ja czekalem 3 godziny bez paru minut (choc pisza o 15 minutach)
taka ciekawostka dotyczaca mojej przygody z karta, oto odpowiedz
Thank you for contacting Bodog Security Department regarding your deposit problems. The error that you are receiving when you try to deposit with your credit card is because your Credit Card is restricted by your bank or credit card company for online gaming purchases. Unfortunately this means that you will not be able to use your Credit Card to make deposits with us. We suggest that you try one of of our eWallets, such as NETeller, in order to make a deposit.
If you have any further questions please contact us at your earliest convenience.
co jest bzdura, bo nie mam takich blokad, przynajmniej nigdzie nie mialem
ale moneybookersem poszlo blyskawicznie i 100+100 od razu dopisane
|
|
|
Link skopiowany do schowka