Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12
#641451 27/10/2006 15:49
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
widze, ze w NHL nie ma tez mozliwosci grania remisow. Czyli przy 1,2 liczy sie wynik po dogrywce lub karnych ?

Bonus: Unibet
#641452 27/10/2006 17:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
naturalnie ze tak

#641453 27/10/2006 18:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Quote
Przewertowalem temat i nie jestem pewny do konca jak z wplatami karta. Posiadam ekarte mbanku i normalna kredytowa.
Da rade nimi wpacic?

Moneybookers mam w euro wiec pewnie strace na podwojnym przewalutowaniu.

Ponawiam pytanie.

Wplacal ktos juz karta? Tak tak to jaka i czy poszlo bez problemow?

#641454 27/10/2006 20:07
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Witam

Nie do końca rozumiem ten zapis regulaminu, będe wdzięczny za pomoc

A payout request cannot be processed until we receive funds for all deposits made in your account (up to 7 business days after a deposit is made).

#641455 30/10/2006 09:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
jaka jest minimalna stawka w tym buku? Czy jest możliwość przejścia na europejskie kursy.

#641456 30/10/2006 09:23
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
minimalna stawka 5$, nie ma mozliwoscie przejsc na europejskie kursy

#641457 30/10/2006 09:29
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
jaka jest minimalna stawka w tym buku? Czy jest możliwość przejścia na europejskie kursy.

Możliwości nie ma ale ja grając u nich przeliczałem sobie kursy dzięki tej stronce http://www.smartcapper.com/tool_odds_converter.html

#641458 31/10/2006 12:19
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
zwrot po kreczu w tenisie liczy mi sie do obrotu bonusem czy tez nie ?

#641459 31/10/2006 12:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
Quote
zwrot po kreczu w tenisie liczy mi sie do obrotu bonusem czy tez nie ?

Liczy

#641460 01/11/2006 17:20
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Witam!
przeglądałem temat i mam kilka pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

1) Czy bonus 100$ jest jeszcze aktualny ( http://www.1bodogfree100.com/)
2) Jaki jest wymagany obrót 500$ czy 1000$ ??
3) Czy jest minimalny kurs wymagany do obrotu ?
4) Czy mogę wpłacić poprzez MB (tzn czy dostanę bonus bo wcześniej były jakieś problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
5) Czy można tam grać 1X bo nigdzie nie widze takiej opcji ( chodzi o Piłkę nożną )
6) Czy są tam zakłady live bo nie widzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Z góry dziękuję za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam
Piotrek_ndm

#641461 01/11/2006 17:21
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
1)aktualny
2)1000$
3)nie
4)tak możesz poprzez MB
5)nie
6)nie

#641462 01/11/2006 17:32
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Elninio bardzo dziękuję za szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Mam jeszcze dwa pytanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1) czy mogę np po postawieniu 3 zakładów zrezygnować z bonusu i zlecić wypłatę tylko swojej wpłaconej kasy?
2) przy kursach na Piłkę nożną w czerwonej ramce są kursy na under/over 2,5 ?? dobrze myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dzięki za pomoc

#641463 02/11/2006 09:30
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
czy gral ktos w tym buku a mial ponizej 21 roku zycia ?

jezeli tak, czy nie bylo zadnych problemow z grą ?

pozdr,

#641464 02/11/2006 10:21
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
jezeli ktos by miał taki probelem pod mozillą

[Linked Image]

to polecam zmienic przeglądarkę na explorera u mnie pomogło

#641465 02/11/2006 12:41
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
Quote
czy gral ktos w tym buku a mial ponizej 21 roku zycia ?

jezeli tak, czy nie bylo zadnych problemow z grą ?

pozdr,
Podłączam się do tego pytania.

#641466 02/11/2006 12:47
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
jezeli ktos by miał taki probelem pod mozillą

[Linked Image]

to polecam zmienic przeglądarkę na explorera u mnie pomogło

A nie jest tak, ze wplacasz z Netellera i chcesz podac kwote xx.xx ? Neteller przyjmuje tylko zaokraglone do calego $

Wojtek

#641467 02/11/2006 12:52
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
To nie jest żaden błąd, no może malucieńki ale nie żeby od razu zmieniać przeglądarke. Gdy chcemy dokonać depozytu kwota jaka tam widnieje jest po prostu automatycznie przesunięta o 1 miejsce w prawo - wystarczy kliknąc backspace'em do początku okienka i już będzie okej.

#641468 02/11/2006 12:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Quote
2) przy kursach na Piłkę nożną w czerwonej ramce są kursy na under/over 2,5 ?? dobrze myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tak, to sa kursy na under/over.

A czerwona ramka znaczy, ze mozesz grac to tylko w singlu.

Czasami jest tez ona na ml.

#641469 02/11/2006 15:47
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
o której okolo wystawiają kursy na NHL i NBA ?

#641470 02/11/2006 16:45
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
o.k. już są :]

Strona 7 z 12 1 2 5 6 7 8 9 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, $-man, Lukasz111, rafal08, 11kera11), 809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,997
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1