|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
widze, ze w NHL nie ma tez mozliwosci grania remisow. Czyli przy 1,2 liczy sie wynik po dogrywce lub karnych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Przewertowalem temat i nie jestem pewny do konca jak z wplatami karta. Posiadam ekarte mbanku i normalna kredytowa. Da rade nimi wpacic?
Moneybookers mam w euro wiec pewnie strace na podwojnym przewalutowaniu. Ponawiam pytanie. Wplacal ktos juz karta? Tak tak to jaka i czy poszlo bez problemow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Witam
Nie do końca rozumiem ten zapis regulaminu, będe wdzięczny za pomoc
A payout request cannot be processed until we receive funds for all deposits made in your account (up to 7 business days after a deposit is made).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
jaka jest minimalna stawka w tym buku? Czy jest możliwość przejścia na europejskie kursy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
minimalna stawka 5$, nie ma mozliwoscie przejsc na europejskie kursy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
jaka jest minimalna stawka w tym buku? Czy jest możliwość przejścia na europejskie kursy. Możliwości nie ma ale ja grając u nich przeliczałem sobie kursy dzięki tej stronce http://www.smartcapper.com/tool_odds_converter.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
zwrot po kreczu w tenisie liczy mi sie do obrotu bonusem czy tez nie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2006
Posty: 44 |
zwrot po kreczu w tenisie liczy mi sie do obrotu bonusem czy tez nie ? Liczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Witam! przeglądałem temat i mam kilka pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 1) Czy bonus 100$ jest jeszcze aktualny ( http://www.1bodogfree100.com/)2) Jaki jest wymagany obrót 500$ czy 1000$ ?? 3) Czy jest minimalny kurs wymagany do obrotu ? 4) Czy mogę wpłacić poprzez MB (tzn czy dostanę bonus bo wcześniej były jakieś problemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 5) Czy można tam grać 1X bo nigdzie nie widze takiej opcji ( chodzi o Piłkę nożną ) 6) Czy są tam zakłady live bo nie widzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Z góry dziękuję za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam Piotrek_ndm
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203 |
1)aktualny 2)1000$ 3)nie 4)tak możesz poprzez MB 5)nie 6)nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
Elninio bardzo dziękuję za szybką odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Mam jeszcze dwa pytanka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
1) czy mogę np po postawieniu 3 zakładów zrezygnować z bonusu i zlecić wypłatę tylko swojej wpłaconej kasy? 2) przy kursach na Piłkę nożną w czerwonej ramce są kursy na under/over 2,5 ?? dobrze myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
czy gral ktos w tym buku a mial ponizej 21 roku zycia ?
jezeli tak, czy nie bylo zadnych problemow z grą ?
pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
jezeli ktos by miał taki probelem pod mozillą [ Linked Image] to polecam zmienic przeglądarkę na explorera u mnie pomogło
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 281
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2006
Posty: 281 |
czy gral ktos w tym buku a mial ponizej 21 roku zycia ?
jezeli tak, czy nie bylo zadnych problemow z grą ?
pozdr, Podłączam się do tego pytania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
jezeli ktos by miał taki probelem pod mozillą [ Linked Image] to polecam zmienic przeglądarkę na explorera u mnie pomogło A nie jest tak, ze wplacasz z Netellera i chcesz podac kwote xx.xx ? Neteller przyjmuje tylko zaokraglone do calego $ Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
To nie jest żaden błąd, no może malucieńki ale nie żeby od razu zmieniać przeglądarke. Gdy chcemy dokonać depozytu kwota jaka tam widnieje jest po prostu automatycznie przesunięta o 1 miejsce w prawo - wystarczy kliknąc backspace'em do początku okienka i już będzie okej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
2) przy kursach na Piłkę nożną w czerwonej ramce są kursy na under/over 2,5 ?? dobrze myślę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Tak, to sa kursy na under/over. A czerwona ramka znaczy, ze mozesz grac to tylko w singlu. Czasami jest tez ona na ml.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
o której okolo wystawiają kursy na NHL i NBA ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka