|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
gulbis dobrze serwuje? chyba w poprzednim sezonie, w tym sezonie nawet dokonal sztuki i do 0 przegral seta na ao z kokk  dzisiaj potrafił walić i asy po 230 km/h na godzinę więc serwis to nie był problem niech zgadnę. Grał masę skrótów, a potem nawet nie podążał za akcją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430 |
niech zgadnę. Grał masę skrótów, a potem nawet nie podążał za akcją. jak piłka nawet wracała z wysokim kozłem na pół kortu to wywalał patelnie w korytarz deblowy albo pod trybuny z forehandu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Gulbis broni tytułu i wychodzi na kort i taką szopkę odstawia - kryminał !  gulbis to jest psychol. Jak sie ma tate milionera i prywatny odrzutowiec to mu sie nie chce przykladac do treningow to wlasnie tak gra. Ja zagralem przed meczem chardego bo gra u siebie po kursie 2.1 i teraz licze kasiore  A kto to jest jego ojciec, bo gdzieś już czytałem zę to jeden najbogatszych ludzi na łotwie a w pierwszej 20 go nie widać, czyli majatek musi mieć mniejszy niż 40 mln euro, więc o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381 |
Podziękował i dobranoc wszystkim
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Vamos mial 3 setowe z busta
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
kieszonkowy japonczyk poskladal matosevica tenis sie konczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
Gulbis broni tytułu i wychodzi na kort i taką szopkę odstawia - kryminał !  gulbis to jest psychol. Jak sie ma tate milionera i prywatny odrzutowiec to mu sie nie chce przykladac do treningow to wlasnie tak gra. Ja zagralem przed meczem chardego bo gra u siebie po kursie 2.1 i teraz licze kasiore  A kto to jest jego ojciec, bo gdzieś już czytałem zę to jeden najbogatszych ludzi na łotwie a w pierwszej 20 go nie widać, czyli majatek musi mieć mniejszy niż 40 mln euro, więc o co chodzi podobno jakis polityk na lotwie ale nie chce sklamac. Napewno dzieki lapowkom wzbogacil sie tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Cuevas 6,23 i handi plus5 1.9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Wie Ktos Jak Ten durasovic z itf w tunezji? Bö nie dziala mi live z itf
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
wie ktos co dolega Pierre-Hugues Herbertowi ? w meczu z żil'esem przewrocil sie na bark jak probowal dosiegnac pilke. troche to pomasowali, nie wygladalo to jakos mega groznie. wyszedl odbil 2 razy i krecz. raczej nie chcial ryzykowac, ale powaznie sie nie potlukl... ... juz dziala livesports i tennis explorer...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Hlavackova w kwalach do Acapulco to co ona w Niemczech robi  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
q..a jak nie moge odzalowac poprzedniej wersji matchstats.com jak mozna to bylo tak spieprzyc. wszystko pieknie, ladnie i przejrzyscie. zna ktos cos na ksztalt tego o czym pisze?? przede wszystkim zebym nie natknal sie na przedmeczowe kursy i mial czarno na bialym podzielone mecze W/L w ATP i innych ranga turniejach??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829 |
ten itf jest troche ciezki w obslydze ale bardzo dokladny. Ja korzystam glownie z tennisbetsite choc i tam sa braki bo nie uwglednia niektorych challengerow jak casablanca. Bergamo. Wroclaw. Tu jest minus
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Zgadza się, ale obecnie na matchstat jest dramat i nawet już wyjebałem tą stronę z ulubionych, bo szkoda nerwów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
wie ktos co dolega Pierre-Hugues Herbertowi ? w meczu z żil'esem przewrocil sie na bark jak probowal dosiegnac pilke. troche to pomasowali, nie wygladalo to jakos mega groznie. wyszedl odbil 2 razy i krecz. raczej nie chcial ryzykowac, ale powaznie sie nie potlukl... ... juz dziala livesports i tennis explorer... czyli fleming/marray do gry ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Jeszcze przez pierwsze bodajze dwa tygodnie byla stara strona matchstatu, ale i ja wyjebali. Durnie, idioci, kretyni, matoly itp. Te dwie sie przydadza, zwlaszcza pierwsza, bo jest prosta (jak stary matchstat). Dzisiaj Marchenko do gry. Berankis ma kwale jutro (zapisany do Dubaju i Acapulco jezeli dobrze widzialem na MTF  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211 |
A Marchenko nie ma zadnych planow? I zdazy do Dubaju na kwale Barenkis ma takie polaczenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Berankis jest pierwszym oczekujacym w Dubaju z tego co teraz widze.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|