Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 30 1 2 6 7 8 9 10 29 30
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Hazardzistan
Originally Posted by tronk
gulbis dobrze serwuje? chyba w poprzednim sezonie, w tym sezonie nawet dokonal sztuki i do 0 przegral seta na ao z kokk laugh

dzisiaj potrafił walić i asy po 230 km/h na godzinę więc serwis to nie był problem

niech zgadnę. Grał masę skrótów, a potem nawet nie podążał za akcją.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2014
Posty: 1,430
Originally Posted by młody gniewny
niech zgadnę. Grał masę skrótów, a potem nawet nie podążał za akcją.

jak piłka nawet wracała z wysokim kozłem na pół kortu to wywalał patelnie w korytarz deblowy albo pod trybuny z forehandu smile

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by Hazardzistan
Gulbis broni tytułu i wychodzi na kort i taką szopkę odstawia - kryminał ! puke
gulbis to jest psychol. Jak sie ma tate milionera i prywatny odrzutowiec to mu sie nie chce przykladac do treningow to wlasnie tak gra. Ja zagralem przed meczem chardego bo gra u siebie po kursie 2.1 i teraz licze kasiore laugh

A kto to jest jego ojciec, bo gdzieś już czytałem zę to jeden najbogatszych ludzi na łotwie a w pierwszej 20 go nie widać, czyli majatek musi mieć mniejszy niż 40 mln euro, więc o co chodzi

Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 381
Podziękował i dobranoc wszystkim

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
co robi marinko?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Vamos mial 3 setowe z busta

Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
kieszonkowy japonczyk poskladal matosevica
tenis sie konczy

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by nalbandiann
Originally Posted by Hazardzistan
Gulbis broni tytułu i wychodzi na kort i taką szopkę odstawia - kryminał ! puke
gulbis to jest psychol. Jak sie ma tate milionera i prywatny odrzutowiec to mu sie nie chce przykladac do treningow to wlasnie tak gra. Ja zagralem przed meczem chardego bo gra u siebie po kursie 2.1 i teraz licze kasiore laugh

A kto to jest jego ojciec, bo gdzieś już czytałem zę to jeden najbogatszych ludzi na łotwie a w pierwszej 20 go nie widać, czyli majatek musi mieć mniejszy niż 40 mln euro, więc o co chodzi
podobno jakis polityk na lotwie ale nie chce sklamac. Napewno dzieki lapowkom wzbogacil sie tak laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Cuevas 6,23 i handi plus5 1.9 boks

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Wie Ktos Jak Ten durasovic z itf w tunezji? Bö nie dziala mi live z itf

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Originally Posted by cicinho7777
wie ktos co dolega Pierre-Hugues Herbertowi ?

w meczu z żil'esem przewrocil sie na bark jak probowal dosiegnac pilke. troche to pomasowali, nie wygladalo to jakos mega groznie. wyszedl odbil 2 razy i krecz. raczej nie chcial ryzykowac, ale powaznie sie nie potlukl...
... juz dziala livesports i tennis explorer...

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Hlavackova w kwalach do Acapulco to co ona w Niemczech robi shocked ?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
q..a jak nie moge odzalowac poprzedniej wersji matchstats.com
jak mozna to bylo tak spieprzyc. wszystko pieknie, ladnie i przejrzyscie. zna ktos cos na ksztalt tego o czym pisze?? przede wszystkim zebym nie natknal sie na przedmeczowe kursy i mial czarno na bialym podzielone mecze W/L w ATP i innych ranga turniejach??

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
http://www.tennisbetsite.com
http://www.itftennis.com/procircuit/players/player-search.aspx

Takimi stronkami można sobie trochę poprawić humor po wejściu na zjebaną wersję matchstat.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,829
Originally Posted by Piostar
http://www.tennisbetsite.com
http://www.itftennis.com/procircuit/players/player-search.aspx

Takimi stronkami można sobie trochę poprawić humor po wejściu na zjebaną wersję matchstat.
ten itf jest troche ciezki w obslydze ale bardzo dokladny. Ja korzystam glownie z tennisbetsite choc i tam sa braki bo nie uwglednia niektorych challengerow jak casablanca. Bergamo. Wroclaw. Tu jest minus

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Zgadza się, ale obecnie na matchstat jest dramat i nawet już wyjebałem tą stronę z ulubionych, bo szkoda nerwów.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by czubek
Originally Posted by cicinho7777
wie ktos co dolega Pierre-Hugues Herbertowi ?

w meczu z żil'esem przewrocil sie na bark jak probowal dosiegnac pilke. troche to pomasowali, nie wygladalo to jakos mega groznie. wyszedl odbil 2 razy i krecz. raczej nie chcial ryzykowac, ale powaznie sie nie potlukl...
... juz dziala livesports i tennis explorer...

czyli fleming/marray do gry ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by Piostar
http://www.tennisbetsite.com
http://www.itftennis.com/procircuit/players/player-search.aspx

Takimi stronkami można sobie trochę poprawić humor po wejściu na zjebaną wersję matchstat.
Jeszcze przez pierwsze bodajze dwa tygodnie byla stara strona matchstatu, ale i ja wyjebali. Durnie, idioci, kretyni, matoly itp.
Te dwie sie przydadza, zwlaszcza pierwsza, bo jest prosta (jak stary matchstat).

Dzisiaj Marchenko do gry. Berankis ma kwale jutro (zapisany do Dubaju i Acapulco jezeli dobrze widzialem na MTF grin)

Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 2,211
A Marchenko nie ma zadnych planow? I zdazy do Dubaju na kwale Barenkis ma takie polaczenie?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Berankis jest pierwszym oczekujacym w Dubaju z tego co teraz widze.

Strona 8 z 30 1 2 6 7 8 9 10 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, $-man, forty, 11kera11, rafal08, aker, kamel, JelineK), 1,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,604
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1