Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Nie płacz kurson,takie jest zycie-trzeba było lepiej typować, a nie kombinować z regulaminem na koniec rozgrywek,ale widze ,że już koledzy Ci załatwili sprawe,ech swzkoda słów na was.......

TEN KONKURS TO JEDEN WIELKI SZWINDEL I PRZEKRĘT,NIE ZMIENIA SIĘ REGULAMINU W POŁOWIE GRY PRZED DECYDUJĄCĄ KOLEJKĄ,PROSZE MNIE WYKASOWAĆ Z TYURNIEJU,NIE MAM ZAMIARU BRAĆ UDZIAŁU W TEJ FARSIE.............

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
boca juniors spoko niebadze zadnych zmian przegral to przegrał niewiem co majner ma zamiar zrobic ale ja tez bede nie zadowolony poniewarz wszystko szło ok oprucz moich błedów w tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> graj do konca

Dołączył: May 2005
Posty: 693
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 693
A ja mam pytanie do mopsiqa skąd wziołeś takie linie under/over we wczorajszych meczach ligi szwedzkiej piłki ręcznej co? Chodzi mi o mecze:

H43 - LIF Lindesberg
typ-over 24,5 HT obie druzyny

IK Sävehof -IFK Skövde HK
typ-over 22,5 HT obie druzyny

IFK Ystad HK -Redbergslid IK
typ-over 22,5 HT obie druzyny

Wczoraj nawoj w dziale piłka ręczna napisał cytuje tutaj fragment:
"Dzisiaj widzę to tak:
Poniżej 31.5 HT H43, poniżej 26.5 Ystad-RIK"

W dwóch przypadkach linie różnią się bagatela o 7 bramek !!! i o 4 bramki !!! rozumiem że są skoki jeśli chodzi o liczbe bramek, zmiany kursów w zależności od tego jak grają gracze ale nie aż o tyle w przeciągu 5 godzin to jest przecież niemożliwe !!! Rozumiem takie sytuacje w koszykówce ale nie w ręcznej

Reasumując linie na końcowe wyniki musiałyby być rzędu ok 45 - 48 bramek a ja nigdy takich w życiu nie widziałem, nie wiem może uświadomisz mnie w jaki sposób ty widziałeś takie cuda w baw.

2 kolejki temu poruszałem sprawę meczu Australia - Hiszpania, który grał mój przeciwnik dropsikk W regulaminie baw znalazłem, że wiążący dla zakładu jest wynik uzyskany w regulaminowym czasie gry, oprócz sportów amerykańskich a tym sportem nie jest na pewno hokej na trawie. W meczu było 0-0 więc zakład, że to Australia 1 szczeliła gola jest nietrafiony mimo tego, że szczeliła go w dogrywce, dogrywka w tym momencie nie miała znaczenia, więc powinien zostać skorygowany wynik meczu mojego z dropsikkiem na 2-2. Natomiast co do dropsikka, który twierdził ze grał ten zakład w realu twierdzi, że screena nie umie mi zrobić i przesłać normalnie ile on ma lat? i próbuje mi wcisnąc, że mecz Nurenberg - Artland, który uważa, że nie trafiłem zakończył się dogrywką i, że wygrał go Artland. Fakt wygrał go Artland a ja na niego podałem typ z Gamebookers, który nie ma typów na remis jak np. Sportingbet więc niech mi nie wciska głupot.

3 kolejki i kolejke temu prosiłem cie mopsiq o skorygowaniu mojego najwyższego trafionego kursu miało być poprawione dalej nie ma zaraz minie miesiąc ile mogę czekać?

I jeszcze jedna rzecz do tych co uważają że usuniecie dzień przed końcem rozgrywek walkowerowiczów i korygacja wyników nie jest dobrym rozwiązaniem. Swego czasu brałem udział w konkursie mlb organizowanym przez "kewina" tam powstała identyczna sytuacja że w trakcie trwania konkursu trzeba było usunąć tych co oddają mecze walkowerem bo jest to nie fer w stosunku do tych co grają. To nie jest żadne kręcenie przy zielonym stoliku bo usuwając osobe która grała tylko 1 mecz na 7 unieważniając jej wyniki jest dla mnie czyste i klarowne. Powiedzcie mi jak można traktować ludzi poważnie skoro na 7 tygodni w 1 tygodniu podają tylko typy a reszte sobie olewają? To po choinke się zapisywali do tego konkursu jak nie mieli czasu? Ciężko powiedzieć sorry ale się wycofuje?

Mnie już nie zależy na awansie do następnej rundy fajnie się bawiłem przez te 7 tygodni i mogę w dniu jutrzejszym zakończyć zabawę ale jednej rzeczy nieodpuszczę, mianowicie napisałem do Supportu BAW czy są w stanie mi udzielić informacji co do tych meczów w piłce ręcznej i jakie były linie w nich ustawione oraz jak rozliczają takie przypadki jak był w meczu hokeja na trawie w meczu Australia - Hiszpania. Nie wiem może ty się mopsiq ogarniesz i napiszesz jak to było z tymi meczami w ręcznej a dropsikk w końcu powie prawdę jak rozliczono ten mecz bo ja uważam że został on przez niego nietrafiony. Czekam na odpowiedź jednego i drugiego pana wywołanego do tablicy.

Pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Nie płacz kurson,takie jest zycie-trzeba było lepiej typować, a nie kombinować z regulaminem na koniec rozgrywek,ale widze ,że już koledzy Ci załatwili sprawe,ech swzkoda słów na was......

Po pierwsze nie potrafię lepiej typować, ale akurat teraz ma to gówniane znaczenie, a już na pewno dla przypadku, który opisałem - proponuję poczytać mój poprzedni post ZE ZROZUMIENIEM - nasz kolega z grupy wpadł na 1 (słownie: JEDNĄ) kolejkę, a takich uczestników powinno się wywalać z jakiegokolwiek turnieju bez żadnych ceregieli.

Po drugie - regulamin w punkcie 19 przewiduje interwencje organizatora w szczególnych przypadkach, a wywalenie walkowerowiczów jest jak najbardziej uzasadnione - jeżeli ktoś zdobył 3 punkty za darmo, za walkower, to będąc honorowym i świetnym typerem jak Ty, nie powinien mieć pretensji, że się mu te darmowe 3 punkty zabiera - "łatwo przyszło, łatwo poszło" - ale to tylko moja prywatna opinia, z którą oczywiście nie musisz się zgadzać, a dla Twojej higieny osobistej jest to wręcz niewskazane ...

Po trzecie wreszcie ani majner, ani mopsiq, ani tym bardziej Ty nie jesteście moimi kolegami, bo ja po prostu Was nie znam ... jarzysz chłopie?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
AH43 - LIF Lindesberg
typ-over 24,5 HT obie druzyny

IK Sävehof -IFK Skövde HK
typ-over 22,5 HT obie druzyny

IFK Ystad HK -Redbergslid IK
typ-over 22,5 HT obie druzyny

to byly mecze stawiane na live w buku BAW a tam masz pare opcji underów i owerów
nie jest napisane ze nie mozna na live buk to buk a co do twojego 2 typu F. Gonzalez nmiecvhce sie kucic to 2 min po tobie sprawdziłem i byl kurs 1.5 w 2min spadł nagle 1,6

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
Nie płacz kurson,takie jest zycie-trzeba było lepiej typować, a nie kombinować z regulaminem na koniec rozgrywek,ale widze ,że już koledzy Ci załatwili sprawe,ech swzkoda słów na was......

Po pierwsze nie potrafię lepiej typować, ale akurat teraz ma to gówniane znaczenie, a już na pewno dla przypadku, który opisałem - proponuję poczytać mój poprzedni post ZE ZROZUMIENIEM - nasz kolega z grupy wpadł na 1 (słownie: JEDNĄ) kolejkę, a takich uczestników powinno się wywalać z jakiegokolwiek turnieju bez żadnych ceregieli.

Po drugie - regulamin w punkcie 19 przewiduje interwencje organizatora w szczególnych przypadkach, a wywalenie walkowerowiczów jest jak najbardziej uzasadnione - jeżeli ktoś zdobył 3 punkty za darmo, za walkower, to będąc honorowym i świetnym typerem jak Ty, nie powinien mieć pretensji, że się mu te darmowe 3 punkty zabiera - "łatwo przyszło, łatwo poszło" - ale to tylko moja prywatna opinia, z którą oczywiście nie musisz się zgadzać, a dla Twojej higieny osobistej jest to wręcz niewskazane ...

Po trzecie wreszcie ani majner, ani mopsiq, ani tym bardziej Ty nie jesteście moimi kolegami, bo ja po prostu Was nie znam ... jarzysz chłopie?
wszystko sie zgadza ale nie robi sie takiego czegos czyli zmian na kolejke przed koncem

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Quote
Quote
AH43 - LIF Lindesberg
typ-over 24,5 HT obie druzyny

IK Sävehof -IFK Skövde HK
typ-over 22,5 HT obie druzyny

IFK Ystad HK -Redbergslid IK
typ-over 22,5 HT obie druzyny

to byly mecze stawiane na live w buku BAW a tam masz pare opcji underów i owerów
nie jest napisane ze nie mozna na live buk to buk a co do twojego 2 typu F. Gonzalez nmiecvhce sie kucic to 2 min po tobie sprawdziłem i byl kurs 1.5 w 2min spadł nagle 1,6
a z reszta to tylko gra jak bedzesz podawal wynik wpisz walkower 3-0 i juz niebede sie kucił pozdrawiam ale zmiany tabel na kolejke przed koncem uznaje za bład <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Quote
Nie płacz kurson,takie jest zycie-trzeba było lepiej typować, a nie kombinować z regulaminem na koniec rozgrywek,ale widze ,że już koledzy Ci załatwili sprawe,ech swzkoda słów na was.......

TEN KONKURS TO JEDEN WIELKI SZWINDEL I PRZEKRĘT,NIE ZMIENIA SIĘ REGULAMINU W POŁOWIE GRY PRZED DECYDUJĄCĄ KOLEJKĄ,PROSZE MNIE WYKASOWAĆ Z TYURNIEJU,NIE MAM ZAMIARU BRAĆ UDZIAŁU W TEJ FARSIE.............

A jednak bierzesz udział w tej farsie...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
sorka, ze troche póxno, ale chyba jest bład w tabeli końcowej gr.E. Z moich obliczen wynika.

jest:
1.klakiers 14
2.Haz$ 12
3.rockeman 11
4.Dyniu 10

a powinno być:
1.klakiers 14
2.rockeman 11
3.Dyniu 10
4.Haz$ 10

a więc róznica dośc zasadnicza, bo nie ulagają "zamianie" tylko dwa miejsca, ale aż 3.

ja tam spoko, moge rywalizować wg podanego rozpisu, mimo iż jest błędny. nie domagam się zmian par, chciałem jedynie zwrócić uwage na tą niezgodność.

ps.ale jak przegram swój pojedynek to bedę reklamował i domagał się ponownego rozegrania 1/8 finału przy wlaściwej drabince <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ps2. oczywiscie joke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 338
Pytanie do Stanleya odnośnie poniższych typów:
skąd wziąłeś takie kursy?

Obecnie są odpowiednio 1,45 i 1,50

29-Oct-2006 12:00

-3
Sibir Novosibirsk v Vitiaz Chehov
typ-1
kurs-1,6
buk-baw


29-Oct-2006 18:00

-4
Vienna Capitals - Liwest Linz
typ-1
kurs-1,6
buk-BAW

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Jaka jest nagroda głowna w tym konkursie ? bo jestem ciekawski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
50 E - jest napisane w końcowej częsci regulaminu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
dokladnie tak jak pisze rockeman - 50 ojro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
a na konto jakiegos bukmachera czy prosto do domciu?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Quote
a na konto jakiegos bukmachera czy prosto do domciu?

do wyboru: konto bankowe lub moneybookers*

______________
* za przelew na moneybookers pobierana jest oplata w wysokosci 2.5 ojro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
a co bedzie jak bedzie remis wogole nawet w ntk ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Czy będzie kolejna edycja w przyszłym roku ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
tego nie wie nikt, ale raczej tak smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
kiedy bedzie edycja?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 681
Originally Posted by kazik
kiedy bedzie edycja?

podbijam !

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1