Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#64273 17/07/2004 00:06
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4
Kolega zagrał wczoraj 5 spoktań pucharu uefa za 20 euro. Do wygrnia miał 70. Wszystko ładnie trafił, ale okazało się, że meczu Omonia - Sloga nie uznali na kuponie, chociaż był obstawiony i obok pisało "WON".

Oto co napisali:

Your bet has been settled on 4 selections instead of 5 due to the 5th match - Omonia Nicosia v Sloga Jugomagnat being voided and classed as a non runner due to 'questionable motivation' by our trade department.
We apologise for any inconvenience this may have caused.

Chciałem spytać czy wam też wycoafali ten mecz już po skończeniu spotaknia i czy macie inne podobne przypadki przycinek ze strony WH.

Bonus: Unibet
#64274 17/07/2004 01:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Grałem również omonię w hillu jako singiel i chociaż mecz jest rozliczony zgodnie z wynikiem to jednak w dziwny sposób. Mam dwie pozycje omonia-sloga (mimo że grałem tylko raz). Jedna rozliczona jako out: 50, in: 0 a druga jako out: - , in: 86.36.

#64275 17/07/2004 13:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Mi rozliczyli podobnie jak ZoRro, z rozbiciem na dwie pozycje.
Przy okazji nieźle mnie ścięli. Dali limity do ok. 30$ na piłkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, forty, rymoholik, $-man, burbon, Akhu, Sensei, betowiec), 2,496 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,287
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1