|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
planuje wakacje w Meksyku na przełomie maj/czerwiec możecie polecić jakiś fajny hotel, najbardziej zależy mi na ładnej plaży, która część yucatan najładniejsza? byłem na dominikanie w iberostarze bavaro i bardzo mi się podobało, plaża czysta i odgrodzona siatką od oceanu więc żadne glony,kamienie się nie przedostawały szukam czegoś w podobnym standardzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 901 |
Szukam noclegu w Świnoujciu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos? jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos? jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych w jakim byles okresie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
@bazyl
a ba czym bardziej Ci zalezy? plaza z piaskiem czy zwirem?
jak bulgaria to tylko hotel gdzies zlote piaski
chorwacja to raczej apartament gdzies w dalmacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos? jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych w jakim byles okresie? niestety w bardzo niekozystnym ze wzgledu na korki na trasie w chorwacji tj. na przelomie lipca i sierpnia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
aha blugarie sobie raczej odpusc bo jest straszny syf dookola i lepiej unikac tamtych nawet 5* hoteli
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos? jak chorwacja polecam to zajebiste miejsce http://www.solarishotelsresort.com/ bylem tam dwa lata temu i powiem tak jeden z lepszych wypadow wakacyjnych w jakim byles okresie? niestety w bardzo niekozystnym ze wzgledu na korki na trasie w chorwacji tj. na przelomie lipca i sierpnia ano tez wszystko zalezy kiedy i jak sie jedzie, ja zazwyczaj jade na noc i wjezdzam do chorwacji tak okolo 3-4 w nocy i nigdy w korku nie stalem jeszcze w zeszlym roku tez jechal w ten weekend gdzie europa zaczynala urlopy i nie stalem wazne zeby na bramkach na autostradzie placic karta a nie gotowka, wtedy czlowiek nie stoi pol godziny do kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Potrzebuje jakąś fajną oferte do bułgari/chorwacji ale z dzieciakami. zeby w hotelu nie bylo miliona pijanych studentow. byl ktos, wie ktos cos? Siema Bazylia, kope lat. W zeszłę wakacje byłem z rodziną z TUI tu: http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/bulgaria/hotele;show,2443,grifid-hotel-arabella-var21017?hotel=10225&m=h#/zakwaterowanie=DZZ1&wylot=GDN&food=A&len=7&os_dorosle=2&dzieci=0&dt_from=11-09-2015&mode=autoredirect i śmiało mogę polecić, właściwie przy plaży, dobre jedzenie, bardzo czysto, dobre alko w all in (importowane), lezkai i parasole na plaży za free, kids club , siłka, basen kryty, boisko do piłeczki itd. Goście z całej Europy przewaga Niemców, ale ok. Polakó z 3 rodziny, Ruskich podobnie. Zero młodzieży. To z grubsza jak coś to pisz na pw. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Sorki za parę błędów  Muszę szybko to napisać bo Mitul zaraz mnie poprawi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
literowek sie nie czepiam  tylko ortów ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
zamiast na Bali to jedź na Gili Islands,
krótka wyprawa promem z północy Bali - super relaksik, fajne miejsca do nurków i zupelnie iny "sort" turystow niz na Bali..
a w ogole to jak juz planujesz byc w tych rejonach to lepiej sie wybrac na Flores albo Komodo, ale to już wieksza wycieczka (samolot etc i troche inne koszty) Bylem na Lombok 3 dni i potem prawie 2 na Gili T  mega miejsce, po prostu raj. Na Gili T nei ma nawet samochodow, policji tez nie ma, na ulicy norlanie mozna kupic zielsko czy magiczne grzybki. Zrobilismy nurka miedzy Lombok a Gili, widocznosc piekna, duzo ryb, male rekiny, zolwie, ale malo rafy wydaje mi sie po prostu ze to problem tego, ze tam jest odrazu spadek na ok 20-30 metrow a na tej glebokosci rafa sobie slabo radzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
ja po koktajlu z magicznych grzybków przez kilka godzin myslalem ze jestem na ksiezycu 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Poszukuje na okres majowy (7-10dni) do wynajecia jakiegos domku nad morzem naszym. Wyjazd 4 osoby w tym dwojka malych dzieci. Najlepiej jakis osrodek w lesie z domkami itd.
Musi byc dobry standard zeby burdelu i syfu nie bylo.
I na okres sierpniowy (10-14dni) ciekawej oferty na wypad do Chorwacji lub Czarnogory. Tez 4 osoby z dwojka malych dzieci. All inclusive, samolotem. Ktos cos poleci w dobrym standardzie z dobra cena?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
Podrzuci ktoś miejscówkę w Trójmieście? Chciałem rodziców posłać na urodzinowy wypoczynek, a że nie są zmotoryzowani, to najlepiej ze Śląska dojechać im do Gdańska. Fajnie, jakby było niedaleko plaży i koniecznie z pełnym wyżywieniem. Termin - sierpień...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
Może ktoś polecić jakiś hotel lub apartament na Malcie?? termin sierpień/wrzesień
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Airbnb.com jak cos znajdziesz mozesz dac znac to dostaniesz znizke ode mnie na 100zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
A propo stronki airbnb korzystam od 1,5 roku miedzy innymiparyz wieden bruksela .w tym roku budapeszt a za 4 tyg lizbona zero problemow i wszystko zawsze ok
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|