Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 20 1 2 3 19 20
#642826 21/08/2006 16:04
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617

Last edited by Conrad; 06/05/2008 03:35.
Bonus: Unibet
#642827 22/08/2006 20:15
Dołączył: Jul 2006
Posty: 24
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 24
kurs 1,5 minimalny - moze byc Ako, czy musze singiel ?
bonus dopisuja do 3 dni, ale po dokonaniu obrotu, czy po dacie 15 wrzesnia? i czy powinienem sie upomniec, czy sami dopisza?
z gory dzieki za odpowiedz.

#642828 22/08/2006 20:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Temat już był o centrebet, bonus sami dopisują po zagraniu 2x po 50e, do wypłaty przygotuj scany dowodu , karty(jeśli tak deponowałeś cash) i jakiś rachunak nie starszy niż 3 miesiące. Buk ogólnie dobry, miło się grało.
Pozdro

#642829 22/08/2006 21:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
kurs 1,5 minimalny - moze byc Ako, czy musze singiel ?
bonus dopisuja do 3 dni, ale po dokonaniu obrotu, czy po dacie 15 wrzesnia? i czy powinienem sie upomniec, czy sami dopisza?
z gory dzieki za odpowiedz.

Grałem single
(nawet x2 oddzielnie 17,0 i 1,55 na ten sam mecz)
obrót zrobiłem w niedzielę a w poniedziałek rano
juz miałem automatycznie dopisane 50 EUR.
Czyli sami dopisują.

Co do AKO, to nigdy nie kombinuję bo nie warto
sobie komplikować. Niejednoznaczna zasada i mniejsze prawdopodobieństwo wygrania.


Do 15-go wrzesnia należy obrócić.
Buk australijski, to support w nocy jest w pracy i szybko odpowiada :-)

Dokumenty muszą potwierdzić foto, datę urodzenia i miejsce zamieszkania.
(wysłałem potwierdzenie przelewu z banku do MB i rachunek z UPC)

#642830 23/08/2006 17:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Witam , Panowie to ja czegos nie rozumiem piszecie ze
Quote
bonus sami dopisują po zagraniu 2x po 50e
a bonus jest 100% od 1 wplaty do kwoty 50E , wiec niby jak mam wykonac obrót 2x50E jesli wplacę tylko 50 i utopie przy pierwszym podejsciu ?

#642831 23/08/2006 19:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
to masz pecha. moze wplacic kolejne pieniadze i robic wymagany obrot.

#642832 23/08/2006 19:07
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
to masz pecha. moze wplacic kolejne pieniadze i robic wymagany obrot.
ja sie nie pytam jaki obrot trzeba zrobic zeby wyplacic kase tylko jak otrzymac ten bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

#642833 23/08/2006 19:11
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
K
member
member
K Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
musisz wplacic kolejne 50EUR

#642834 23/08/2006 19:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
musisz wplacic kolejne 50EUR
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
dobra posmialismy sie ale ja pytam powaznie . Co zrobic zeby ten bonus otrzymać ? a moze wystarczy tylko poczekac ?

#642835 23/08/2006 19:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Quote
musisz wplacic kolejne 50EUR
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
dobra posmialismy sie ale ja pytam powaznie . Co zrobic zeby ten bonus otrzymać ? a moze wystarczy tylko poczekac ?

Koledzy mówią prawdę, wystarczy przeczytać rulesy
Pozdro

#642836 23/08/2006 19:40
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Mr joke : czyli bonus jest tak naprawde 50% ?

#642837 23/08/2006 19:44
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
nie, bonus jest 100% pierwszej wplaty do 50 E, po zrobieniu obrotu 2x bonus i to jest cyba oczywiste

#642838 23/08/2006 19:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
nie, bonus jest 100% pierwszej wplaty do 50 E, po zrobieniu obrotu 2x bonus i to jest cyba oczywiste
Stary , wlasnie tego nie kumam (moze kwestia browaru bo ze smutku za LM dla Legii piję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> skoro bonus jest od 1 wplaty to po kiego mam robic obrót 2x50E ? Po raz kolejny mowie ze chodzi mi tylko o to jak go otrzymać skoro wpłaciłem 50E <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
sorki chlopaki ale naprawde zadzumiony jestem
--------------
wplacilem 50E i co mam dalej zrobic ?

#642839 23/08/2006 20:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
kurna po prostu graj, a jak w sumie obstawisz 100E po kursie minimum 50 Euro i bedzie to przed 15 wrzesnia to dostaniesz bonus, takie trudne ?

#642840 23/08/2006 20:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
kurna co ja pisze a edita nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> kurs oczywiscie 1,50, myslalem o tych 50 Euro i sie jakos wstukalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#642841 23/08/2006 20:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
ok. pietrok1908 ja tylko z gory zakladam ze przegrywam te moje 50E i co dalej ?
faktycznie tak jak napisal Ka-lolek mam wplacic drugie 50 E ?
pytam bo inaczej sie hra z luznej reki a inaczej jak trzeba cos mocniej kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)

#642842 23/08/2006 20:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
ok. pietrok1908 ja tylko z gory zakladam ze przegrywam te moje 50E i co dalej ?
faktycznie tak jak napisal Ka-lolek mam wplacic drugie 50 E ?
pytam bo inaczej sie hra z luznej reki a inaczej jak trzeba cos mocniej kombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)
Bolo jeśli z góry zakładasz to wpłać 100e zagraj 2 zakłady po 50e i bedziesz miałluz jeśli wpłacsz 50e ok, ale jak wygrasz bo jak przegrasz musisz zagrać 2 zakład za 50e a Twoje konto będzie niestety zero więc co Ci pozostanie, to co pisali poprzednicy

pozdro

#642843 23/08/2006 20:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Ja też nie bardzo czaje , wpłacam 50 e? ok? gram coś po 1,5 , wtapiam , na koncie zero , wpłacam nastepne 50 e , gram , i dostaje automatycznie 50 euro? . Aha i ile się czeka na wyplate z tego bukmachera?

#642844 23/08/2006 20:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Bolo jeśli z góry zakładasz to wpłać 100e
wlasnie mi o to biega ze wplacilem 50E , ale czy napewno jest tak ze jak to wtopie i wplace nastepne 50 ktore postawie to dostane bonusa ?
-----------
ps . na betbrainie nie ma juz chyba ich baneru z bonusem

#642845 23/08/2006 21:33
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
Quote
Bolo jeśli z góry zakładasz to wpłać 100e
wlasnie mi o to biega ze wplacilem 50E , ale czy napewno jest tak ze jak to wtopie i wplace nastepne 50 ktore postawie to dostane bonusa ?
-----------
ps . na betbrainie nie ma juz chyba ich baneru z bonusem

Logika wskazuje, że dostaniesz.
Aby mieć pewność napisz do supportu (w Australii jest dzień)
- szybko odpisują.


Po weryfikacji otrzymałem:
Thank you for promptly supplying your identification. As these documents
have now been verified, there will be no delay in processing your first
settlement request.


Baner jest nadal, tylko ze jest wymiennie z innym
(pojawia sie i znika). Wystarczy wybrać np inny %.

Strona 1 z 20 1 2 3 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1