Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20
#642886 22/09/2006 13:25
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
a mnie oni juz powoli *^%%%#$...
wpłacić kaske do nich to moglem w 3 sekundy i jakoś wielkich środków ostrożności nie napotkalem. Ale wypłata... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Najpierw wielkie zawracanie D*** z tą weryfikacją. Nie mam skanera w domu, i te wszystkie skany to byl pewien problem. I co rusz to coś im nie stykało. A bo to nie, a jeszcze chcemy tamto, sretetetetete. Noooo ale w końcu po cięzkich bojach udalo sie zweryfikowac konto. W niedziele zlecilem wyplate przelewem bankowym. I na dziś MUSIAŁEM miec tą kaske i co???? oczywiście nie ma!! czy mógłbym mi ktoś powiedziec ile się czeka na kaske od nich?? bo mnie już c**** strzyka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> w 5 dni roboczych nie mogą się wyrobić z przelewem???? A tyle sie naczytalem jaki to solidny buk. Czy te wyplaty od nich zawsze tyle (i w ogóle ile?) trwają??

Generalnie całe rzesze ludzi narzekają na bwin, a tymczasem przynajmniej jesli chodzi o moje doświadczenie, to centrebet w sprawie wyplat im do pięt nie dorasta. z bwin wszystko przebiegło mega sprawnie! Żadnych schiz! i po 2-3 dniach mam już dostęp do swojej kaski! A tutaj? "wielki" Centrebet a na swoje pieniądze mam czekać ile czasu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

generalnie jestem spokojny, ale się dzisiaj naprawde już tym wq$^%*^$%*

Bonus: Unibet
#642887 25/09/2006 14:38
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
naprawde nikt nigdy od nich nie wyplacał?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

niech ktoś mi powie ile trwa ta pierwsza wyplata... Czekam od zeszłej niedzieli i wciąż nic!! dla mnie to są &%%$&%&^ a nie buk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> NIGDZIE jeszcze nie mlem takich schiz z wyplata jak z Centrebet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#642888 25/09/2006 15:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
rockeman : ja Ci nie pomoge (mam konto u nich od niedawna) ale moze Ty pomozesz mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
chca ode mnie " papier potwierdzajacy miejsce zamieszkania (nie starszy niz 3 miesiace)"
wystarczy rachunej np.za energie czy tv/net ? czy to musi byc cos innego ?

i jeszcze jedno , wysłałes im skany czy faxowałes ?
pozdrawiam

#642889 25/09/2006 16:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
bolo lacznik eh z tym to też mialem problemy, bo nie mam skandera a mieszkam na wsi i musialem "pare" kilosow na rowerku popier**** do najbliższej kafejki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ja im wyslałem skan dowodu (mam stary dowód czyli tych stronek ze zdjęcie, i tej z tyłu z adresem) i skan karty kredytowej którą dokonywalem depozytu (obie strony). Na to mi odpisali, ze otrzymali te moje skany, aaaaale chcą jakiś dokument na którym będzie widnialo moje imie i nazwisko, adress zamieszkania. No to ja jeszcze raz wysłałem im skan dowoodu i opisalem jak idiotom co widnieje na owym skanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> czyli zafundowalem im opis w stylu "foto - foto, over foto is my name... itd.". Oczywiście to ich nie usatysfakcjonowało i ponownie mi wysłali maila, ze mam wlasnie wyslać im jakiś dokument na ktorym jest moje imie ,nazwisko i adres i ten dokument nie moze byc starszy niż 3 miechy (data musi być widoczna). Moze to być rachunek telefoniczny, rachunek za prąd, cokolwiek. Byle byly te wymagane przez nich dane. Ja wysłałem skan wyciągu z konta bankowego, ten który banki przysylają pocztą. I to juz wystarczyło. Po dniu czy dwóch dostalem potwierdzenie na maila ,ze moje konto jest w pelni zweryfikowane i juz mogę dokonywać wyplaty. Noooo..... ale z tą wypłatą teraz mam jazdy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> czekam już od zeszlej niedzieli i caly czas nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a naprawde baaaardzo potrzebuje tej kaski. Jakąs godzine temu wysłałem im maila z pytaniem co sie dzieje z moją kaską i kiedy w koncu ją otrzymam. Dodałem tez co o nich myśle, i napisalem, ze jestem zawiedziony takim traktowaniem klienta, i ze jeszcze od żadnego buka wyplata nie trwala tak długo. Poprosiłem o szybką odpowiedź i teraz czekam na ich odezwe. O wszelkich nowościach z tym związanych dam cynka w tym temacie.
chciąz licze ,ze któryś z userów forum wcześniej napisze tutaj ile czekał na ta wypłate.... będę bardzo wdzięczny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#642890 25/09/2006 16:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
wyslalem im jako potwierdzenie adresu zamieszkania ... decyzje o przyjeciu na studia (byla pieczatka Uniwerka wiec uznali jako pismo urzedowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i po 1 dniu kasa byla na MB

#642891 25/09/2006 16:56
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
po jednym dniu?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ja wypłaty dokonywałem przelewem bankowym i coś się nie moge jej doczekać... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#642892 25/09/2006 18:50
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Dzieki wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ps. to wyglada na to ze najlepiej wyplacać na MB , tylko czy nie robia klopotow jak wplacalem kartą ? (pytam na przyszłosc bo narazie za malo zeby wypłacic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#642893 25/09/2006 20:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
U nich jak sie wysle odpowiednie dokumenty to weryfikuja w kilka godzin. A jak cos im nie pasuje to czasem nie odpowiadaja i tydzien.

Poza tym warto pisac nr konta (login) w temacie maila bo bez tego tez czasem ignoruja nasze maile.

Ja sie meczylem z nimi ponad tydzien ale po wyjasnieniach tutaj wyslalem skany jeszcze raz i tego samego dnia zweryfikowali.

Wojtek

#642894 25/09/2006 20:58
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
ja z samą weryfikacja miałem problem jedynie z tym, ze do końca nie czaiłem o co im biega. Bo wysylałem skan dowodu, a oni prosili o dosłanie jakiegoś dokumentu gdzie będzie moje imie, nazwisko i adres. I to było dla mnie maslo maślane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no ale dla świętego spokoju wysłałem im ten wyciąg z konta gdzie były te dane, i później już tylko dostalem maila, ze konto jest zweryfikowane.

bolo lacznik, ja też chciałem wypłacać na MB, ale z tego co doczytałem, to na MB mozesz wypłacić tylko jeśli z MB wpłacaleś. Choć mój "anglik" nie jest zbyt dobry, więc mogłem źle zrozumieć co czytam. No ale na 95% nie mozesz wypłacić na MB.

Co do mojej sytuacji , to dostalem od nich odpowiedź na dzisiejszego maila w sprawie tej wyplaty. Napisali mi , ze w trosce o "security" musieli wszystko "checked" i dlatego to sie tak przedłuża. Tru tu tu tu pęczek drutu. Wypłate zlecalem w zeszlą niedziele, jednak im to całe wielkie sprawdzanie zajęło 3 dni najwyraźniej, bo napisali mi, ze już sam przelew został dokonany dopiero w środe (czyli od niedzieli do środy coś tam sobie jeszcze sprawdzali i weryfikowali). Napisali mi tez równiez, z jeśli do jutra nie będzie kasy na moim koncie to mam dac im znac i oni tym sie zajmą. No jeśli faktucznie przelewu dokonywali dopiero w środe, to teoretycznie jutro będzie ten 5-ty "regulaminowo" dzień, aby przelew dotarl na moje konto bankowe. Nie wiem czy "odległość" przy przelewach ma jakieś znaczenie. W końcu Australia jest kawalek od nas i nie wiem czy to też nie ma wpływu na czas oczekiwania.
Jak dostae kaske to napisze o tym w temacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#642895 28/09/2006 04:26
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
To co wyczynia Centrebet to jest jeden wielki niesmaczny żart <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Czekam juz od zeszlej niedzieli (17 września) na swoje pieniądze! napisalem im wczoraj drugiego juz maila w tej sprawie i przed chwilą dostałem odpowiedź. Czego sie dowiedziałem? Że na moje życzenie mogą się dowiedzieć co dzię dzieje z moimi pieniędzmi, ale w takim wypadku musialbym się liczyć z dodatkowymi kosztami z tym związanymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Jeszcze z czymś takim się nie spotkałem!!! W żadnym z buków/pokerroom'ów nie miało miejsce takie traktowanie klienta!
Jutro jak nie bedzie kasy na koncie, to pierwsze co robie, to napisze maila do tego calego Rankingu i przedstawie całą zaistniałą sytuacje! jak taka amatorszczyzna jak Centrebet moze mieć ocene A- <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ZA CO?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Nikomu ich nie polecam, chyba że Wam wszystko jedno czy odzyskacie swoje pieniądze czy nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#642896 29/09/2006 13:36
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
naprawde nikt nie mial takiego problemu z nimi jak ja??

cały czas trwa wymiana maili... w końcu zlecilem to "trace", bo napisali mi, ze jeśli kasa nie dotarla na moje konto, to Centrebet pokrywa koszty tego sprawdzenia. No kasa nie dotarła to chyba logiczne. Oni tymczsem mi odpisali ,ze to nie ich wina, bo pieniądze wyslali!! No ale to czyja jak nie ich?? moja?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
wyslałem wiec kolejnego maila w ktorym napsialem, ze być moze oni wysłali kase, ale na zle konto, zły adres! i poprosilem o jakiś dokument/skan potwierdzający, ze wysłali kase własnie na moje konto bankowe!
Odpowiedź:
"Tomasz

Thank you for your email.

Our Accounts team are currently not in the office. They will be able to attend to your query as soon as they return Monday.
If you require any further information please do not hesitate to contact us at [email][email protected]."
[/email]

Taki wielki bukmacher i tam naprawde ani jedna osoba nie pracuje w weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> czy to jest mozliwe, czy mnie w ch**** robią?

tego co oni odwalają nie da sie po prostu określić słowami...

#642897 29/09/2006 19:34
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
naprawde nikt nie mial takiego problemu z nimi jak ja??

Our Accounts team are currently not in the office. They will be able to attend to your query as soon as they return Monday.

Taki wielki bukmacher i tam naprawde ani jedna osoba nie pracuje w weekend <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> czy to jest mozliwe, czy mnie w ch**** robią?
...

Rozumiem, że jestes zdenerwowany ale do wyjasnienia potrzebny jest pewnie bardziej qmaty.
(a ci zarabiają wystarczajaco wiele w tygodniu)
W banku tez w weekend niewiele załatwisz.

Inni pewnie nie piszą bo wpłacali przez MB.

#642898 04/10/2006 07:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
po wieeeeeeelkich bojach i kilkunastu mailach (pratycznie w kazdym pisłem/pytałem o to samo - bo jacyś oni nierozgarnięci...) odzyskalem swoje pieniądze. Nie chce mi sie juz nawet tych zmagań opisywać, bo mam Centrebetu po dziurki w nosie. Grunt ,ze pieniądze odzyskane. Ale myśle, ze w dobrym smaku byłyby jakieś choćby suche przeprosiny za te wszelkie trudności jakie mi zafundowali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

rada dla "nowych" - nie wyplacajcie od nich kasy poprzez przelew bankowy! Oni jeszcze nie umieją go dokonać prawidłowo, więc naprawde szkoda Waszego czasu i nerwów.

MB - kasa była w ciągu 24h

#642899 21/11/2006 22:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
od wczoraj ich stronka mi sie nie otwiera , wie ktos cos moze co sie tam dzieje ?

#642900 22/11/2006 01:24
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Quote
od wczoraj ich stronka mi sie nie otwiera , wie ktos cos moze co sie tam dzieje ?
To nie u nich.
Otwieram i gram bez problemów (Opera 9.02)

#642901 22/11/2006 06:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
dzieki , zdaje sie ze to ten moj zwariowany maxthon ;-)

#642902 22/11/2006 07:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Jest u nich jakas promocja dla nowych uzytkownikow ??

lleyt1 #792524 17/12/2006 07:47
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
czy ma ktols problem z ladowaniem ich strony??

ermano #801718 21/12/2006 13:10
Dołączył: May 2006
Posty: 281
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 281
jakie dokumenty potrzebne są przy wypłacie?

justine-1 #809960 25/12/2006 11:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Mam następujący problem.

Zarejestrowałem się u nich, przysłali mi moje ID (login). Wpisuję ten login oraz hasło i wyskakuje mi komunikat Invalid internet password Normalnie ch.j mnie strzela. Spróbowałem jeszcze zalogować się do pokera, to wyskakuje mi komunikat, że moje konto jest czasowo zamknięte. Normalnie paranoja. Rozumiem gdyby robili jakieś problemy z wypłatą pieniędzy ale przy otwarciu konta ? Chyba jednak podaruję sobie granie u nich, jedynie skorzystam z freerolli na pokerze, o ile oczywiście odblokują mi konto mad

Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec), 2,563 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,897
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1