ano temu nie , Panie bolo_lacznik ze Krupoviesa, Ro..."> ano temu nie , Panie bolo_lacznik ze Krupoviesa, Ro...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
finał Boca - (?) ,hmmm, czemu nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ano temu nie , Panie bolo_lacznik ze Krupoviesa, Rodríguez i Gago mieli zle nastawione celowniki przy karnych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Boca - Nacional 2-1 (0-1) potem karne i 1-3 +stat. [soccernet.espn.go.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
po powrocie z "urlopu" (w To i Owo jest cudownie , polecam) takie male bla,bla :
Połfinały itd (brawo Colo za awans do finału) a dzis mecz rewanzowy miedzy meksykanska Pachuca a brazylisjskim Atletico PR

Estadio: Hidalgo de Pachuca

Pachuca: Miguel Calero, Marvin Cabrera, Leobardo López, Aquivaldo Mosquera, Fausto Pinto, Fernando Salazar, Jaime Correa, Gabriel Caballero, Andrés Chitiva, Christian Giménez y Juan Carlos Cacho.

Atlético Paranaense: Cléber, Jancarlos, Danilo, César, Michel, Erandir, Alan Bahía, Christian, David Ferreira, Denis Marques y Marcos Aurelio.

ost.spotkania :
2006-11-15 Atlético-PR - Pachuca 0-1
2006-11-12 Pachuca - Atlante 2-2
2006-11-05 Santos Laguna - Pachuca 1-1
2006-11-01 Pachuca - Lanús 2-2
2006-10-29 Pachuca - Toluca 3-1
--------
2006-11-19 Sao Paulo-SP - Atlético-PR 1-1
2006-11-15 Atlético-PR - Pachuca 0-1
2006-11-12 Atlético-PR - Gremio-RS 2-3
2006-11-09 Atlético-PR - Corinthians 1-2
2006-11-04 Flamengo-RJ - Atlético-PR 1-0
-

Tylko i wylacznie na podstawie tego ze miałem (watpliwa) przyjemnosc obejrzenia 1 spotkania Atlético-PR - Pachuca 0-1 , i dwoch spotkan ligowych Atletico , zdecyduje sie zagrac na gospodarzy .
Pierwszy ich mecz był okropnie nudny , jedna i druga ekipa bała sie zaatakowac rywala i wiekszosc gry to srodek boiska +sporo fauli , jednak gdy gracze Pachuci troszke przyspieszali gre , widac było ze potencjał maja ogromny i mysle ze dzis zwyczajnie zabiegaja swoich rywali .
Boje sie tylko tego wyniku z 1meczu , ale mysle ze Pachuca nie zagra na 0-0 bo .....bo tak mysle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zdaje sobie sprawe ze 3mecze to za mało by wydawac wyroki , ale dla mnie atletico (w takiej dyspozycji) to cienkie bolki i jesli nic sie nie zmieniło od ich ostatniego meczu ligowego (1-1 z Sao Paulo) to dzis Pachuca nie powinna miec z nimi problemow .
Dodam tylko ze obie ekipy niemal w identycznych składach jak z 1 meczu .

03:00 Pachuca - Atlético-PR Typ 1 @1.9 1/10
podaje 1/10 bo ostatnio co tu nie naskrobie to wtopa , osobiscie gram troszke mocniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
ps. overek rowniez mi krazył po mozgownicy ale to 1 spotkanie jakos mnie tak odrzuca , co nie znaczy ze jeszcze sie nie skusze ;-)

Jak nie wejdzie to po raz kolejny poczuje sie oszukany przez telewizje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Pachuca - Atlético-PR 4-1 ale przestaje wierzyc w statystyki z TEJ [soccernet.espn.go.com] strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
dzis w nocy (1:30) colo colo podejmuje na el monumental meksykanska pachuce w drugiej czesci finalu copa sudamericana, przyjmuje do tepej swiadomosci, ze serce moze zagluszac rozum, wiec rowniez jedynie w formie luznych przemyslen, bo w tym wypadku (nawiazujac do wpisu w argentynie) serce kloci sie z kursem ;-); analizujac sklady i gre obu zespolow widze tu tylko jedno rozwiazanie, czyli wygrana gospodarzy, niewiele osob spodziewalo sie chilijczykow w finale, ale doszli tu w niezlym stylu, moim zdaniem lepszym niz faworyzowana pachuca, na papierze rozwazam 1 ht, ale na razie tylko na papierze... w nocy podam sklady i troche faktow, zeby luzne przemyslenia nabraly odpowiedniego ksztaltu...

--
pzdr.bcn1899 *no hay explicacion para esta loca pasion / dale boca! dale albo!*

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, Sensei, betowiec, forty, burbon), 1,333 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,743
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1