|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2003
Posty: 17 |
Witam
Czy ktos sie spotkal ze zlym rozliczeniu meczu tzn. np. So 17-07-04 19:30 FC Zlin - Atlético Madrid Puchar Intertoto 2 X (2-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a wynik byl FC Zlin - Atlético Madrid 2-4 Pozdrawiam Jerzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
Oryginalnie wysłał Jerzy: [qb]Witam
Czy ktos sie spotkal ze zlym rozliczeniu meczu tzn. np. So 17-07-04 19:30 FC Zlin - Atlético Madrid Puchar Intertoto 2 X (2-2) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> a wynik byl FC Zlin - Atlético Madrid 2-4 Pozdrawiam Jerzy[/qb] w takich sprawach - smialo pisz do supportu
|
|
|
Link skopiowany do schowka