|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
witam mam taka prosbe, a mianowicie czy mogłby ktos stworzyc, arkusz w excelu do progresji o stalym zysku ? chodzi mi o tego typu arkusz jak na stronie sport-profit . com/ [ dzial software ] tylko zeby mozna bylo wpisac sobie dowolna ilosc poziomow. sam probowalem, ale nie dalem rady ;/ wymyslec takiej formułki zeby mozna bylo sobie "przeciagnac" w dol kursorem i skopiowac, aby liczylo tyle poziomow ile bede chcial.
z gory dzienkuje i pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Nie ma takiego pojęcia jak stały zysk w progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zawsze można wtopić
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
o matko... powaznie mozna przegrac ? moze zobacz pierw ten arkusz a potem pisz to raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a po drugie chodzi o staly zysk na czysto, bo wiadomo ze jak masz srednio kurs 3 i mnozysz stawki x2 to z kazdym nastapenym poziomem wygrana rosnie,a przy stalym zysku wygrana masz jednakowa... omg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
happymetal zrob sobie sam rozpiske w exelu, to nic trudnego wystarczy kilkanascie minut <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) i troche checi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
akurat nie do konca o takie cos, ale to jest fajne przyda sie rowniez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dzeinki za tego linka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
btw. czy myslicie ze granie progresja o stalyym zysku moze byc dochodowe ? stawki rosna dosyc wolno, tylko przy dluzszej seri moze byc problemz rozbiciem na mniejsze progresje, ale to chyba da sie wymyslec jakis w miare logiczny ropisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> co o tym myslicie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 184 |
zalezy od budzetu jakim dysponujesz, i na jakie druzyny grasz, jezeli mniewasz ze progresja szybko sie skonczy grasz stawka zwiekszajaca sa, ja osobiscie reguluje to roznie, zalezy ile progresji mam aktualnie rozpoczetych, jaki poziom itp, mozna zaczac od wysokich stawek, a na ktoryms poziomie zadowolic sie stalym zyskiem
pozd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23 |
Jesli chodzi Ci cos takiego:
poziom 1 WYGRANA KURS ?stawka? poziom 2 WYGRANA KURS ?stawka? poziom 3...
gdzie WYGRANA--->ile chcesz byc na czysto po uwzglednieniu wszystich wkladow KURS---> wiadomo ze aktualny kurs <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
?stawka?---> Wyliczana automatycznie
to zrobilem kiedys cos takiego. Podaj email to dostaniesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
tak wlasnie o to mi chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> moj mejl to bobas_pm@go2.pl , dzienki z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 23 |
Done. Napisz czy dziala (przepisalem z Openoffice na Excel bo osobiscie Openoffice bardziej mi odpowiada).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 67 |
dziala dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> dzienki serdeczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka