|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 99 |
Prosze o odpowiedz czy Western Union wysyla bez prowizji pieniadze do bukmacherow (Sportingbet, Betfair, Betandwin), oraz co trzeba zrobic chodzi mi o tok operacji by moc wplacic pieniadze do w/w bukmacherow. Dziekuje
Last edited by Experto; 25/10/2005 17:07.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Nie wiem czy z Polski wpłacisz do Betfair czy B&W przez WU, gdyż w tym przypadku chodzi o przekaz Quick Pay. Potrzebny jest do tego formularz niebieski, obsługujący wpłaty do firm, a nie standardowy zielony, czyli person to person.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Czy można wysłac kase przez western union do Betandwinu ??
miał ktoś z tym styczność??
za przelew do 120 zł płaci sie chyba cos koło 30zł opłaty z tego co wiem ale czy jest mozliwosc ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
bez prowzji ? pomysl.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
D_M możesz wytłumaczyc to dokładnie bo nie kumam o co chodzi??
nigdy nie korzystalem z tego a chciałbym sie czegos dowiedziec
|
|
|
Link skopiowany do schowka