|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
ciekawe czy jest jakaś strona z informacjami o limitach buków, może już czas na nią, może buki zaczęłyby myśleć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 9 |
Wydaje mi sie ze nie tyle wygrywanie czy wyplacanie wplywa na limity u bookow co sama czestotliwosc grania. Dostalem limity w sportingbecie mimo, ze jestem u nich stratny i jescze nic nie wyplacalem za to gralem praktycznie codziennie. Podobnie zreszta w b365 - tutaj bardzo szybko bo juz po paru tygodniach, max wygrana 225 $ (wyjatek liga angielska ok. 700 $), tenis 40 $ !!! U Willhilla dostalem limity po jakichs 2 miesiacach glownie na pilke - tylko na angielskiej moge wygrac ok 800 $ inne ligi cos kolo tylko 100 $, na rugby jeszce moge wygrac 4000 $ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, na koniach jescze ok 1500 $ wiec jest OK. Raz nalozone limity bardziej sie nie powiekszyly w przeciagu pol roku i mam nadzieje ze gorzej nie bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Centrebecie nigdy nie odrzucili mi zakladu ale tam gram na max 250$ do wygrania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30 |
Zgadzam sie z przedmowca. Nie tylko chodzi o wygrywanie tylko, nawet o to ze oni zauwaza pewne "nie zdrowe" wzorce obstawiania. W B365 tez bylem mocno w plecy, i tez mi wstawili limity jw. A najbardziej dokuczliwy jest ten 40 na tenisie. A tak dobrze placili za wynik w setach 2-1 i 3-2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
Niestety to cala prawda o bukach, nie dadza sie oskubac. Preferuja tych co zostawiaja kase. Z limitami nie da sie grac. Najlepszy sposob to nie wychylac sie ze stawkami i obstawiac u kilku bukow to same spotkanie rozkladajac stawke. Pytanie czy dostal ktos limit w Olympicu?, tam maja duze limity i nigdy nie slyszalem zeby kogos ta przycieli
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 9 |
Nie spotkalem sie jeszcze z limitami u bukow ale powiedzcie mi czy np jak dostanie sie limit 40 euro na mecz to nie mozna postawic kilka razy? np 10x aby w sumie bylo 400 euro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30 |
nie mozna. Mozna postawic 10x 4 albo raz 40 i to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Kiedys bylo jeszcze tak, ze mzna bylo dzwonic do nich i skladac dodatkowe zaklady, ale teraz mowia niestety Pan juz wykorzystal swoj limit <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A nie slyszalem jeszcze, zeby komus dali limity w Olimpic, podobnie jak w Pinnacle i jeszcze paru innych tego typu bukach. Oni raczej mocno monitoruja cene i podlega ona ciaglej fluktuacji, zeby caly czas miec zrownowazona ksiege.
A tu tak jak ciekawostka mail ze Stan James : "Our Sports Trader has restricted your bets placed on Tennis due to the winning percentages on the account. Unfortunately this account will be restricted for future bets."
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Niektórzy twierdzą, że limity w necie to będą się zaostrzać. Ja jestem przeciwnego zdania.
Już od dłuższego czasu obserwujemy ofensywę P2P. Główny slogan, jakimi takie serwisy zachęcają do gry to "brak limitów na stawki i wygrane". Dokładając do tego drugi ważny argument przemawiający za P2P czyli kursy wyższe o 10-20% jedyną przewagą internetowych bukmacherów nad P2P pozostaje możliwość grania zakładów w kombinacjach. Ale to też już tylko kwestia czasu. Reasumując: nadchodzą ciężkie czasy ale nie dla graczy, tylko dla firm bukmacherskich.
Przetrwają tylko najlepsi, czyli firmy będące w stanie konkurować limitami i marżą (np. Pinnacle). Natomiast firmy prowadzące tak restrykcyjną politykę limitową jak betAndWin zostaną zepchnięte na margines o ile nie otworzą się na klienta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Wg mnie bucki powinny robic tak, ze limit na jednorazowy zaklad jest powiedzmy 100$ (moze wiecej na niektore rzeczy) ale za 5 minut mozna znowu to samo obstawiac. Buck mialby szanse zmienic kurs jesli wystawil cos blednego a gracz moglby stawiac wlasciwie ile chce.
A B&W dopuki bedzie wystawiac takie kursy jak na siatkowke dzisiaj: 18:00 Ethnikos Alexandroupolis 1.65 Orestiada 2.00 (bylo 1,8 1,8 wczesniej) to bedzie mialo rzecze zwolennikow a moze nawet wielbicieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy kiedy przegladalem oferty P2P w Gamebookers:
w pilce recznej GB wystawilo:
€ 38.00 @14.00
a w P2P jest oferta. € 154.70 @47.00
Jesli oferuja tak slaby kurs (3x mniejszy niz oferta P2P) to dlaczego chca sprzedac tylko tak smieszna ilosc? Podobnie w 5dimes czy BW - wiele razy limit uratowal mnie przed wieksza wtopa u tych buckow. W dimes stawialem kilka razy na s-league i gdyby nie to, ze limit nyl 100$ to bym pewnie u nich byl teraz do tylu a nie grubo do przodu.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30 |
Wg mnie bucki powinny robic tak, ze limit na jednorazowy zaklad jest powiedzmy 100$ (moze wiecej na niektore rzeczy) ale za 5 minut mozna znowu to samo obstawiac. Buck mialby szanse zmienic kurs jesli wystawil cos blednego a gracz moglby stawiac wlasciwie ile chce. I to powinno byc naturalne. Bo nie chodzi o to, zeby buk wystawial sie na jakies ryzyko i niespodziewanie przyjmowal duze zaklady. Ich zadanie powinon polegac na rownowazeniu swojej ksiegi przy 10% marzy i maksymalnym obrocie. Wiec po przyjeciu wiekszego zakladu powinni odpowiednio dostosowac kursy i znowu kazdy moze stawiac maksymalne stawki. Wprowadzanie limitow indywidualnym graczom moim zdaniem jest nielegalne. Buki w swoich reklamach pokazuja, ze mozesz do nich przyjsc i wygrac. Ale w rzeczywistosci blokuja ci konto przy pierwszyvh wygranych. W takiej sytuacji, podobnie jak przy papierosach powinna byc obowiazkowa notatka: "Pamietaj, ze my nie dzialamy po to, zebys Ty wygral jakas kase, dostarczamy rozrywki a Ty za to placisz" . W Anglii tocza sie dyskusje na ten temat w powaznych srodowiskach i jest nawet prawdopodobne wystapienie w tej sprawie do sadow czy jakis organizacji konsumenckich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037 |
A ten nowy Mansion, jak u nich z limitami ? Strasznie podkreslaja ze u nich duze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />? Prawda czy falsz?:)
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
A B&W dopuki bedzie wystawiac takie kursy jak na siatkowke dzisiaj: 18:00 Ethnikos Alexandroupolis 1.65 Orestiada 2.00 (bylo 1,8 1,8 wczesniej) to bedzie mialo rzecze zwolennikow a moze nawet wielbicieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Znając życie, pewnie w tym przypadku wejdzie 2 w expekcie (kurs 2.7 teraz 2.2). B&W mając w swojej stajni betoto powinno być bliżej greckich źródeł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30 |
A ten nowy Mansion, jak u nich z limitami ? Strasznie podkreslaja ze u nich duze ? Prawda czy falsz?:) Przez to, ze jest nowy i dodatkowo jest to czesciowo p2p, a czesciowo buk to moga miec wysokie limity. Jednakze bylbym z nimi ostrozny. Wiekszosc kadry zarzadzajacej przeszlo tam po tym jak zostali wylani z Canbet. A Canbet praktycznie rozlozyli na lopatki. Tylko dofinansowanie kapitalowe i polaczenie z innym bukiem, uratowalo ta solidna firme. A pamietam, ze dawali tam wysokie limity i super kursy na total goals. Ale co z tego skoro Mansion, moze skonczyc tak jak Sporting Options.Nie przypadkiem Mansian ma w SBR tylko C+.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Znając życie, pewnie w tym przypadku wejdzie 2 w expekcie (kurs 2.7 teraz 2.2). B&W mając w swojej stajni betoto powinno być bliżej greckich źródeł. Witam, Jakby nie patrzec: Ethnikos Alexandroupolis - Orestiada 6:00 PM 1:3 Czasami "szalenstwo" BW przynosi im dobre efekty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrowienia, Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6 |
jestem nowy na tym forum i mam pytanie na temat expekta. od pewnego czasu poza "zwykłymi" zakładami zainwestowałem w progresje. od niedawna mam stałke i postanowiłem grać przez net. niedawno założyłem konto w ekspekcie i jest na razie ok. a dziś przez przypadek znalazłem to forum i trochę mną zatrzęsło - przeczytałem, że buki internetowe zakładają limity, zwłaszcza na takich jak ja:) czy w ekspekcie są jakieś limity na wysyłane zakłady? w regulaminie jest tylko o limicie wygranej na kupon (to mi nie grozi:). czy ktoś z was dostał taki limit? według czego go przyznają - od ilości zakładów czy kwot? jakiego rzędu to kwoty? wpakowałem w ekspekta sporo (jak dla mnie kasy) i nagle mogę się niemile zdziwić:(
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30 |
w exkekcie czesc stawki biora Ci od razu, a nad reszta sie zastanawiaja. no i czasami tej reszty moga Ci nie dac. Ale mi sie wydaje, ze oni w ogole maja raczej nie wysokie limity, a nie ograniczaja zbytnio indywidualnych klientow. ale mialem tam krotko konto, wiec trudno powiedziec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6 |
hej limar piszesz "rzaczej nie wysokie limity" tylko nie wiem co to znaczy:) rzędu 10 zł, 100 zł, 1000 zł, 10000 zł? wiem, że dżentemeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale to dla mnie naprawdę wazna sprawa:) a z innnej beczki. u kogo radzicie załoyć konto, by się nie stresować limitami. dotychczasd grałem u naziemnych i było ok. ale teraz stałem się leniwy:)(na marginiesie chpdzi o konto w PLN)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Chce troche rozruszac sure bety i dlatego pytam o limity u takich bukmacherów jak:
Interwetten Ladbrokers Betoto Nordicbet Coral
Czy 2-3 tys.$ to dla nich jakis problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tak, w interwetten, betoto i nordicbet to problem, pograsz tak góra przez kilka tygodni. W coralu (eurobecie) może trochę dłużej ale też nałożą limity. W ladbrokes nie wiem, ale to chyba też nie jest buk, u którego gra się bezkarnie za takie stawki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
hej limar piszesz "rzaczej nie wysokie limity" tylko nie wiem co to znaczy:) rzędu 10 zł, 100 zł, 1000 zł, 10000 zł? wiem, że dżentemeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale to dla mnie naprawdę wazna sprawa:) a z innnej beczki. u kogo radzicie załoyć konto, by się nie stresować limitami. dotychczasd grałem u naziemnych i było ok. ale teraz stałem się leniwy:)(na marginiesie chpdzi o konto w PLN) Raczej odpusc sobie te PLN. Nastaw sie, ze wplacisz jakas kase do MB przeznaczona na gre i nie bedziesz czesto wylacal / wplacal. Wtedy masz dostep do na prawde dobrych buckow takich jak pinnaclesports czy pointbet - konta w euro czy $. Przejrzyj ich oferte i jesli CI odpowiada to ja bym dalej nie szukal. Jak Ci zalezy na PLN i chesz czesto wplacac / wyplacac na konto to ciezko soc dobrego znalezc - ja bym polecal Unibet ale tam marze sa znacznie wieksze niz w p i p. Wojtek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|