|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Witam. Zakladam nowy temat o tym buku bo starego nie moge znaleść. Jak doobrze pamiętam to ten buk nie cieszył się dobrą sława na tym forum. Ale chciałem się tam zapisać więc proszę o opinie na temat tego buka. Gadałem z gościem na livechacie i powiedział mi ze jest bonus 50% do 100 dolarów. Czyli wpłacamy 200 dolarów i dostajemy 100 bonusa. Obrót wynosi 5 razy bonus plus depozyt bez minimalnego kursu. Niestety jak spytałem o licencję bumacherską to gość nie mógł jej znależć. Proszę o opinie na temat Bombabet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
na stronie jest napsiane tylko 20% bonusa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Tez to mówiłem gościowi z supportu ale on mi powiedział że jest aktualnie bonus 50% max do 100 dolarów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
w regulaminach promocji jest tekst o 50% wiec wszystko ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
W zeszłym tygodniu dostałem e-meil 30% bonus Happy Hours w czwartek. Czy ta promocja jest co czwartek, czy tylko akcja jednorazowa?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
przykra niespodzianka... chce sie zarejestrwac a tu ... 21 lat trzeba miec. no coz, tego buka trzeba sobie bedzie jeszcze darowac
|
|
|
Link skopiowany do schowka