|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Proszę bardzo, ja właśnie głównie na live gram i było to liczone więc powinno być ok ;-) Jak coś to możesz dać znać czy jest tak jak pisałem - będzie info dla innych ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,587 |
POTWIERDZAM - po kontakcie z obsługą zaliczyli obrót 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385
a.k.a. jpmaster
|
|
a.k.a. jpmaster
Dołączył: Mar 2005
Posty: 385 |
Czas mija! Jeśli gracz Jan S. (15***023) zaloguje się na koncie gracza bet-at-home.com dzisiaj do 23:59 (CET), to wygra 2300.00 EUR! Jeśli gracz nie zalogował się w odpowiednim czasie, pula wzrasta o 50 EUR. Jutrzejszy "Zwycięzca dnia" ma szansę na 2350.00 EUR. nikt nie chce tej kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2013
Posty: 504 |
Podpucha  Najpierw dadzą Ci kasę a potem podadzą na tacy Kapicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
to żadna podpucha z tym bonusem powyżej, kiedyś na mnie trafiło, ale kwota 1/3 tego co obecnie jest do zgarnięcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Ja napiszę info nieco z innej beczki. Wpłacam czasem do Bet-at-home depozyt bo mają w miarę dobre kursy na live ( to moje zdanie ) Dziś trzeci raz w przeciągu miesiąca wypłaciłem na Neteller,który w końcu zaczął normalnie działać.
Trzeci raz jestem zaskoczony ,gdyż wypłaty na Netka realizują praktycznie z automatu po 0,5 minuty czasu. Na pewno to jest miłe dla gracza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Jakiś Helmut w dosłownym tego słowa znaczeniu  przytulił 3 tysiaki Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Miejmy nadzieję, że się ten Helmet dobrze opancerzył w jakimś raju podatkowym z tym groszem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Co mnie dzisiaj spotkało w tym pseudo buku to aż się nóż w kieszeni otwiera.
Wpłata Neteller, obrót po kursie 1.01 i wypłata przez Skrill, i chyba to im się nie spodobało, fakt że chce przenieść pieniądze z Net do Skrill, ale to nie zmienia faktu że regulaminu nie złamałem ponieważ obróciłem kwotę depozytu.
Po zleceniu wypłaty konto zablokowane i e-mail od ich gówno wartego psedu supportu z prośbą o skan dowodu, myślę sobie ok nie ma problemu, wysłałem, za chwilę e-mail że chcą odemnie Skan rachunku bankwego i wypłacić mogą tylko na ten rachunek( WTF ? przecież nigdy nie używałem mojego rachunku do transakcji w Bet-at-home) co najśmieszniejsze Ci idioci sami nie przestrzegają swojego regulaminu, dokładnie go przeczytałem i nie ma słowa o tym że firma zastrzega sobie prawo do wypłaty na konto według swojego widzi misie jest za to:
7. bet-at-home zastrzega sobie prawo do wykonania wypłaty na to samo konto, z którego została dokonana wpłata na konto gracza.
Podyktowałem im ten punkt i zażądałem zwrotu depozytu na konto z którego wpłacałem (konto Neteller)
Odpowiedź od supportu że wypłacić mogą mi tylko na konto bankwe i mam im wysłać zdjęcie lub skan na którym jest widoczny mój rachunek i dane ( potwierdzenia, rachunki itd mam tylko w formie elektronicznej a musi być w papierowej, i w tym celu według tej pseudo pokurwionej firmy mam się udać specjalnie do banku)
Odpisałem im w takim razie że nie posiadam rachunku bankowego, pierwsze słyszę żeby gracz był zobowiązany do posiadania rachunku w banku, według tego czegoś zwanego bet-at-home chyba tak jest, mail który mi wysłałi po prostu rozwalił mnie na łopatki:
Jeżeli nie posiada Pan rachunku bankowego, prosimy o jego otwarcie, a następnie o przesłanie do nas kopii umowy z bankiem.
Czekamy na dokument.
Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół bet-at-home.com
Ja tu czegoś czy tam pracują idioci czy najzwyklejsze chamy które specjalnie utrudniają wypłacenie pieniędzy, we wszystkim najśmieszniejsze jest to że nie skorzystałem z żadnej promocji, nie uzyskałem praktycznie żadnych zysków, bo kwota kórą chce wypłacić jest praktycznie taka sama jak wpłaciłem, czyli jednym słowem chcą mi ukraść mój depozyt, tzn może nie bezpośrednio bo niby chca mi wypłacić na konto( czemu nie na Netka skoro stamtad przyszło depo) tylko czy wypłacać pieniądze na konto po tym co się ostatnio czyta na forach, US, BAH itd, kwota 4 cyfrowy i trochę szkoda darować tym skur....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Tak jak już Pana informowaliśmy we wcześniejszej korespondencji środki z konta gracza będą mogły zostać wypłacone tylko na rachunek bankowy.
Dalsze kroki w Pana sprawie zostaną podjęte dopiero po przesłaniu nam zdjęcia dokumentu oficjalnego potwierdzenia własności rachunku bankowego.
Życzymy miłego popołudnia.
Serdecznie pozdrawiamy,
Według tych błaznów mam im wysłać umowę z bankiem, i niech mi ktoś napiszę że to nie jest skurwysyństwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,843 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,843 Likes: 12 |
Uznali to za cos w stylu prania kasy  . Sa dwie firmy gdzie sie robi bez konsekwencji taka rzecz jak chciales zrobic ,ale na pewno nie jest to BAH
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Możliwe, wcześniej takie akcje przechodziły, wczoraj zrobiłem to samo i przeszło, dzisiaj już nie puścili, możesz napisać jakie to firmy ?
Napisalem
Last edited by rafal08; 30/04/2015 20:52.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Wpłata Neteller, obrót po kursie 1.01 i wypłata przez Skrill, i chyba to im się nie spodobało, fakt że chce przenieść pieniądze z Net do Skrill, ale to nie zmienia faktu że regulaminu nie złamałem ponieważ obróciłem kwotę depozytu. Dlaczego nie zrobiłeś tego normalnie, czyli wypłata kasy z Netka i wpłata kasy na Skrill? To jest firma bukmacherska, a nie pośrednik płatności.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
Wpłata Neteller, obrót po kursie 1.01 i wypłata przez Skrill, i chyba to im się nie spodobało, fakt że chce przenieść pieniądze z Net do Skrill, ale to nie zmienia faktu że regulaminu nie złamałem ponieważ obróciłem kwotę depozytu. Dlaczego nie zrobiłeś tego normalnie, czyli wypłata kasy z Netka i wpłata kasy na Skrill? To jest firma bukmacherska, a nie pośrednik płatności. Więc dlatego obróciłem depozyt 1x, tak jak jest w regulaminie. Dla mnie najbardziej nie zrozumiałe jest to dlaczego te downy chcą mi wypłacić na konto bankowe ? jeśli im coś nie pasuje to powinni tą kase zwrócić na konto z którego było robione depo i myślę że tak by zrobił każdy buk.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
po prostu nie zostałeś potraktowany jak normalny gracz, tylko kombinator.inna sprawa jakbyś postawił po jakimś normalnym kursie(grałeś choć tam czasami?) regulamin w tym buku jest taki elastyczny żeby mogli łapać za dupę w podobnych wypadkach, ew przytulać środki potencjalnych cwaniaków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
Sa dwie firmy gdzie sie robi bez konsekwencji taka rzecz jak chciales zrobic ,ale na pewno nie jest to BAH jakie to firmy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2009
Posty: 1,335 |
Więc dlatego obróciłem depozyt 1x, tak jak jest w regulaminie. Dla mnie najbardziej nie zrozumiałe jest to dlaczego te downy chcą mi wypłacić na konto bankowe ? jeśli im coś nie pasuje to powinni tą kase zwrócić na konto z którego było robione depo i myślę że tak by zrobił każdy buk. W regulaminie jest jasny i klarowny punkt: "4. Gracze nie powinni traktować bet-at-home jako instytucji finansowej ani oczekiwać oprocentowania swoich środków." Ty ich tak potraktowałeś. Nie wpłaciłeś żeby tam pograć, tylko żeby uniknąć prowizji za przerzucenie środków. Dlaczego mają za Ciebie płacić prowizje? Sam je płać.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
wpłaciłem i zagrałem po kursie 1.01 tak jak jest w regulaminie, może chciałem sobie zagrać po kursie 1.01 i wypłacić, chyba mi wolno ?
7. bet-at-home zastrzega sobie prawo do wykonania wypłaty na to samo konto, z którego została dokonana wpłata na konto gracza.
8. bet-at-home zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłat środków pieniężnych w przypadku, gdy środki te nie zostały użyte w celu zawierania zakładów/ uczestnictwa w grze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748 |
ten punkt który wkleiłeś nie ma większego sensu, bo w jaki sposób ja ich traktuje jako instytucję, dlatego że wpłaciłem Netkiem a wypłaciłem Skrill ? bez żartów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|