Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Witam wszystkich

Osoby zainteresowane typowaniem w kilkuosobowej grupie typerow prosze o komentarz w tym temacie.

Tak wygladala cz.1 tematu. Niebawem pelne podsumowanie.
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...;amp;page=0&fpart=1&vc=1

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Cz.2 mogloby wygladac nastepujaco

- Typujemy max 5 kuponow tygodniowo, single duble triple...

- Typujemy tylko takie spotkania ktorych jestesmy pewni i sami gramy je w realu.

- Typy zamieszczamy wraz z analiza wg. wzoru data/godzina/zdarzenie/kurs/buk/nasza ocena typu (np 5/5) najpozniej h przed rozpoczeciem. Typy niepelne, podane za pozno badz nie zawierajace analizy (chocby paru zdan) nie beda brane pod uwage w statystykach. Wazne jest aby wlasciwie dobrac kurs do prawdopodobienstwa wejscia zdarzenia.

- Kurs od 1.5 ->, byle rozsadne, mogą być kupony 2-3 dniowe

- Poczatkowy kapital 10000 j.

- Gramy wedlug:
2/5 za 1% kapitalu (100 j.)
3/5 za 2.8 % kapitału (280 j.)
4/5 za 3.6 % kapitalu (360 j.)
5/5 za 4.2 % kapitalu (420 j.)
Po tygodniu robimy bilans i jednostki wyznaczamy na nowo

Podsumowania tygodnia
Pkt-acja:
ilosc trafnie wytypowanych spotkan * skutecznosc * sredni kurs trafionych = ilosc pkt -> pozycja w rankingu
np. 3 * 1 (100%) * 1.7 = 5.1 pkt.
2 * 0.67 * 1.9 = 2.5
Ranking:
1. Nick----------ilosc pkt---trafione/nietrafione w ostatniom tyg--- trafione/nietrafione---skutecznosc---rentownosc typow
2. ...

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Pomysly odnosnie tematu mile widziane

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
[i]Chętnie bede podawal swoje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Piłka nożna, NBA - wkrótce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Witam Air7 i zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Zastanawiam sie nad wygladem rankingu, mianowicie czy nie zrezygnowac z pktacji a pozycje w rankingu okreslac jedynie po rentownosci typow. To chyba byloby optymalne, bowiem w cz.1 zdarzalo sie ze osoba bedaca na - byla w rankingu wyzej od osoby ktora byla na +. Ranking w tym temacie jest oczywiscie sprawa drugorzedna jednak powinien byc w miare mozliwosci "przejrzysty".

Typowanie proponuje zaczac w tym tygodniu w osobnym temacie.

Caly czas czekam rowniez na wpisy osob zainteresowanych dolaczeniem do GT.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Ja moge sie dolaczyc. Lekka atletyka,tenis , soccer i niebawem hokej.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
wezmę w tym udział. z tym, że typy dopiero zaczynam podawać pod koniec wakacji studenckich! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />
to co zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> & <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> raczej
Pozdro

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Zapraszam na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

http://www.mecz.org/ubbthreads/show...3715&an=0&page=0#2803715

Jak narazie w GT cz.2 typuja 4 osoby:

Air7
Destroyer
komarek
michael89

Osoby zainteresowane dolaczeniem prosze o wpisy w tym temacie do konca tygodnia.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
jesli pozwolicie to i ja sie przyłącze...pomoge w piłce nożnej i sitkówce...Seria A, Primeradivision, Bundesliga

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Zapraszam do typowania

Ten weekend proponuje uwzglednic razem z przyszlym tygodniem nastepnie zrobic podsumowanie i wyznaczyc stawki na nowo.

Przypominam o graniu pewnych spotkan tygodnia.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Zgłaszam się , ale z zastrzeżeniem że typy zacznę podawać dopiero gdy ruszą ligi europejskie. Mam na myśli koszykówkę.

Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Ilosc mozliwych do wytypowania kuponow (max 5) odnawia sie kazdego tygodnia w poniedzialek.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
Nabor do Grupy Typerow uwazam za zakonczony. W cz. 2 typuja:

Air7
Benetton
Destroyer
leszczu
komarek
michael89

Zycze wszystkim samych udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam
komarek


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, aker, Sensei, forty, latajaca_holenderka), 2,141 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,503
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1