|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Cz.2 mogloby wygladac nastepujaco
- Typujemy max 5 kuponow tygodniowo, single duble triple...
- Typujemy tylko takie spotkania ktorych jestesmy pewni i sami gramy je w realu.
- Typy zamieszczamy wraz z analiza wg. wzoru data/godzina/zdarzenie/kurs/buk/nasza ocena typu (np 5/5) najpozniej h przed rozpoczeciem. Typy niepelne, podane za pozno badz nie zawierajace analizy (chocby paru zdan) nie beda brane pod uwage w statystykach. Wazne jest aby wlasciwie dobrac kurs do prawdopodobienstwa wejscia zdarzenia.
- Kurs od 1.5 ->, byle rozsadne, mogą być kupony 2-3 dniowe
- Poczatkowy kapital 10000 j.
- Gramy wedlug: 2/5 za 1% kapitalu (100 j.) 3/5 za 2.8 % kapitału (280 j.) 4/5 za 3.6 % kapitalu (360 j.) 5/5 za 4.2 % kapitalu (420 j.) Po tygodniu robimy bilans i jednostki wyznaczamy na nowo
Podsumowania tygodnia Pkt-acja: ilosc trafnie wytypowanych spotkan * skutecznosc * sredni kurs trafionych = ilosc pkt -> pozycja w rankingu np. 3 * 1 (100%) * 1.7 = 5.1 pkt. 2 * 0.67 * 1.9 = 2.5 Ranking: 1. Nick----------ilosc pkt---trafione/nietrafione w ostatniom tyg--- trafione/nietrafione---skutecznosc---rentownosc typow 2. ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Pomysly odnosnie tematu mile widziane
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
[i]Chętnie bede podawal swoje typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Piłka nożna, NBA - wkrótce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Witam Air7 i zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Zastanawiam sie nad wygladem rankingu, mianowicie czy nie zrezygnowac z pktacji a pozycje w rankingu okreslac jedynie po rentownosci typow. To chyba byloby optymalne, bowiem w cz.1 zdarzalo sie ze osoba bedaca na - byla w rankingu wyzej od osoby ktora byla na +. Ranking w tym temacie jest oczywiscie sprawa drugorzedna jednak powinien byc w miare mozliwosci "przejrzysty".
Typowanie proponuje zaczac w tym tygodniu w osobnym temacie.
Caly czas czekam rowniez na wpisy osob zainteresowanych dolaczeniem do GT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Ja moge sie dolaczyc. Lekka atletyka,tenis , soccer i niebawem hokej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 357 |
wezmę w tym udział. z tym, że typy dopiero zaczynam podawać pod koniec wakacji studenckich! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> to co zwykle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> & <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> raczej Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Zapraszam na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> http://www.mecz.org/ubbthreads/show...3715&an=0&page=0#2803715Jak narazie w GT cz.2 typuja 4 osoby: Air7 Destroyer komarek michael89 Osoby zainteresowane dolaczeniem prosze o wpisy w tym temacie do konca tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 132 |
jesli pozwolicie to i ja sie przyłącze...pomoge w piłce nożnej i sitkówce...Seria A, Primeradivision, Bundesliga
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Zapraszam do typowania
Ten weekend proponuje uwzglednic razem z przyszlym tygodniem nastepnie zrobic podsumowanie i wyznaczyc stawki na nowo.
Przypominam o graniu pewnych spotkan tygodnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Zgłaszam się , ale z zastrzeżeniem że typy zacznę podawać dopiero gdy ruszą ligi europejskie. Mam na myśli koszykówkę.
Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Ilosc mozliwych do wytypowania kuponow (max 5) odnawia sie kazdego tygodnia w poniedzialek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,270 |
Nabor do Grupy Typerow uwazam za zakonczony. W cz. 2 typuja:
Air7 Benetton Destroyer leszczu komarek michael89
Zycze wszystkim samych udanych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam komarek
|
|
|
Link skopiowany do schowka