Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
nie trzeba byc magistrem politologii, zeby wiedziec, ze Komor wygra
Polacy debile wybiora prezydenta debila... co z tego, ze jest chujnia, przeciez przyjdzie nowy i bedzie jeszcze wieksza, wiec niech jest jak jest
nie wygra kurwa...nigdy nie wygra o kurwa nigdy nie wygra...nigdy nie..zdówko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
w Polsce jest w miare dobrze wady brak pracy i bardzo niskie zarobki a tego nikt nie załatwi zaden kandydat
Pacyfku...w sezonie potrzebuje dodatkowo do pracy ze 30 osób...,.kurwa nawet 10 nie mam...
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
burbon a w czym sie trudnisz ?
jak placisz 5 ziko na h to sie nie dziw
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
burbon a w czym sie trudnisz ?
jak placisz 5 ziko na h to sie nie dziw
8 na łapkę....a tak sporo przychodzi i ....na papierze nie...na rękę więcej...
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
problem jest taki ze ludzie szukaja czegos na stale a nie na sezon ....
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
problem jest taki ze ludzie szukaja czegos na stale a nie na sezon ....
masz rację, ale u mnie sezon to jest 8 miesięcy a na te cztery staramy się załatwić work w zaprzyjaźnionej firmie..za większą kasę...kurwa...mniej niż połowa chętna..
przepraszam...oddalam się by pić dalej....
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
nie trzeba byc magistrem politologii, zeby wiedziec, ze Komor wygra
Polacy debile wybiora prezydenta debila... co z tego, ze jest chujnia, przeciez przyjdzie nowy i bedzie jeszcze wieksza, wiec niech jest jak jest
nie wygra kurwa...nigdy nie wygra o kurwa nigdy nie wygra...nigdy nie..zdówko
Ja tego nie rozumiem, głosują na takiego debila a pozbiej narzekają że im źle. Popierdoloby naród do kwadratu. Jak tam ciekawy meczyk był?
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,723
Likes: 10
Pacyfek co Ty pierdolisz za przeproszeniem,praca jest tylko nie każdy chce jebać za 1500
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
nie oszukujmy sie, Polacy to w wiekszosci idioci wiec wiadome ze wybiora idiote na swojego przedstawiciela w swiecie, komor izi
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729
Likes: 5
A nie wydaje sie wam ze skoro 5 lat temu JK mial z mało znanym wtedy Bólem 46% to w tym roku Duda będzie miał 55%
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Kofu @ 4.50
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
nie oszukujmy sie, Polacy to w wiekszosci idioci wiec wiadome ze wybiora idiote na swojego przedstawiciela w swiecie, komor izi
Nie Polacy to idioci tylko w demokracji zawsze panuje głupota, dlatego że więcej jest głupich niż mądrych to chyba oczywiste, a ośob znających się na polityce w typowym społeczeństwie demokratycznym jest może ze 3 %
VIDEO
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
witam
Cerezo Osaka - Jubilo Iwata '57 1:0
po over 2,5
@2,75
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
witam
Cerezo Osaka - Jubilo Iwata '57 1:0
po over 2,5
@2,75
nocośty....mam o1,5 @1,70 pograny jeszcze w pierwszej połowie @1,70 i juz się zaczynałem denerwować, ale widzę, że nie potrzebnie
witam wszystkich
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
witam
Cerezo Osaka - Jubilo Iwata '57 1:0
po over 2,5
@2,75
nocośty....mam o1,5 @1,70 pograny jeszcze w pierwszej połowie @1,70 i juz się zaczynałem denerwować, ale widzę, że nie potrzebnie
witam wszystkich
po nerwach.`1-1..można wracać do pracy..
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
witam
Cerezo Osaka - Jubilo Iwata '57 1:0
po over 2,5
@2,75
2, mało
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
w sumie lepiej że zrobili na 1-1 niż 2:0 bo była by padaczka. A tak może za ciosem Iwata
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863
Likes: 10
jeszcze sie czaje na bramkę w Kumato - Trinita, ale cheba odpuszczę..
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
jeszcze sie czaje na bramkę w Kumato - Trinita, ale cheba odpuszczę..
@2,35 całkiem nieźle to wygląda
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Apr 2015
Posty: 98
ale dopiero po zaksiegowaniu Iwaty, a póki co to nie wygląda dobrze. Chociaż 2 zmiany poszły, może 4 świeże azjatyckie nogi coś wskórają
Link skopiowany do schowka