Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#646720 26/08/2006 23:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
Poprzedni temat zblizal sie do 200 postow i jest tu:
http://www.mecz.org/ubbthreads/show...1972&an=0&page=0#2731972

Poza tym chcialem zaczac nowy, zebyscie UWAZALI na niego, bo traktowanie w nim klienta odbiega daleko od idealu...

Nie chce sie tu uzalac nad soba. Mam tylko nadzieje, ze moze moje 'przygody' pomoga wam w lepszej ocenie tego buka. Grzecznie odpisuja, ale to nie jest to czego by mozna oczekiwac po takiej duzej firmie...


Dwa przyklady:

PIERWSZY:
Wyslalem do nich maila, ze zabrali mi SAKRAMENCKA prowizje za wplate karta kredytowa nastepujacej tresci:

Witam!

W zalaczonym pliku pokazuja Panstwo, ze prowizja za przelew wynosi 0 PLN... Cos tu jest chyba nie tak, skoro wplacilem na konto
562,47 a kosztowalo mnie to
583,95 PLN

Latwo obliczyc, ze prowizja wynosi 21,48 co wcale nie jest mala kwota uwazam (3,82% zamiast podanych 2,25%)

Co prawda jest wytluszczone, ze dla obywateli spoza Wielkiej Brytanii pobierana jest prowizja 2,25% (i takiej sie spodziewalem mimo wszystko), ale 2,25% z 562,47 to jest ... 12,66 PLN !!! A zaplacilem 70% wiecej niz mnie poinformowano! Jestem bardzo niezadowolony z tego powodu.

Czekam na odpowiedz dlaczego nie ma rzetelnej informacji ile zaplace za transakcje karta. Gdybym wiedzial ile zaplace, to w ogole bym do Was nie przelewal pieniedzy, bo uwazam, ze to jest KOSMICZNA prowizja. Inni bukmacherzy przy takiej kwocie jaka wplacilem pokrywaja koszty przelewu...
(...)



Tego maila wyslalem 18 VII i tego samego dnia otrzymalem odpowiedz:

(...)Pańska sprawa została przekierowana do działu płatności w celu wyjaśnienia. Jak tylko otrzymamy odpowiedź odezwiemy się do Pana.(...)


No wiec czekam. Wyslalem im jeszcze mail 12 VIII i 15 VIII z zapytaniem czy cos sie zmienilo, ale NAWET NIE RACZYLI ODPOWIEDZIEC do dzisiaj (26.08) !!!



DRUGI:
24 VIII obstawilem u nich blednie wystawiony przez nich zaklad (surebet na 13,2%) za 250zl. Nastepnego dnia dostaje info:
(...)
Niestety popełniliśmy błąd przy ustalaniu kursu na spotkanie Everton –Sandiego w Chile w tym tygodniu. Przez pomyłkę pojawiły się kursy należące do innego meczu.

To jest oczywisty błąd i zgodnie z zasadami, których się ściśle trzymamy, anulowaliśmy wszystkie zakłady na ten rynek i zwróciliśmy postawione pieniądze na Pana rachunek.

Betsson ma prawo i obowiązek do poprawiania wszelkich pomyłek kursów by móc oferować swoim klientom uczciwe usługi.

Najmocniej przepraszamy Państwa, jeżeli sprawiliśmy Państwu jakikolwiek kłopot tym błędem, ale wierzymy, że rozumiecie Państwo konieczność takiego działania i możemy liczyć na Państwa wyrozumiałość w tej kwestii.
(...)



Sprawe mialem z gory przegrana, ale chcialem z ciekawosci zobaczyc co wskoram i przeprowadzilem nastepujacy, dosyc ciekawy, mailowy dialog:

ja:
Oczywiscie, ze jest to dla mnie problem... Bardzo prosze o mozliwosc postawienia tego meczu chociazby po kursie 1,90 za ta sama kwote (250zl). Panstwo popelniaja bledy, a ja mam za nie cierpiec???

oni:
Przykro nam, ale nie ma mozliwości zwiększenia kursu indywidualnie.

ja:
Tak, mozecie pomoc. Prosze mi odpowiedziec DLACZEGO ja mam placic za WASZE bledy?? Oferta wystawiona na widok publiczny rownowazna jest z oferta sprzedazy (w tym przypadku kurs zakladu).

Na jaka kwote ludzie zlozyli zaklady na ten mecz jesli wolno wiedziec?

oni:
Nikt poza Pana osobą nie złozył oferty na ten zakład.

Stawka została zwrócona na Pana konto, tak więc nic Pan nie traci.

W regulaminie jest dokładnie napisane, że jeśli popełnimy ewidentny błąd mamy prawo anulowac zakład.

ja:
hehe. To mnie teraz Panstwo rozbawili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A to ze stawka zostala zwrocona na konto, wcale nie oznacza, ze nic nie trace! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Skoro jestem jedyna osoba, ktora zlozyla taki zaklad, to czy taka WIELKA firma bukmacherska jaka jest Betsson nie moze zrobic dla mnie wyjatku i zostawic mi zlozonego u Was (PRAWIDLOWO w koncu) zakladu? Mysle, ze na tle wszystkich zakladow jest to dla Was doslownie kropla w morzu, a ja nie bylbym stratny...

Specjalnie w tym celu robilem do Was przelew, ktory kosztowal mnie 20zl... Prosze mnie zrozumiec...

Prosze tylko o ten jeden zaklad (250zl po kursie 2.40 tak jak bylo w ofercie...)

oni:
Jest Pan jedyną osobą w Polsce ale sa jeszcze gracze z innych krajów, a kursy sa dostępne wszedzie takie same, dlatego jest to niemożliwe.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

ja:
Gdybyscie byli HONOROWI, to oddalibyscie mi chociaz te marne 20zl za koszty wplaty karta kredytowa, za WASZ blad. Koniec tematu.



Oczywiscie na konto nic nie wplynelo... Walka z wiatrakami...

Bonus: Unibet
#646721 26/08/2006 23:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
No i widzisz jak to jest jak sie gra surebety :-(( Jeszcze pewnie limity dostaniesz w nagrode.

Wojtek

#646722 27/08/2006 07:24
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
mam pytanie do promocji 100 zl, za 999zl obrotow do konca sierpnia:
czy jesli gralem Remis nie ma zakładu (Draw no bet) to moge taki typ dodac sobie do obrotow czy w przypadku remisu nie moge sobie tego zaliczyc?

#646723 28/08/2006 09:31
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Czy support Betssona jeszcze istnieje?
Napisałam kilka e-meili na żaden nie
dostałam odpowiedzi! To trwa od piątku.

#646724 28/08/2006 09:44
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
szachinista czemu sie tak plaszczyles przed nimi, naprawde az tak ci szkoda 250zl? grajac to mogles byc pewien ze zrobia zwrot wiec smieszy mnie twoje podejscie do sprawy i BLAGANIE ICH O LITOSC.....

#646725 28/08/2006 10:51
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 39
Quote
Czy support Betssona jeszcze istnieje?
Napisałam kilka e-meili na żaden nie
dostałam odpowiedzi! To trwa od piątku.

Wreszcie się odezwali! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#646726 28/08/2006 16:15
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 694
zrobilem wymagany obrot 999zl, betsson dopisal mi 100zl i napisali smieszne zdanie przynajmniej dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus został wpłacony na Pana konto.
Przypominamy, ż kwotą bonusu trzeba obvrócic 3 razy, jednocześnie informujemy Pana iż bonusem z do pierwszego depozytu nie wykonał Pan jeszcze wymaganego obrotu.
Prosimy o nadrobienie tego.

nie wiem czy to banik pisal czy ktos inny, ale nie wiem co mam myslec o prosbie o nadrobienie tego. Chyba nie ma ograniczenia czasowego i jak chce to moge teraz obrocic tymi 100zl nawet przez 5 lat. nie wiem co ma znaczyc ta prosba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#646727 29/08/2006 09:16
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Witam!

Polski support w okresie wakacyjnym nie pracuje w weekendy, co do "prosimy o nadrobiebienie" z pewnoscia chodzilo obsludze ze brakuje drobnej kwoty pomiedzy 5 x 222 a 999zl

#646728 29/08/2006 09:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455

#646729 29/08/2006 09:24
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Wlasnie co do koszulek, nawalila agencja, w tym tygodniu zostana wyslane jeszcze raz. Przepraszam za opoznienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646730 29/08/2006 11:22
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Oferta dla pokerzystow do konca tygodnia turnieje freeroll na betsson.com z pula 79.200$!

Szczegoly: http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....;gonew=1#UNREAD [mecz.org]

#646731 29/08/2006 11:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Widze, ze Banik wrocil wiec ponowie pytanie o limity: Czy sa juz limity dla indywidualnych graczy czy dla wszystkich max stawki sa zmniejszone?
A jak sa limity to czy dozywotnio czy po jakims czasie beda zwiekszone?

Wojtek

#646732 29/08/2006 12:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
powiedzcie mi czy moze ja źle widze ale w BETSSONIE nie ma zakładów LIVE ?????????

#646733 29/08/2006 12:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Quote
powiedzcie mi czy moze ja źle widze ale w BETSSONIE nie ma zakładów LIVE ?????????

tak nie ma

#646734 29/08/2006 12:30
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Quote
powiedzcie mi czy moze ja źle widze ale w BETSSONIE nie ma zakładów LIVE ?????????

tak nie ma

Czasami są ale w sekcji giełda ...

#646735 29/08/2006 12:46
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Quote
Quote
Quote
powiedzcie mi czy moze ja źle widze ale w BETSSONIE nie ma zakładów LIVE ?????????

tak nie ma

Czasami są ale w sekcji giełda ...

są dzięki stary, graficznie tak jak w BETFAIR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646736 29/08/2006 12:52
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Widze, ze Banik wrocil wiec ponowie pytanie o limity: Czy sa juz limity dla indywidualnych graczy czy dla wszystkich max stawki sa zmniejszone?
A jak sa limity to czy dozywotnio czy po jakims czasie beda zwiekszone?

Wojtek

Sa limity dla wszystkich, w zaleznosci od zdarzen.
Nic mi nie wiadomo o indywidulanych limitach dla polskich graczach.
Jako ze nie bylo mnie 2 tyg. postram sie dowiedziec wiecej jeli zaszly jakies zmiany osttanio w tym temacie.

#646737 29/08/2006 15:47
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
wysłałem poprzez przelewy24 50 PLN z BZWBK oczywiście wszystko ładnie pięknie do czasu kiedy nie pojawił sie BŁĄD na STRONIE wysłałem do nich maila gdzie jest moja kasa milczą jak zawsze ...zobaczymy

#646738 29/08/2006 15:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
ok KASA na koncie

#646739 30/08/2006 06:56
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 109
Trzeba pokazywać im screeny ?

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, JelineK, aker), 1,664 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,328
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1