Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#646740 30/08/2006 14:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Mam pytanie czy do tej pory pojawiały się w betsson kursy na mecze pucharu Szkocji??

Bonus: Unibet
#646741 30/08/2006 15:44
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
wpłaciłem przelewem 24 50 PLN dzisiaj patrze DODATKOWE 50 na moim koncie , jakiś bonus mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

wiecie cos o tej promocji ?

#646742 30/08/2006 17:47
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
działa wam stronka ??
mi wyskakuje w jezyku angielskim i niewidoczna czesc do grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#646743 30/08/2006 21:27
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Quote
działa wam stronka ??
mi wyskakuje w jezyku angielskim i niewidoczna czesc do grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

mam to samo ;/

#646744 31/08/2006 07:23
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523

Pytanie do Banika:
Czy promocja do 123zł gratis aktualna?

#646745 31/08/2006 08:23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Banik: Dowiedziales sie czegos w temacie limitow? Dzisiaj chcialem postawic na tenis US-Open i pokazal sie limit 0 euro ??? Cos nie tak jest tylko nie wiem czy tylko u mnie czy u wszystkich?

Wojtek

#646746 31/08/2006 09:01
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Pytanie do Banika:
Czy promocja do 123zł gratis aktualna?

Aktualna,
WK, nie wiem nic o dodatkowych limitach , podaj login na priv.

#646747 31/08/2006 11:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7
MOżna zablokowac nieodowalnie konto na betsson.com ?

#646748 31/08/2006 12:17
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4
L
LeW Offline
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4

Witam

Mam pytanie odnośnie spotkania w US Open R. Sweeting- G. Coria. Zakończyło się ono przed czasem i do dalszej rundy awansował Sweeting. Liczące się firmy bukmacherskie wypłaciły normalnie wygraną a betsson wykreślili to spotkanie. co jest grane?? wielu graczy przewidziało taką możliwość i liczyli właśnie na dokładnie takie rozstrzygnięcie że nękany ostatnio kontuzjami Coria może nie wytrzymać trudów tego spotkania. Ciekawy jestem czy w odwrotnej sytuacji też by tak postąpili i zwrócili stawkę czy potraktowali normalnie i wtedy firma miałaby znaczny zysk.

#646749 31/08/2006 12:36
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Quote
Witam

Mam pytanie odnośnie spotkania w US Open R. Sweeting- G. Coria. Zakończyło się ono przed czasem i do dalszej rundy awansował Sweeting. Liczące się firmy bukmacherskie wypłaciły normalnie wygraną a betsson wykreślili to spotkanie. co jest grane?? wielu graczy przewidziało taką możliwość i liczyli właśnie na dokładnie takie rozstrzygnięcie że nękany ostatnio kontuzjami Coria może nie wytrzymać trudów tego spotkania. Ciekawy jestem czy w odwrotnej sytuacji też by tak postąpili i zwrócili stawkę czy potraktowali normalnie i wtedy firma miałaby znaczny zysk.

Każdy buk ma swoje zasady jak postępuje w przypadku kreczu.Akurat betsson robi zwrot więc wszystko było w porządku, jak byś zagrał np. w bet-at-home czy bwinie to zaliczyliby wygraną Sweetinga
Polecam http://www.mecz.org/ubbthreads/show...7958&an=0&page=0#1897958

#646750 31/08/2006 18:43
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4
L
LeW Offline
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4
Właśnie nigdzie nie mogę znaleźć jak dokładnie jest to rozliczane w betsson bo w expekcie i sts wypłacili normalnie wygraną ale to właśnie w betssonie postawiłem ten mecz za sporą stawke i liczyłem na niezły zysk no cóż mówi sie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Dzięki za pomoc

#646751 31/08/2006 18:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Betson totalna porażka firma cofa wypłate śmiesznych 200 zł , bo nie ma kasy przelol.

#646752 31/08/2006 19:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Quote
Pytanie do Banika:
Czy promocja do 123zł gratis aktualna?

Aktualna,
Witam , Banik a co trzeba wpisać w "Kod promocji" zeby otrzymać bonus ? Kiedys zdaje sie bylo MECZ czy 123 ? ale za cholere nie pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#646753 31/08/2006 22:57
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Kod: "1-2-3 START" , "mecz" tez zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
haven - dzial finansowy mogl Ci cofnac wyplate:
a) masz niekompletne dane uzytkownika
b) nie dokonales wymaganego obrotu w przypadku kwoty bonusowej

#646754 01/09/2006 00:34
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
z Betssona jak dzwonią to zachowują się nie powiem jak , nO Comment .Zupełny brak kultury jakiejkolwiek

#646755 01/09/2006 06:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Banik jak nie podałem kodu promocji przy rejestracji to co mam zrobić jak już wpłace 123zł ? Nie moge znaleźć regulaminu

#646756 01/09/2006 06:14
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
Mam pytanie ile ida srednio wypłaty?

I czy DWA!!!! Sygnały z numeru zastrzezonego to moze byc Betsson?

#646757 01/09/2006 06:49
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
PYTANIE CZY JEST JAKIS BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU??
JESLI TAK TO JAKI KOD NALEZY WPISAC SKLADAJAC DEPOZYT,
I CZY MOZNA KORZYSTAC Z CALEJ OFERTY BETSSON.COM po WPLACIE i przyznanym "EWENTUALNYM" BONUSIE CZY TYLKO z ZAKLADOW(poker,kasyno itp)

#646758 01/09/2006 07:17
Dołączył: May 2006
Posty: 523
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 523
Zastanów się zanim coś napiszesz. 5 postów wyżej masz odpowiedź na wszystkie twoje pytania. Tak trudno przejrzeć najpierw temat. Szybciej by ci poszło aniżeli czekać na kogoś odpowiedź.
Obrót możesz dokonać tylko w zakładach sportowych(5x123=615zł)

#646759 01/09/2006 07:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
ZWRACAM HONORY BETTSSONOWI.

Wypłata zlecona w środe rano, dziś już na moim koncie !
Może i dzwonili, ale puscili 2 sygnaly(choc nie jestem pewny czy to oni"numer zastrzezony")
I do tego zyskałem na przewalutowniu :] 1% :]

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 1,977 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1