|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063 |
Mam pytanie czy do tej pory pojawiały się w betsson kursy na mecze pucharu Szkocji??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
wpłaciłem przelewem 24 50 PLN dzisiaj patrze DODATKOWE 50 na moim koncie , jakiś bonus mecz.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
wiecie cos o tej promocji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
działa wam stronka ?? mi wyskakuje w jezyku angielskim i niewidoczna czesc do grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
działa wam stronka ?? mi wyskakuje w jezyku angielskim i niewidoczna czesc do grania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> mam to samo ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Pytanie do Banika: Czy promocja do 123zł gratis aktualna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Banik: Dowiedziales sie czegos w temacie limitow? Dzisiaj chcialem postawic na tenis US-Open i pokazal sie limit 0 euro ??? Cos nie tak jest tylko nie wiem czy tylko u mnie czy u wszystkich?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Pytanie do Banika: Czy promocja do 123zł gratis aktualna? Aktualna, WK, nie wiem nic o dodatkowych limitach , podaj login na priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7 |
MOżna zablokowac nieodowalnie konto na betsson.com ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4 |
Witam
Mam pytanie odnośnie spotkania w US Open R. Sweeting- G. Coria. Zakończyło się ono przed czasem i do dalszej rundy awansował Sweeting. Liczące się firmy bukmacherskie wypłaciły normalnie wygraną a betsson wykreślili to spotkanie. co jest grane?? wielu graczy przewidziało taką możliwość i liczyli właśnie na dokładnie takie rozstrzygnięcie że nękany ostatnio kontuzjami Coria może nie wytrzymać trudów tego spotkania. Ciekawy jestem czy w odwrotnej sytuacji też by tak postąpili i zwrócili stawkę czy potraktowali normalnie i wtedy firma miałaby znaczny zysk.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Witam
Mam pytanie odnośnie spotkania w US Open R. Sweeting- G. Coria. Zakończyło się ono przed czasem i do dalszej rundy awansował Sweeting. Liczące się firmy bukmacherskie wypłaciły normalnie wygraną a betsson wykreślili to spotkanie. co jest grane?? wielu graczy przewidziało taką możliwość i liczyli właśnie na dokładnie takie rozstrzygnięcie że nękany ostatnio kontuzjami Coria może nie wytrzymać trudów tego spotkania. Ciekawy jestem czy w odwrotnej sytuacji też by tak postąpili i zwrócili stawkę czy potraktowali normalnie i wtedy firma miałaby znaczny zysk. Każdy buk ma swoje zasady jak postępuje w przypadku kreczu.Akurat betsson robi zwrot więc wszystko było w porządku, jak byś zagrał np. w bet-at-home czy bwinie to zaliczyliby wygraną Sweetinga Polecam http://www.mecz.org/ubbthreads/show...7958&an=0&page=0#1897958
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4 |
Właśnie nigdzie nie mogę znaleźć jak dokładnie jest to rozliczane w betsson bo w expekcie i sts wypłacili normalnie wygraną ale to właśnie w betssonie postawiłem ten mecz za sporą stawke i liczyłem na niezły zysk no cóż mówi sie trudno <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />. Dzięki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
Betson totalna porażka firma cofa wypłate śmiesznych 200 zł , bo nie ma kasy przelol.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Pytanie do Banika: Czy promocja do 123zł gratis aktualna? Aktualna, Witam , Banik a co trzeba wpisać w "Kod promocji" zeby otrzymać bonus ? Kiedys zdaje sie bylo MECZ czy 123 ? ale za cholere nie pamietam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Kod: "1-2-3 START" , "mecz" tez zadziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> haven - dzial finansowy mogl Ci cofnac wyplate: a) masz niekompletne dane uzytkownika b) nie dokonales wymaganego obrotu w przypadku kwoty bonusowej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861 |
z Betssona jak dzwonią to zachowują się nie powiem jak , nO Comment .Zupełny brak kultury jakiejkolwiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Banik jak nie podałem kodu promocji przy rejestracji to co mam zrobić jak już wpłace 123zł ? Nie moge znaleźć regulaminu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
Mam pytanie ile ida srednio wypłaty?
I czy DWA!!!! Sygnały z numeru zastrzezonego to moze byc Betsson?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 886 |
PYTANIE CZY JEST JAKIS BONUS OD PIERWSZEGO DEPOZYTU?? JESLI TAK TO JAKI KOD NALEZY WPISAC SKLADAJAC DEPOZYT, I CZY MOZNA KORZYSTAC Z CALEJ OFERTY BETSSON.COM po WPLACIE i przyznanym "EWENTUALNYM" BONUSIE CZY TYLKO z ZAKLADOW(poker,kasyno itp)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 523
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 523 |
Zastanów się zanim coś napiszesz. 5 postów wyżej masz odpowiedź na wszystkie twoje pytania. Tak trudno przejrzeć najpierw temat. Szybciej by ci poszło aniżeli czekać na kogoś odpowiedź. Obrót możesz dokonać tylko w zakładach sportowych(5x123=615zł)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785 |
ZWRACAM HONORY BETTSSONOWI.
Wypłata zlecona w środe rano, dziś już na moim koncie ! Może i dzwonili, ale puscili 2 sygnaly(choc nie jestem pewny czy to oni"numer zastrzezony") I do tego zyskałem na przewalutowniu :] 1% :]
|
|
|
Link skopiowany do schowka