Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#646780 08/09/2006 18:38
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
E
member
member
E Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Czy wplata netlleterem uprawnia mnie do bonusu 123pln?

Bonus: Unibet
#646781 08/09/2006 19:28
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Czy wplata netlleterem uprawnia mnie do bonusu 123pln?

TAK <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#646782 08/09/2006 19:30
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,861
Ty banik ten twoj betsson smieszny wyplaca juz miesiac kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#646783 08/09/2006 21:12
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Ja pierwsze dwie wypłaty z betssona miałem 3/4 dni. A teraz jakiś żart. Na pytanie co się dzieje z kasą (wypłata na konto) uzyskałem odpowiedź że przelew zagraniczny może iść do 7 dni roboczych (kpina - z mansiona szedł 2 dni, z bwinu 3 dni, oba transgraniczne) ale teraz nie mogą sprawdzić i mam się odezwać w poniedziałek ???????
DUŻY MINUS !

#646784 08/09/2006 21:14
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
co jest z tymi wyplatami na konta bankowe? betsson chwali sie w reklmach przelewami w 5 minut rozliczanymi DO betssona, ale cos z wychodzacymi to trwa tydzien?

#646785 08/09/2006 23:04
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 153
Ile trwa wpłata poprzez moneybookers?
Ile trwa wypłata na moneybookers?
Trzeba przesyłać scan dowodu?

#646786 09/09/2006 07:41
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dzisiaj mialem limity kilkanasice euro na pierwsza lige szkocka i kilka euro na pierwsza czeska. Podobno nie ma indywidualnych limitow? Po co przyciagac klientow promocjami jak sie nie pozwala grac? Ja juz pewnie dlugo w Betsson nie pogram i innym tez odradzam.

Wojtek

#646787 09/09/2006 12:50
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Ile trwa wpłata poprzez moneybookers?
Ile trwa wypłata na moneybookers?
Trzeba przesyłać scan dowodu?

Wplata automatycznie, wyplata na drugi dzien roboczy, w skrajnych przypadkach (podejrzane IP itd) pierwsza wyplata moze trwac dluzej. Skan dowodu wymagany.

#646788 09/09/2006 12:53
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Quote
Dzisiaj mialem limity kilkanasice euro na pierwsza lige szkocka i kilka euro na pierwsza czeska. Podobno nie ma indywidualnych limitow? Po co przyciagac klientow promocjami jak sie nie pozwala grac? Ja juz pewnie dlugo w Betsson nie pogram i innym tez odradzam.

Wojtek

Co do limitow , sprawdze jeszcze dokladnie Twoj przypadek.

#646789 09/09/2006 16:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
Witam,
Mam pytanie co do Giełdy Zakładów. Dziś obstawiając mecze pomyliłem się i zamiast na zakładke Zakłady dałem na Giełde. Obstawiłem 6 meczy. Każdy po 10 PLN. Pierwsze dwa mecze juz sie skonczyly jeden przegralem a drugi GKS Bełchatów - Dalem 1 po kursie 1.9. Bełchatów wygrał a ja mam przy zakladzie napisane LAPSED. Do konta nic mi nie wplynelo? Wie ktoś może o co chodzi. Nigdy nie grałem na Giełdzie zakładów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,
Mariusz

#646790 09/09/2006 16:36
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
Jeszcze dodam że korzystam też z bonusa 123. Może to byc spowodowane tym że tylko na zakładach można grać?? Ale dlaczego przegrane rozliczają jako Lost a wygrane jako LAPSED. Nie powinni normalnego zwrotu dawać? Tymbardziej że to był przypadek!!!...

#646791 10/09/2006 13:39
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Lapsed - znaczy ze zaklad nie zostal dopasowany , czyli nikt nie kupil od Ciebie meczu po oferowanym kursie.
Poczatkujacym graczom proponuje odhaczyc "Pokaż kursy (nie wygra) i wowczas pokazane beda kursy tylko do kupowania ( tak jak u tradycyjnego bukmachera).

W betsson od dzis to typowania polski zuzel.

#646792 11/09/2006 05:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Jeszcze o limitach:
Reason: Your betting limit has been reached for &#197;tvidabergs FF v. Brommapojkarna IF :Match Winner(2).
You can only bet &#8364;2.08 when including this selection.

Pierwszy mecz z Top 5 popular markets. Jestem pod wrażeniem ;-)

Wojtek

#646793 11/09/2006 08:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Quote
Dzisiaj mialem limity kilkanasice euro na pierwsza lige szkocka i kilka euro na pierwsza czeska. Podobno nie ma indywidualnych limitow? Po co przyciagac klientow promocjami jak sie nie pozwala grac? Ja juz pewnie dlugo w Betsson nie pogram i innym tez odradzam.

Wojtek

Co do limitow , sprawdze jeszcze dokladnie Twoj przypadek.

Bez żartów. Oczywiście, że są limity personalne. Dostanie je prędzej czy później KAŻDY, który gra za stawki większe niż 50 euro. Nie ważczne czy wygrywa czy nie. Za samą grę. Limity są rzędu 5-50 euro na większość rzeczy. Sporadycznie da się zagrać za trochę więcej. Podobnie jak w betandgame czy betbutler sportsbook jest w betsson tylko dodatkiem. Niezbyt poważnym.

#646794 11/09/2006 09:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Dodatkiem tylko do czego? Do Exchange gdzie na bardziej popularnych meczach jest obrot po kilka tysiecy euro a na wielu mniej popularnych wcale nie ma obrotu?

Limity 30 - 50 euro na 2gie ligi czy 100 - 200 na najwazniejsze rozumiem tak ma Interwetten i OK. Ale 2,08 euro na 2ga lige szwedzka? - Dziekuje zagralem w Interwetten wlasnie i to po wyzszym kursie.

Ale do konca tych limitow nie rozumiem - na niektore mecze mozna postawic 100 euro i wiecej a na te z 5 najbardziej popularnych takie "grosze"?

Wojtek

#646795 11/09/2006 11:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Dodatkiem tylko do czego?
No właśnie, to też jest dobre pytanie. Przy obecnej monopolizacji rynku przez betfair trzeba dosyć dużego rozmachu żeby wypromować podobny produkt. A nie każdego stać na takie szaleństwa jak mansion. Nie chcę być złym prorokiem ale te wszystkie betssony, betdaqi czy parbety prędzej czy później poupadają, chyba że zabiorą się poważnie za promocję (taką by zdobyć klientów nie tylko pasywnie grających ale również wystawiających oferty) albo zaczną żyć z pokera czy sportsbooka.

#646796 11/09/2006 11:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
> szachinista czemu sie tak plaszczyles przed nimi, naprawde az tak ci szkoda 250zl? grajac to mogles byc pewien ze zrobia zwrot wiec smieszy mnie twoje podejscie do sprawy i BLAGANIE ICH O LITOSC.....



To nie bylo blaganie o litosc. Pisalem do nich z czystej ciekawosci. Wiedzialem, ze nic nie wskoram, a ten zwrot wcale nie byl taki pewny... Chcialem sie przekonac jak podchodza do klienta. Ale teraz widze, ze podchodza BEZNADZIEJNIE !!!

Ciekaw jestem co z ciebie za kolo, ze ci nie zal 250zl... Oczywiscie w rzeczywistosci skonczylo sie na mniejszych dla mnie stratach.

#646797 11/09/2006 13:03
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Porowywanie betsson do betbulter czy betandgame czy innych firm niewiadomego pochodzenia jest conajmniej nie na miejscu.
Betsson jest najwieksza firma rozrywkowo-hazardowa w Szwecji , notowana na gieldzie sztokholmskiej zatrudniajaca ponad 800 osob. Na rynku online bodajze od 2001 roku

Wszelkie inforamcje na ten temat lacznie z reportami finasowymi mozna znalezc na www.betsson.se [betsson.se]

Bukmacher on-line jest najswiezszym porduktem betsson, ktory ciagle rozwija sie co widac na przykladzie chociazby oferty, takze dla Polakow. We wrzesniu wprowadzono 2 lige polska i 1 lige zuzlowa z najwyzszymi kursami na rynku na handicapy (1.95 - 16.00 -1.95) Wkrotce pojawia sie kolejne polskie dyscypliny , takze nowe o oferty promocyjne.

WK - dowiedzialem sie ze otrzymales indywidualny limit na niektore zdarzenia, o powodach nie moge publicznie pisac.

Kontynuujac temat limitow, ktory bukamcher na rynku europejskim ich nie wprowadza? Przypomne ze chociazby nordicbet jak przed 3 laty wchodzil na rynek mial na wszytskie zdarzenia bardzo dlugo limit 30$.
Limity indwywidualne niemal natychmist mozna dostac w bwin czy sportingbecie. Znam mase ludzi , ktore maja limity w unibet, expekt , gamebookers. O takich firmach jak globet , IW, czy bet-at-home nie wspominajac.

szachista - opisz na privie Twoja sprawe.

#646798 11/09/2006 13:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Kontynuujac temat limitow, ktory bukamcher na rynku europejskim ich nie wprowadza? Przypomne ze chociazby nordicbet jak przed 3 laty wchodzil na rynek mial na wszytskie zdarzenia bardzo dlugo limit 30$.
Limity indwywidualne niemal natychmist mozna dostac w bwin czy sportingbecie. Znam mase ludzi , ktore maja limity w unibet, expekt , gamebookers. O takich firmach jak globet , IW, czy bet-at-home nie wspominajac.
Każdy bukmacher ogranicza stawki. Ale są firmy z wysokimi, umiarkowanymi i niskimi limitami. Betsson należy do tych ostatnich i w tej klasie też liderem raczej nie jest. Nie mówię oczywiście, że to źle. Każda firma ma prawo stosować własną politykę wobec graczy. A gracze mają prawo pisać o tym na forum, żeby inni też wiedzieli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#646799 11/09/2006 19:17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
[...]

WK - dowiedzialem sie ze otrzymales indywidualny limit na niektore zdarzenia, o powodach nie moge publicznie pisac.

Kontynuujac temat limitow, ktory bukamcher na rynku europejskim ich nie wprowadza? Przypomne ze chociazby nordicbet jak przed 3 laty wchodzil na rynek mial na wszytskie zdarzenia bardzo dlugo limit 30$.
Limity indwywidualne niemal natychmist mozna dostac w bwin czy sportingbecie. Znam mase ludzi , ktore maja limity w unibet, expekt , gamebookers. O takich firmach jak globet , IW, czy bet-at-home nie wspominajac.

OK - juz nie bede marudzil. Zachecilo mnie to co pisales o braku limitow dla konkretnych graczy ale widze, ze to nie byla prawda. Nie bardzo rozumiem ostatnie zdanie? W IW limit na ten konkretny mecz o ktorym dzisiaj pisalem byl mniej wiecej 25 x taki jak w Betsson. Nie wiem jak Expekt, Unibet, B-a-H, Gamebookers czy Globet - z pewnoscia nie jest tam tak latwo o limity jak u Was.

Co do Sportingbet i BW - jak chcecie byc bukmacherem tej "klasy" to OK. Oczywiscie nie moge miec pretensji bo pewnie sam sobie jestem winien akurat w tym przypadku. Tylko jesli mozesz to pisz o limitach indywidualnych jako wadzie Betsson a nie o ich braku jako zalecie.

Czy jest mozliwosc cofniecia limitow czy sa juz na zawsze?

Pozdrowienia

Wojtek

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1