Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 55 z 60 1 2 53 54 55 56 57 59 60
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Rakiety +23 po 1kw kopara

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
i juz tylko +10

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Thompson 16 pkt w 6 min aplauz
Harden fatanie w statach zb/as ,wychodzi na to ze kiedy sie nie angazuje to druzynie to na dobre wychodzi

Dobrze ze GSW nadgonilo to moze bedzie presja do konca

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
tylko curry moze nie wrocic

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by betowiec
tylko curry moze nie wrocic

juz wrocil...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Okazalo sie to bez znaczenia dla punktowania Thompsona,no chlopa nie ma w tej rundzie PO smirk

Harden ostro poszesl z pkt w 3 kw ale reszta ststow w miejscu

No nic ,Houston raczej dociagnie i wyjde na zero

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Thompson on fire aplauz
Harden po 4 zbiorki boks


Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Gsw tylko -6

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Harden 2 zbiorki boks

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Zabraklo 1 zb do glownego betu czyli dd [email protected]

Broda za to zasadzil 45 pkt,gdzie przy over 39.5 dawali 7.50,niestety tutaj wybralem over 30.5 Thompsona - trafial tylko w dwoch kwartach co starczylo na 24 smirk

Houston dobra robota,czyli 4:0 tylko na wschodzie wink

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Po dzisiejszym meczu biere Clevland win Champions 3.0
Niby GSW zabójcza ofensywa ale jak można dac sobie rzucać 130 pkt w meczu ? Bez obrony moim zdaniem będzie im bardzo ciężko z Clev.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by deltaforce
Po dzisiejszym meczu biere Clevland win Champions 3.0
Niby GSW zabójcza ofensywa ale jak można dac sobie rzucać 130 pkt w meczu ? Bez obrony moim zdaniem będzie im bardzo ciężko z Clev.
Zagrali tak naprawdę pierwszy tak słaby mecz w defensywie w całych PO, także nie wysuwałbym głębszych wniosków, prowadząc 3-0 mogli sobie na taki mecz pozwolić, to że będzie ciężko to jest jasne,ale jak defensywa Cavs poradzi sobie przeciwko Gsw?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Tym bardziej ze GSW to nr 1 obrona w lidze,wiec dziwne wnioski jak obrona poradzi sobie z cavs ?

Wypadek przy pracy na ktory mogli sobie pozwolic

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Mnie film uspil w oczekiwaniu na mecz. I tyle bylo z mojego grania na Rakiety bo sie obudzilem w polowie 3 kwarty laugh

Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2014
Posty: 3,748
Originally Posted by TriumfWoli
Tym bardziej ze GSW to nr 1 obrona w lidze,wiec dziwne wnioski jak obrona poradzi sobie z cavs ?

Wypadek przy pracy na ktory mogli sobie pozwolic


Skąd Ty to wziąłeś ? ja po statystykach widzę co innego, a jeśli chodzi o Cavs to mają trochę lepsze staty jeśli chodzi o diffens.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by TriumfWoli
Tym bardziej ze GSW to nr 1 obrona w lidze,wiec dziwne wnioski jak obrona poradzi sobie z cavs ?

Wypadek przy pracy na ktory mogli sobie pozwolic


Skąd Ty to wziąłeś ? ja po statystykach widzę co innego, a jeśli chodzi o Cavs to mają trochę lepsze staty jeśli chodzi o diffens.
- Golden State Warriors: 99,6 pkt. traconych/mecz (15. miejsce), 98,2 DefRtg (1. miejsce)

- Cleveland Cavaliers: 98,7 pkt. traconych/mecz (13. miejsce), 104,1 DefRtg (20. miejsce
W sezonie zasadniczym, jest lekka różnica...

Dodatkowo patrząc indywidualnie na obrońców: Green/Bogut/Thompson/Barnes/Igoudala i porównać z Cavs, wydaje mi jest jednak spora przewaga po stronie Warriors.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by deltaforce
Originally Posted by TriumfWoli
Tym bardziej ze GSW to nr 1 obrona w lidze,wiec dziwne wnioski jak obrona poradzi sobie z cavs ?

Wypadek przy pracy na ktory mogli sobie pozwolic


Skąd Ty to wziąłeś ? ja po statystykach widzę co innego, a jeśli chodzi o Cavs to mają trochę lepsze staty jeśli chodzi o diffens.

Wydajnosc obrony :
http://espn.go.com/nba/hollinger/teamstats/_/sort/defensiveEff

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
GSW ma lepszy difens niz Cavs.

Slabym punktem jest Stefek ale akurat w przypadku potyczki z Cavs niczemu to nie szkodzi bo Irbing jest jeszcze gorszy laugh

W dodatku LBJ juz tak w difensie nie pracuje jak dawniej. Ba, to przez jego wlasnie difens min. Miami przegralo final z Spurs.

Pefki na dzis? Cavs sweapa zalicza? No nie wydaje mi sie bo po chuj.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,716
Likes: 10
Ja polecam Chicago Cubs. Wczoraj oglądałem ich i wydaje mi się że słabiej zagrać nie mogli. Mało hitów chociaż pitcherzy robili kawał dobrej roboty to jednak nie udało się wygrać( jeden home run to za mało). Washington taki nijaki występ, kursy po równo ale ja ide w strone cubsow i dorzucam do tego 3 way tampe z rangersami

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by ssaczu
Pefki na dzis? Cavs sweapa zalicza? No nie wydaje mi sie bo po chuj.

Przeca to wiadome ze Hawks zagrane cool
Kurs jest nieadekwatny ,jak ost gdzie tylko glupota ATL w koncowych sekundach zawazyla na porazce mimo +4.
czuje ze LBJ moze nie dac rady ciagnac wszystkiego trzeci mecz z rzedu

Strona 55 z 60 1 2 53 54 55 56 57 59 60

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,697 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,267
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1