|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Już akagi napisał, że "U Węgrów nie ma H2H. Liczy się liczba zwycięstw, różnica bramek, strzelone bramki." Debreczyn 51pts bramki +20 Paks 48pts bramki +16 Ujpest 48pts bramki +9 Ujpest musiałby nie dość że liczyć na porażkę obu ekip, a przynajmniej Debreczynu, to sami musieliby przyktasić z 10:0 a to i tak by było mało. http://www.betexplorer.com/soccer/hungary/otp-bank-liga/ujpest-kecskemeti-te/hUNww9pf/Tym bardziej, ze Debreczyn gra ostatni i beda widziec jak wyglada tabela. Jesli Paks nie rozwali rywala 5-0 i wyzej to Debreczyn moze utopic nawet tez swój mecz. X2 @ 3,50 i win @ 11,00  Ujpest - Kecskemeti ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Już akagi napisał, że "U Węgrów nie ma H2H. Liczy się liczba zwycięstw, różnica bramek, strzelone bramki." Debreczyn 51pts bramki +20 Paks 48pts bramki +16 Ujpest 48pts bramki +9 Ujpest musiałby nie dość że liczyć na porażkę obu ekip, a przynajmniej Debreczynu, to sami musieliby przyktasić z 10:0 a to i tak by było mało. http://www.betexplorer.com/soccer/hungary/otp-bank-liga/ujpest-kecskemeti-te/hUNww9pf/Tym bardziej, ze Debreczyn gra ostatni i beda widziec jak wyglada tabela. Jesli Paks nie rozwali rywala 5-0 i wyzej to Debreczyn moze utopic nawet tez swój mecz. X2 @ 3,50 i win @ 11,00  Ujpest - Kecskemeti ? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Irtysh Omsk o0.5 HT @1,72  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Shimizu @ 3,60
Tosu @ 4,20
Dzisiaj dzień piesków w Japonii. Akurat trafić na łamańca Urawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
majstra już mają to kręcą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Już akagi napisał, że "U Węgrów nie ma H2H. Liczy się liczba zwycięstw, różnica bramek, strzelone bramki." Debreczyn 51pts bramki +20 Paks 48pts bramki +16 Ujpest 48pts bramki +9 Ujpest musiałby nie dość że liczyć na porażkę obu ekip, a przynajmniej Debreczynu, to sami musieliby przyktasić z 10:0 a to i tak by było mało. http://www.betexplorer.com/soccer/hungary/otp-bank-liga/ujpest-kecskemeti-te/hUNww9pf/Tym bardziej, ze Debreczyn gra ostatni i beda widziec jak wyglada tabela. Jesli Paks nie rozwali rywala 5-0 i wyzej to Debreczyn moze utopic nawet tez swój mecz. X2 @ 3,50 i win @ 11,00  Ujpest - Kecskemeti ? Tak wchodzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
majstra już mają to kręcą skur... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
a ja spróbuję z pierwszej ruskiej
Powyżej 0.5 SKA Energia Khabarovsk v Luch-Energiya Vladivostok (1. połowa - Gole) 30/05/2015 Brak 2.20 Odbędzie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
CSKA lub remis @1,90 nie ma innej opcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
CSKA @6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Ale ta Urawa jest w chuj mocna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Już akagi napisał, że "U Węgrów nie ma H2H. Liczy się liczba zwycięstw, różnica bramek, strzelone bramki." Debreczyn 51pts bramki +20 Paks 48pts bramki +16 Ujpest 48pts bramki +9 Ujpest musiałby nie dość że liczyć na porażkę obu ekip, a przynajmniej Debreczynu, to sami musieliby przyktasić z 10:0 a to i tak by było mało. http://www.betexplorer.com/soccer/hungary/otp-bank-liga/ujpest-kecskemeti-te/hUNww9pf/Tym bardziej, ze Debreczyn gra ostatni i beda widziec jak wyglada tabela. Jesli Paks nie rozwali rywala 5-0 i wyzej to Debreczyn moze utopic nawet tez swój mecz. X2 @ 3,50 i win @ 11,00  Ujpest - Kecskemeti ? Tak wchodzę  bts 1 połowa @6
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Ale ta Urawa jest w chuj mocna  Ljubijankic 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873
specjalista
|
|
specjalista
Dołączył: May 2005
Posty: 10,873 |
CSKA lub remis @1,90 nie ma innej opcji  2,20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Bambus z gamby jak odleciał
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
Gamba w 95' 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,386 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
zaraz wpadnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|